Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt-e abortuszod valaha? fórum

Volt-e abortuszod valaha? (beszélgetős fórum)


6. be52089f0e (válaszként erre: 5. - Vica26)
2006. szept. 4. 21:52

Nyugi Vica26!


Nem rád gondoltam, hanem LindaB-re. Erre a hozzászólás alján utaltam is.

Olvastam, hogy mi történt veled. Nagyon sajnálom. Kívánom, hogy minél hamarabb tedd túl rajta magad.

5. Vica26 (válaszként erre: 4. - Be52089f0e)
2006. szept. 4. 21:36

Eszembe nem jutna!!!

Másfél hete vagyok túl egy művi vetélésen, mert elhalt a terhességem. Borzasztó volt!!!


Csak érdekelne, hogy mi vihet rá nőket, hogy önként belevágjanak egy ilyen testet-lelket nem kímélő műveletbe.

4. be52089f0e (válaszként erre: 1. - LindaB)
2006. szept. 4. 21:32
Remélem csak azért érdeklődsz, mert kiváncsi vagy, nem pedig azért mert gondolkozol az abortuszon.
2006. szept. 4. 21:17
Én kiváncsi vagyok! Mik voltak azok az okok?
2006. szept. 4. 19:43

...nekem februárban volt,sajnos!Illetve nem terveztük véleten volt és nem akartam megtarani külümböző okok miatt...amit nem részletezem csakha valaki kiváncsi lesz:)

maga a művelettől nagyon féltem,forumokbol forumokba jártam hogy kinek mi a tapasztalata...nagyon féltem,főleg aki nem szült annak a tágitás..:()....erről is szivesen irok ha valakit érdekel.

2006. szept. 4. 19:23

Sajnos néha muszáj..sajnos néha követünk el olyat amit később talán vagy nagyon megbánunk!

..és Ő nem tehetett rola:(((Ki hogyan viselte az abortusz testi és lelki fájdalmait?Kinek mi volt a tapasztalat,és a későbbi "nyomai"?!(vérzés,vetélés,lelki,testi)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook