Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már olyan hogy hagytad magad tudatosan kihasználni? fórum

Volt már olyan hogy hagytad magad tudatosan kihasználni? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. aug. 27. 14:46
Évekig
2015. aug. 27. 14:29
nem
2015. aug. 27. 14:25
volt egy srác, járogattam fel hozzá,"elhittem" h ő zárkózott típus, és fáradt, ezért hát én majd hegyet mászok, h vele lehessek. aztán persze, volt,h bedurciztam, nem mentem, nem írtam, nem ír. dobott, és még ő panaszkodott..mitadisten, pár hónappal később látom, h furikáz egy "jóravaló" menyecskét. ennyit a 'zárkózott' pasikról.. :D
29. 563b626108 (válaszként erre: 16. - 04e95f637a)
2015. aug. 27. 14:18
de legalább a csávó ment hozzád, nem fordítva.. :D
2010. okt. 16. 14:07

Az én b.nőmet is kihasználták rendesen.

Együtt laktak 1 évig, b.nőm dolgozott a pasi soha nem dolgozott csak költötte a pénzt. Rezsi semmi nem volt befizetve soha mert az 1 fizetés arra nem volt elég csak arra hogy a srác élvezze az életet bulizzon csavarogjon. B.nőm még a 130.000Ft-os vadonatúj laptop-ját is eladta 50.000Ft-ért mert a srácnak kellett pénz ki tudja mire!

Hiába próbáltam beszélni a b.nőmmel szerelmes volt és nem látta a dolgokat. Ő csak annyit látott hogy szegény barátja nem talál munkát. Jah persze aki nem keres az nem is talál. Közbe a srác folyamatosan csalta b.nőmet míg ő dolgozott. 1 év után végre b.nőm magától rájött hogy megcsalják ( mikor mi mondtuk nem hitte el)és kidobta a pasit. A srác el is ment szó nélkül. Barátnőmön meg ottmaradt 200.000Ft rezsi tartozás úgy hogy jelenleg munkanélküli. jah és hozzá teszem felvett 150.000ft gyorshitelt is mikor a sráccal volt.


Utólag belátja mekkora hülye volt, de akkor nem látott a rózsaszín ködtől.

2010. okt. 16. 11:42
Igen, volt..nagyon sokáig..anyám használt ki, de nem csak anyagilag..érzelmileg is..de ennek már vége:)30 évig szívta a véremet..már nem hagyom:)
26. 68b1114f6e (válaszként erre: 25. - A0c1361e44)
2010. okt. 16. 10:37
A fenébe. Na mindegy, majd legközelebb.:)
25. a0c1361e44 (válaszként erre: 24. - 68b1114f6e)
2010. okt. 16. 10:03

Gondoltam, hogy erről van szó:))))

De most épp ZRT akarok alapitani:)

24. 68b1114f6e (válaszként erre: 23. - A0c1361e44)
2010. okt. 16. 09:25
Igen, de még jobban örülnék egy közös KFT-nek.:DDD
23. a0c1361e44 (válaszként erre: 22. - 68b1114f6e)
2010. okt. 16. 09:22

Köszi:)))

Már meg is tettük:)))

Most örülsz?:))))

22. 68b1114f6e (válaszként erre: 18. - A0c1361e44)
2010. okt. 16. 08:32
Irisz. Nagyon szép neved van. Nem gondolod hogy meg kellene ismerkednünk?:D
21. manul
2010. okt. 16. 08:31
Igen de ez azért van met nem tudok NEM-et mondani.Nem párkapcsolat hanem munka vagy rokoni/baráti szivesség terén volt.
2010. okt. 16. 08:15

Egyébként igen,volt!Múlt időben!Sokszor tudtam,hogy az anyám mindenféle történetet kitalál,hogy lehúzzon anyagilag!Minden fizetéskor megjelent,és én adtam,adtam,adtam...megjegyzem,ők a pasijával,elég jól el vannak eresztve,de mégis!Hagytam egy ideig,aztán a sarkamra álltam,és azt mondtam:NINCS!Tudom,azt mondani,hogy nincs,örökre megtanultam a leckét!


Viszont iszonyat jó lelkem van!Az egyik ismerősöm műtét előtt állt(tüdőrák),és azt mondta előző este nekem,hogy nagyon szeretne egy utolsó cigit elszívni,de senkinek nem mer szólni rajtam kívül!Azt mondta,nem akar úgy meghalni,hogy nem gyújtott rá!Totál kész voltam,nem tudtam,most jót teszek,vagy rosszat?!Adtam neki,bár nagyon félve!Sikerült a műtét,hazajött,és megkeresett telefonon,elsőként!A mai napig nagyon hálás,pedig mi ketten gyűlöltük egymást!Ha összezártak volna minket,kinyírjuk egymást!Most jó barátok vagyunk! :)

2010. okt. 16. 07:49
Reggel öttől este 11-ig, személyesen és telefonon is. Bármikor, hétfőtől péntekig, hétvégén, karácsonykor, grátisz :)
2010. okt. 16. 07:46

Lehet, hogy igazatok van:)

De nem tudom mi lenne a jó szó rá.

Én tényleg jobban szeretek adni, mint kapni, és tényleg nem várok semmit érte.


Sokszor úgy érzem, hogy az emberek kihasználják ezt, de én nem tudok más lenni:)


Volt egy ismerősöm, aki nagyon rossz helyzetben volt. Ő is munkát keresett én is. Egy nagy biztositó társaságnál ismerkedtünk meg. Már ott időnként érdekes megnyilvánulásai voltak velem szemben. Volt, hogy eltűnt pénz a táskánkból. Sokszor észre vettem, hogy hazudik, de nem tartottam fontosnak, mert azt gondoltam, hogy meg van rá az oka. Azt akarta, hogy együtt alapitsunk Kft., amibe azért nem mentem bele, mert a főnökünk közölte vele a tudtom nélkül, hogy én a férjemmel fogok, ha egyáltalán fogok Kft. alapitani és nem idegen emberrel. A férjem bele sem megy. Azóta hálás vagyok naki:)

Én is munkanélküli voltam már legalább fél éve.Bármibe bele kezdtem nem kerestem vele pénzt. Bejelentett állást nem találtam.

Sikerült egy pincér állást szereznem. Közöm nem volt a vendéglátáshoz, de jól elboldogultam. A főnököm kérdezte nincs e ismerősöm. Rögtön eszembe jutott ez a nő, pedig a kb. 2 hónapos ismeretségünk alatt többször észre vettem, hogy valami nem stimmel vele. Felhivtam, hogy érdekli e a munka. Nem sok, de bevétel. Néhány nap múlva már ott is dolgozott. Az első pár alkalommal nem győzött hálálkodni, de én mondtam, hogy ne tegye, mert nem ezért szóltam neki.

Aztán szépen folyamatosan alám tett, lenyúlt a bevételből, azaz a borravalóból, amit feleztünk. Agyba-főbe vitte haza a kaját, piát mindent. Mindenkinek azt mesélte, hogy én csinálom ezeket. Aztán kiterjesztette a törzsvendégekre is, hogy én milyen vagyok. És egyszer az egyik törzsvendég leitta magát és nekem esett. A futárok védtek meg. Hivták a férjemet, hogy jöjjön értem. Itt vége lett a munkámnak. Ismét hónapokig nem kerestem 1 Ft-ot sem. Ő még ott dolgozott egy darabig.

Azóta a barátnőm hetente figyelmeztet, hogy nem kell mindenkivel foglalkoznom.

Hogy is gondolhatták, hogy én csinálom. Nekem a munkaköröm mindig bizalmasabb volt, mint egy étterem. Több milliárddal foglalkozok nap szinten, és soha 1 Ft-ot nem nyúltam le sehonnan.


Tehát kihasználnak. Azt rögtön észre veszik rajtam, hogy lehet.

A család természetesen más. Az, hogy miattuk lemondok sok drága dologról, hogy nekik legyen, nem zavar:)

17. katácskák (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2010. okt. 16. 07:27

Szuper hogy ilyen Vagy:)))



Szerintem ez NEM "hiba", hanem adottság, hiszen tudsz adni Magadból az ÁLDOTT JÓSZIVEDBŐL.

Nem lenne rossz ha Mindenki adna, s NEM elvárna... hiszem jobb adni mint kapni,csak az adás Szent öröme semmihez NEM hasonlítható... csak úgy semmit NEM várva érte... igaz szivből mindketőhöz alázat kell

2010. okt. 16. 07:07
aha,mikor egy csávó nálam töltött egy egész éjszakát...reggel tőlem kért pénzt buszjegyre! :)))
15. spinneli (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2010. okt. 15. 23:53

Ha nem érzed problémának, lehet nem is a kihasználás a jó szó rá.

:)

2010. okt. 15. 22:22
Nekem is van egy ismerősöm,aki folyton csak ki akar használni.persze nem nagyon hagyom magam,sokszor lerázom,olyankor viszont azt hallom vissza,hogy hát,de bunkó vagyok.
2010. okt. 15. 22:10

Engem mindenki mindig kihasznál. Ezt tudom, de csak a szeretteimnek hagyom:) Férj, gyerek, barátnő, testvér, barát... Van aki anyagilag, van aki érzelmileg használ ki.

Ez van, ez az én hibám. Áldott jó szivem:)

2010. okt. 15. 19:36
Igen,többször is.Ma már ez lehetetlen volna.
2010. okt. 15. 18:24
Igen, előfordult már.
10. 274c9996b8 (válaszként erre: 6. - Lilluska25)
2010. okt. 15. 17:07
En a velemenyemet itt nem parkapcsolatra ertettem , hanem altalanossagban es en igy szoktam megelni amikor tudatossan hagyom azt hogy kihasznaljanak -:)
2010. okt. 15. 16:26
Minden nap.:)
2010. okt. 15. 16:20
régebben pár alkalommal...az utóbbi 5 évben egyáltalán nem.
7. mendra (válaszként erre: 5. - 9b7634fae0)
2010. okt. 15. 16:15
Négy éves igen.Annyira láttam éreztem,hogy kamu az egész és számító az ember.Sajnos nagyon gonosz tudok lenni ha megérdemli valaki.Közel 100 ezer ft ra lett volna szüksége ,hogy az autón valami extra szart csináljon ami nem létszükség lett volna.
6. lilluska25 (válaszként erre: 4. - 274c9996b8)
2010. okt. 15. 16:04

inkább szerintem butaság ,vagyis a megszokott szar a jobb,pedig nem.

valljuk be,minden uj dolog fájdalommal jár, ez normális,csak sajnos nagyon sokan ezt nem tudjak elvilselni

nekem egy bnöm 14 év után vált el,7 éve már kinlódott,de végülis mert lépni és beadta a pert.jol tette.sosem késö.

de sokan életük végéig igy élnek

5. 9b7634fae0 (válaszként erre: 2. - Mendra)
2010. okt. 15. 16:02
Durva! Ez egy több éves kapcsolat volt már?
2010. okt. 15. 16:01

Persze , a lenyeg itt hogy az ember tisztaban legyen vele , mert ha nincs akkor nagy csalodas !

Tudatossan viszont elegtetel , mert megerösiti azt ami nem Te vagy , es soha nem is leszel :)

2010. okt. 15. 15:53
De egyébként nem hagyom magam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook