Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt egy álmom... fórum

Volt egy álmom... (beszélgetős fórum)

2018. ápr. 10. 17:08
Azt mondta egy évtizedek óta ezzel foglalkozó szakértő orvos, hogy az álmok valójában "saját magunknak írt levelek". A Tudatalatti az álom révén "üzen" a Felettes Én-nek. Szerintem így lehet. Ezért van az, hogy saját álmainkat csak mi magunk értjük, hogy abban mi micsoda, más nem.
2009. ápr. 8. 14:30

Szerintem sincsenek véletlenek. Olyakor elgondolkodom, hogy ezzel, vagy azzal az emberrel miért találkoztam, mit akart vajon "mondani" ez a találkozás? Ritkán sikerül megfejtenem.

Az álmok érdekes dolgok. Legtöbbször nem egyértelműek a jelentések. Korábban próbálkoztam álomfejtéssel, de rá kellett jönnöm: ez könyvből butaság! Mélyebbre kell ásni!

Álmom van, természetesen - kinek nincs? Ha nem lennének, nem lenne miért felkelnem reggel. Bízom benne, hogy el is érem őket. A lényeg számomra abban rejlik, hogy az irreálisan nagy álmokat a realáitással közös talajra kell hozni. Álmodni szabad, sőt, kell is, de ha eleve túl nagyot álmodok, szinte biztos lehetek a csalódásban.

2009. ápr. 8. 14:26
Egyetértek veled. Én is úgy vélem, hogy mindennek megvan a maga oka. Álmok. Részben ezért élünk. Hogy álmainkat megvalósítsuk. És így is élek. Dolgozom rajta, hogy sikerüljön. A jelmondat: Soha ne add fel! :)
2009. ápr. 8. 14:23

Volt egy álmom amiben családot, házat hagy szobákkal álmodtam magamnak. Mit gondoltok lehetséges,hogy megvalósítsuk álmaiknak. Vagy vannak olyanok amelyek eleve halálra vannak ítélve? Szóval kinek mik az álmai tervei?


Én hiszek abban,hogy mindennek van oka.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook