Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Volt-e valaki mostanában az RTL-nél szereplőválogatáson? fórum

Volt-e valaki mostanában az RTL-nél szereplőválogatáson? (tudásbázis kérdés)


20. c1e9612cd3 (válaszként erre: 13. - Negyvenfelé)
2012. szept. 13. 12:57
Bnőm, ha nem Bp-i lenne, akkor a szállást is állták volna, stb. És azt mondja, h nagyon jól érezte magát. A rendező is nagyon türelmes volt, és tökéletesen alkalmazkodott ahhoz a tényhez, h amatőrökkel dolgozik. A többi priviben :)
19. negyvenfelé (válaszként erre: 18. - 5f64c00057)
2012. szept. 13. 11:55
Hát, ha beadtad a jelentkezésedet, akkor nyilván onnan van nekik meg az elérhetőséged. A különböző, de egy csatornához tartozó produkciók között bizonyára elég gördülékeny az információ áramlás. Gondolom bekerülnek ezek az adatok egy nagy kalapba, és onnan horgászgatnak, amikor keresnek valakiket.
18. 5f64c00057 (válaszként erre: 17. - Negyvenfelé)
2012. szept. 13. 11:51

Hát én nem szeretnék szerepelni sehol sem. Hívtak a Való Világba is, Barátok köztbe is, de fogalmam sincs honnan szedték a számomat és a nevemet.

Annyit mondott a csaj, hogy valami olyasmi sorozat lesz ez, mint a Jóbarátok. 8 fiatal fog lakni egy albérletben, külön lakásokban és a gondnok picit idősebb lesz, és a mindennapjaikról fog szólni ez a sorozat.

17. negyvenfelé (válaszként erre: 16. - 5f64c00057)
2012. szept. 13. 11:27

Szia, egy fiatal hölgy hívott fel engem is, számomra meglepően hamar, a jelentkezésemet követően kb. 5 perc telt el (de lehet, hogy még annyi sem). A fotó alapján annyit mondott, hogy nagyon jó lennék egy pozitív anyuka szerepre, akinek a nézők drukkolhatnak.

Miért döntöttél úgy, hogy nem mész el?

16. 5f64c00057 (válaszként erre: 1. - Negyvenfelé)
2012. szept. 13. 11:17
Én nem is adtam be a jelentkezésemet, mégis hívtak, hogy menjek válogatásra :D De nem mentem el. A csaj elmondta a telefonban, hogy 4 fiút és 4 lányt keresnek egy most induló sorozatban.
15. negyvenfelé (válaszként erre: 14. - Pocahontas_31)
2012. szept. 13. 11:12

Szia, köszi, hogy írtál.

Ajánlottak is szerepet, forgattál is, vagy csak a kíváncsiság hajtott, hogy mennek ezek a dolgok?

Nagyon örülnék, ha írnál kicsit többet, hogy milyen élményeid voltak.

Köszi mégegyszer!

2012. szept. 13. 11:06

Szia!

Én is voltam már ilyen válogatáson..Nem is egyszer hívtak már be. Több mindenre jelentkeztem már és mindig behívtak. A való világba is jelentkeztem viccből és már 4-5 fordulón is túljotottam anno. Veszteni valód nincs! Élményekkel gazdagodsz! Én is napokig erről beszéltem,hogy kiket láttam,kikkel találkoztam,sőt kikkel beszéltem. Nagyon nagy élmény!!! :)

13. negyvenfelé (válaszként erre: 12. - C1e9612cd3)
2012. szept. 13. 10:55

Szia, bocsánat, tegnap már nem volt alkalmam visszanézni a fórumra. Csak szeretném megköszönni, hogy te is leírtad, amit tudsz erről.

A helyzet az, hogy fogalmam sincs, hogy alkalmas vagyok-e ilyen jellegű dologra (az improvizációra gondolok), még sosem próbáltam magam. Az viszont enyhén szólva is egyre jobban visszariaszt, hogy állítólag hosszú órákat kell várakozni, és ahhoz nekem nagyon nem fűlik a fogam. Ma délután 4-re kellene mennem, munka után... Reggel úgy készültem, hogy nem megyek el, aztán persze azóta is ezen agyalok, hogy mi van, ha egyébként meg megállnám a helyem? Nem könnyű eldönteni. Ráadásul olyat hallottam, illetve olvastam, hogy beválogatták az illetőt, szerepet is kapott volna, aztán visszamondta, mert állítólag nagyon szemetek voltak. Ő Pécsről jött fel kétszer is, és annyit ígértek neki fizetségként, hogy nem jött ki belőle a 2x oda-vissza vonatjegy. Jó, persze nem akarnék én itt világot megváltani, és istentelen pénzeket keresni, de egy kicsit elbizonytalanodtam.

Te viszont most egy ehhez képest pozitívabb tapasztalatot osztottál meg velem, ezt köszönöm.

Azt lehet tudni, hogy - természetesen csak nagyságrendileg - milyen szerepet kapott és ezt mivel honorálták?

Köszönöm, ha válaszolsz.


Szívesen veszem, ha közben még más is ráakad erre a fórumra, és vannak hírei.

2012. szept. 12. 13:33
Ja igen! Rengeteget kell improvizálni, uhogy arra készülj, h ha arra alkalmatlan vagy, akkor nem lesz jó neked a dolog.
11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 5. - Negyvenfelé)
2012. szept. 12. 13:31

menj el, megéri, ha kapsz vmi jó kis szerepet! Bnőmet kiválasztották, és csak jókat mondott a forgatásról is, mega válogatásról is. A "jutalmazásról" meg már ne is beszéljünk!

Tegnap pedig megkeresték egy másik produkciótól is, h oda is mehet válogatásra az előző alapján... szóval, ha jó vagy, a jövőt tekintve se hátrány, amennyiben vannak iylen jellegű ambícióid.

10. negyvenfelé (válaszként erre: 9. - Kirizsu)
2012. szept. 12. 11:11

Köszönöm, aranyos vagy, nagyon hasznos dolgokat írtál. Igazából engem a háttérvilág érdekel nagyon, hogy hogyan zajlanak ezek a forgatások, bekukkantani a "backstage"-be, különös világnak gondolom.

Meglátom, még hogyan álmodom meg holnapig ezt a dolgot.

9. Kirizsu (válaszként erre: 8. - Negyvenfelé)
2012. szept. 12. 10:49

Nézd. Biztos, hogy élmény...én sokat voltam ilyen közegbe, szüleim egész életükben színházban dolgoztak, szerepeltem is, meg láttam, sőt benne éltem abban az oldalban, amit mások nem láthatnak. A kulisszák mögött...


Szóval valószínű, hogy engem ez gátolt meg abban, hogy tovább merjek lépni. Nem akarok abban a világban élni.


Sok olyan kezdő színész, vagy főiskolás is ott volt a jelentkezésen, aki talán egy ilyentől várják a nagy kiugrást. Nagyképűség, majomkodás az volt dögivel. Amit én mindig gyűlöltem gyerek koromban is.


Szóval ha ki akarod próbálni, akkor menj! Semmit nem veszíthetsz. Több ezren vannak ezeken a folyamatos válogatáson. Szégyenkezned nem kell ez biztos.

8. negyvenfelé (válaszként erre: 7. - Kirizsu)
2012. szept. 12. 10:41

Biztosan nem egyszerű. Azt gondolom magamról, hogy fel tudom találni magam, de még sosem próbáltam magam ilyen helyzetben, és kamera előtt sem álltam soha. Tök ciki lenne besülni.... bár úgysem ismernek, úgyhogy teljesen mindegy.

A fiaim nagyon buzdítanak, hogy "anya menjél"...

7. Kirizsu (válaszként erre: 5. - Negyvenfelé)
2012. szept. 12. 10:35
Azt gondold át mennyire vagy képes váratlan helyzetben frappánsan reagálni és hogy mennyire zavar ha mások előtt kell szerepelned. Nem olyan egyszerű ám...
6. Kirizsu (válaszként erre: 5. - Negyvenfelé)
2012. szept. 12. 10:33

Igen, sőt a múlt héten is hívtak, csak pont angolon voltam nem vettem fel. Mikor kijöttem visszahívtam, de mondja a csaj központi szám nem tudja ki keresett.


Igazság szerint én annó játékra jelentkeztem, megláttam a szereplő válogatást és hirtelen felindulásból oda is beadtam. Nem gondoltam át mivel jár ez. Mire behívtak viszont megváltoztak a körülményeim és már nem tudtam volna vállalni azt ami ezzel jár.

5. negyvenfelé (válaszként erre: 4. - Kirizsu)
2012. szept. 12. 10:26

Köszönöm, hogy megírtad. Ezek szerint nem tetszett neked a dolog ugye? Én is attól tartok, hogy odamegyek, kismillió ember (mert miért ne, hiszen mire számítok...), mire bejutok, lehet, hogy már el is megy a kedvem az egésztől. Szóval téged visszahívtak volna egyébként, csak végül nem mentél?

Én is dolgozom, így sajnos én sem rendelkezem az időmmel szabadon.

Nagyon gondolkodom, hogy elmenjek-e.

4. Kirizsu (válaszként erre: 3. - Negyvenfelé)
2012. szept. 12. 10:22

Ez valóban így van. Bemész, ezren vannak. Kitöltesz papírt, hosszú kérdőív, lefotóznak, majd beállsz a sorba. Minket 9-esével hívtak be. Pici öltözőbe kamera előtt kellett bemutatkozni, majd közösen szituációs gyakorlat volt.


Ezután közölték, hogy kiket hívnak vissza a többieknek megköszönték, hogy eljött.


Mivel én vidéki vagyok és amúgy sem tetszett az egész. Megbántam, hogy elmentem így nem mentem be másnapra. Az bosszantott fel igazából, hogy nem mondják mire készülj és mivel én dolgozom nem úgy van, hogy bármikor vissza tudok ugrani.


Azt hiszem nem gondoltam én át rendesen mikor jelentkeztem...

3. negyvenfelé (válaszként erre: 2. - 1bb2e952a6)
2012. szept. 12. 10:17

Szia, köszönöm, hogy válaszoltál. Én e-mailen küldtem be a jelentkezésemet, és utána hívott fel rögtön egy fiatal hölgy. Annyit elmondott, hogy első körben lesz egy ún. szituációs játék, melyben az a lényeg, hogy az ember hogyan találja fel magát, tehát ott még nem szerepet kell eljátszani. Aztán állítólag lesz egy második kör, ahol adnak némi szöveget. Utána lehet szó szerepajánlatról. Ő már azt is jelezte a telefonban, hogy milyen szerepben tudna engem elképzelni...

Szóval nagyon várom továbbra is, hátha valaki megjárta már ezeket a köröket.

2. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 1. - Negyvenfelé)
2012. szept. 12. 10:06
Na vagy 5x küldtem el a jelentkezésem,mindig jött az automata mail h majd megkeresnek stb. Sztem szerencsés vagy h behivtak,pár még pár szűrőn át kell menni h tényleg szereplő legyél
2012. szept. 12. 10:02

Sziasztok!


Próbáltam találni információt ezzel a témával kapcsolatban, sajnos sokmindent nem találtam (Tudásbázisnál ugyan van egy ilyen című kérdés, de sajnos nincs benne hasznos infó). Kíváncsiságból múlt héten beküldtem a jelentkezésemet, és még el sem fordultam a monitortól (kb. 2 perc telt el) már hívtak is, hogy mikor tudnék menni. Holnap kellene mennem délután 4-re a RTL Székházába.

Van valakinek/ismerősének személyes tapasztalata a témában?

Örülnék, ha megosztanátok velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook