Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valaki otoneurológiai vizsgálaton? Mire számítsak? fórum

Volt már valaki otoneurológiai vizsgálaton? Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 17. 20:57
fúúú,ez a hányásos téma még rosszab:( de én kaptam betarevint szédülésre,azt utána már bevehetem?nem nagyon akaródzik hányni :S
2010. dec. 21. 16:00
A vizsgálat után semmi bajom nem volt, de nem kelhettem fel azonnal, kb. 10 percet kellett feküdnöm még, bár én inkább az orvostól borultam ki, mert olyanokat kérdezgetett, hogy gondoltam-e valaha öngyilkosságra, meg ilyen baromságok. De mondtam neki, hogy nem a pszichiátriáról jöttem, hanem a neurológiáról, mert 3 napig nem tudtam lábra állni a szédüléstől, meg sugárban hánytam. Tiszta bunkó volt. De a vizsgálattól tényleg nem kell parázni. :-)
2010. dec. 21. 15:42
Ez azért megnyugtató.bár még mindig szédülök,lassan két hónapja,és csak február 28ra kaptam időpontot.szedek szédülés elleni gyógyszert,de hosszútávon nem megoldás.és a vizsgálat után hogy voltál?
2010. dec. 21. 13:29
Ne félj, semmi extra, nem is fáj, én is voltam már ilyen vizsgálaton. Nekem azért kellett mennem, mert egy vírus megtámadta a hallóideget, én is szédültem (de annyira, hogy nem tudtam járni, és folyamatosan hánytam. Először keringési zavarra gondoltak, ekkor 25 éves voltam....A vizsgálat egyébként annyi, hogy a füledbe egy tölcsérrel langyos vizet öntenek, neked folyamatosan nyitva kell tartanod a szemed (szinte lehetetlen, nagyon nehéz :-) ), és a doki a szemmozgásból, szemfenékből tudja megállapítani, hogy mi a gond. Hihetetlen egy tudomány. :-) De semmi fájdalom. Szóval ne izgulj, tényleg.
2010. dec. 21. 13:22
Másfél hónap múlva kell mennem otoneurológiára,szédülés miatt.Mire számítsak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook