Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valaki külföldön nyelvtanfolyamon? fórum

Volt már valaki külföldön nyelvtanfolyamon? (beszélgetős fórum)

5. cicmic87 (válaszként erre: 4. - Erika84)
2010. nov. 17. 15:02

Szia!

Köszönöm a válaszodat!

Körübelül az a 2 hónap egy alapfoknak felel meg,ha valaki a nulláról kezdi(ki lehet úgy mennyi,hogy abszolút ne beszélem a nyelvet)vagy sokkal több idő kell? Jó tudom ez attól is függ,hogy kinek milyen a nyelvérzéke...

Bocsi a sok kérdésért!!

2010. nov. 17. 12:13

Hogy mennyiért azt elfelejtettem írni.. 1 intenzív tanfolyamért heti 4 alkalom 2 hónapon keresztül ha jól emlékszem. 220eurot fizettem azt hiszem. De nem emlékszem pontosan.

Ha beírod a keresőbe, hogy Volkshochschule és a város nevét ahol tanulni szeretnél kiadja az oldalt.

2010. nov. 17. 12:06
Németországban, itt is élek. Volkshochschule - minden nagyobb városban van, németül tanulod a németet, rengeteg szint van, felmérik a nyelvtudásod és úgy ajánlanak csoportot. Hatékony és nagyon jó. Csak ajánlani tudom.
2010. máj. 7. 15:30

én Floridában voltam...3 hónapot...magyaroknál...persze suliba jártam 1 hónapot...de soha többet nem tennék ilyet ha akkor tudom, amit most....a sulival nem volt semmi baj...de a magyarok kint elég elszomorító h ezt kell mondjam, de szánalmasan ostobák és kapzsik, önzők és úgy hazudnak mint a vízfolyás.....(tisztelet a kivételnek)

nekem csak rossz tapasztalatom volt ezzel kapcsolatban...persze mondom voltak kivételek...és innen is üdvözlöm őket!!!!! de sajnos a nagy átlag ez...

2010. máj. 7. 12:54

Aki volt annak kíváncsi lennék a véleményére,hogy mennyire volt hasznos...


És persze,hogy melyik országban, mennyiért..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook