Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már altatás nélküli vastagbél tükrözése valakinek, mennyire fáj, mire számítsak? fórum

Volt már altatás nélküli vastagbél tükrözése valakinek, mennyire fáj, mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
24. CosmicLove22 (válaszként erre: 22. - Youlcsi)
2013. ápr. 7. 13:29
Igen,ez tök érdekes,hogy sokan azt mondják a gyomor tükrözésnél jobb...pedig az ember azt gondolná ez sokkal rosszabb.
23. CosmicLove22 (válaszként erre: 20. - Fülemüle01)
2013. ápr. 7. 13:28

Tejallergia?

Hát az sem jó,nagyon szeretem a tejtermékeket,bár jobb mintha ne adj Isten polipot,vagy daganatot találtak vna :((

22. youlcsi (válaszként erre: 1. - CosmicLove22)
2013. ápr. 7. 13:27
bódításban volt 3x. először nem volt gond, aztán a következő 2 alkalommal már nem használt a bódítás. fáj, rossz... de a legutolsó gyomortükrözésem után azt mondom, inkább 5 colonoscopia,mint még egy gyomortükrözés!
21. CosmicLove22 (válaszként erre: 18. - Lili bárónő)
2013. ápr. 7. 13:25

megkérdeztem,azt a választ kaptam,hogy altatásra semmi esélyem,náluk (Szolnok,Hetényi kórház)csak nagyon indokolt esetben van rá lehetőség.

Magyarul a félelem nem az! :)

Hát jó....bódító injekciót kaphatok....

2013. ápr. 7. 13:22

Szerencsére a beleimmel nem volt semmi baj. A tükrözés után csináltak egy ételallergia tesztet, amivel kiderült, hogy tejallergiás vagyok --'


egyébként én is pánikolós vagyok és úgy voltam vele, hogy muszáj ezt a vizsgálatot elvégeztetnem, mert abba jobban beleőrülök, hogy azon aggódom vajon mi bajom lehet...

19. viva70 (válaszként erre: 7. - CosmicLove22)
2013. ápr. 7. 13:22
Úgy tudom lehet altatásban is kérni...
18. Lili bárónő (válaszként erre: 16. - CosmicLove22)
2013. ápr. 7. 13:20
De nem kérdezted meg, hogy ott ahol csinálják mi a módi? Adnak-e érzéstelenítőt vagy valami?
17. CosmicLove22 (válaszként erre: 15. - Fülemüle01)
2013. ápr. 7. 13:19

Köszi! :)

Már jó lenne a jobbulás...

És kiderült hogy mi a bajod.

A több hónapos hasmenés azért már tényleg gáz!

Remélem már minden oké.

16. CosmicLove22 (válaszként erre: 13. - Lili bárónő)
2013. ápr. 7. 13:18
Tök ellentmondásos vagyok,mert igazából magát a vizsgálatot nagyon szeretném már végre,hogy kiderüljön mi okozza ezt a borzalmas hasmenést,szeretném ha végre nyugodtan ehetnék akármit,de a fájdalomtól baromira félek.....mindenképp szeretném ha sikerülne,csak hajlamos vagyok bepánikolni,és attól félek,hogy pl leállítanám az orvost,abbahagyná,és nem derülne ki mi a bajom :(
2013. ápr. 7. 13:18

nekem 5 éve csinálták. szintén hónapok óta tartó hasmenés miatt. mindenféle bódítás, fájdalomcsillapítás nélkül. nekem nagyon fájt, de azt mondták azért, mert olyan sovány voltam...

ha már ott vagy, úgyis kibírod és gondolom nem mindenkinek egyforma érzést vált ki. fel a fejjel! és persze jobbulást! :)

14. tündér74 (válaszként erre: 10. - CosmicLove22)
2013. ápr. 7. 13:15
Nekem egy évvel ezelőtt csinálták meg bódító injekcióval és még így is éreztem. Persze mindenkinek más a fájdalomküszöbe, valakinek meg sem kottyan, valaki meg injekcióval is érzi. Ez szerintem egyéni, hogy ki hogyan esett át rajta.
13. Lili bárónő (válaszként erre: 10. - CosmicLove22)
2013. ápr. 7. 13:14

Talán lesz aki ír, akinek nem rég volt.

De szerintem ha anynira nem bírod, minden jogod megvan ahhoz, hogy leállítsd...

Bár a legcélszerűbb az lenne ha sikerülne végicsinálni, hogy kiderüljön mi a baj...

12. megi04 (válaszként erre: 1. - CosmicLove22)
2013. ápr. 7. 13:13

Ne félj!:( Nekem,hála az égnek,nem volt! De ez olyan,mint a szülés..Mármint,hogy lehet,hogy valójában CSAK nagyon kellemetlen,de sok elmebeteg,örömét leli abban,hogy rád hozza a frászt!:)

A kismamákkal is ezt csinálják.Kéjjel ecsetelik a szülés borzalmait,holott lehet,hogy a másik kismamának,csak az élmény marad meg.

Kinek milyen magas a fájdalom küszöbe.

11. CosmicLove22 (válaszként erre: 9. - Lili bárónő)
2013. ápr. 7. 13:12

Szerencsés voltál akkor :)

Bárcsak nálam is így lenne...

10. CosmicLove22 (válaszként erre: 8. - Lili bárónő)
2013. ápr. 7. 13:11

Olvasgattam,de igazából olyan hozzászólásokat várnék,akik most nemrég estek át ezen a procedúrán...érdekelne,hogy akinek fájt is,végig bírta csinálni,vagy leállította az orvost?

Mert ilyet is hallottam,hogy nem bírták neki végig csinálni.....

9. Lili bárónő (válaszként erre: 4. - CosmicLove22)
2013. ápr. 7. 13:09

Nekem egyhangom nem volt...és tényleg nem éreztem egy csepp fájdalmat sem, pedig az nem most volt...Azóta gondolom modernebbek a dolgok. Nekem csak baromi kellemetlen volt, hogy a fenekemen át turkálnak bennem, meg kontraszt anyag, ki-be, feszít, stb...

De én még bódító injekciót sem kaptam...

2013. ápr. 7. 13:07
7. CosmicLove22 (válaszként erre: 5. - Viva70)
2013. ápr. 7. 13:06
Szegény....én még várok a vér,és vizelet vizsgálat eredményére,meg szerdán lesz egy hasi ultrahang,de sokak szerint ezek semmit sem mutatnak ki,marad a tükrözés :(((
6. tündér74 (válaszként erre: 4. - CosmicLove22)
2013. ápr. 7. 13:05
Bódító injekció nélkül ne engedd, hogy megcsinálják.
2013. ápr. 7. 13:04
A férjemnek már volt. Hát, nem volt valami kellemes...:(
4. CosmicLove22 (válaszként erre: 3. - Lili bárónő)
2013. ápr. 7. 13:04
Nagyon félek,sokak szerint ordítás nélkül ki sem lehet bírni... :((
2013. ápr. 7. 13:03

Szia, van már ilyen fórum..

Nekem 15 éve csinálták, nem altattak. Nem fájt, csak kellemtlen volt...

2013. ápr. 7. 13:02
A kórkép,egy hónapja tartó hasmenés....
2013. ápr. 7. 13:01
Volt már altatás nélküli vastagbél tükrözése valakinek, mennyire fáj, mire számítsak?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook