Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valaki, akinek kilyukadt a gyomra? Vagy esetleg a családban? fórum

Volt már valaki, akinek kilyukadt a gyomra? Vagy esetleg a családban? (tudásbázis kérdés)


8. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 6. - A1f813b884)
2010. aug. 3. 13:03
Köszönöm a nyugtatást, nagyon aggódunk. Remélem hamar felépül majd. Csak az bánt, hogy nagyon messze lakunk és nem vagyok vele, hogy betartassak vele minden diétát. Pedig nyugodtabb lennék, ha én vigyázhatnék rá.
7. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2010. aug. 3. 13:01
Nem tudom milyen jellegű volt, csak annyit tudunk, amennyit anyósom mondott, sajnos 1000 km-re lakunk, csak két hét múlva tudunk menni legkorábban. Az apósom 60 éves, ő is dohányzik, és fűszeres ételeket eszik. Inni nem igazán, inkább csak sört, de nem vészesen.
6. a1f813b884 (válaszként erre: 2. - Kisszsuzska83)
2010. aug. 3. 12:24
Szia! Az én férjemnek idén jan. 9-én lyukadt ki a gyomra. 32 éves és soha nem iszik alkoholt. Nála a kóla volt a bűnös és az amúgy is rengeteg gyomorsav. Hajnalban történ, délutánra sikerült rávennem, hogy menjünk be a sürgősségire, és este 6-kor már műtötték is. Egy hétig volt kórházban, 4 napig nem ehetett, ihatott. A szervezetétől függ, hogy milyen gyorsan fog felépülni. Emelni sokáig nem szabad majd és vár rá még egy pár gyomortükrözés. Írj, ha van kérdésed!
5. a0c1361e44 (válaszként erre: 2. - Kisszsuzska83)
2010. aug. 3. 12:03

Ne aggódj! Megműtötték, így már rendben lesz! A felépülés változó, de biztos szigorú diéta vár rá és gyógyszer szedés. Orvos mit mondott? A műtét milyen jellegű volt? Mennyi idős az após?

Ha nem tartja be az előírt diétát, iszik, stb. akkor lehet nem épül fel, vagy nagyon hosszadalmas lesz....

2010. aug. 3. 12:01

Apukámnak volt. Kímélő kaját kellett neki enni. Mondjuk pár évre az eset után már újra kávézott és dohányzott is..erős kaját nem evett és kutya baja nem volt már.

Hamar fel lehet vele épülni, csak tartani kell a diétát.

3. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Kisszsuzska83)
2010. aug. 3. 11:53

Nálunk volt a családban.Nem épült fel...(tegyük hozzá, hogy ő mindent megtett az önpusztításért:()

Remélem nálatok más a helyzet.Jobbulást!

2010. aug. 3. 11:50
Apósomnak hétvégén kilyukadt a gyomra, még akkor meg is műtötték, most lábadozik. Volt már valaki, akinek kilyukadt a gyomra, vagy esetleg valamelyik családtagnak? Hogy és meddig tart a felépülés? Kérem írjatok, mert nagyon aggódunk. Tudom, hogy nagyon súlyos betegség.
2010. aug. 3. 11:48
Volt már valaki, akinek kilyukadt a gyomra? Vagy esetleg a családban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook