Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt-e abortuszod valaha? fórum

Volt-e abortuszod valaha? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. ápr. 23. 09:33

pszichológiai pályára készültem, mert télleg tudtam embereknek segíteni átvészelni dolgokat. Gondoltam h akkor megpróbálom a pszichológiát, aztán kiképeznek... De a csajszin már én sem tudtam:S Már többször mondtam h keressen fel szakembert, nem szégyen az, volt h nekem is szükségem volt rá. De hogy az szerinte ciki, mert h milyen már h ilyen orvoshoz kell menni. Mondom jobb ha őrlődsz? elkezdi h hát neki igen...

Akkor őrlődjön csak engem hagyjon ki belőle. Megvan a magam baja is. Jó szívesen segítek, de az h éjjel-nappal álljak kb készenlétben az nem megy...

935. dana75
2010. ápr. 22. 21:09

Akkor mérges tudok lenni a páromra ha nem szól, hogy később jön haza. Még jó hogy van mobil.. :)


Egyébként igazad van nem is kell ilyennel szóba állni sem. Vagy elmebeteg vagy csak szereti ha érzelmileg zsarolhat másokat. Imádja magára felhívni a figyelmet és sajnáltatni magát.


Mindenképp jobb az ilyenektől távol maradni.


Sztem adjál neki egy pár pszichiátriai intézet címet és mond meg ha majd kikezeltette magát akkor beszéltek. Te nem tudsz rajta segíteni.

934. princess13 (válaszként erre: 933. - Dana75)
2010. ápr. 22. 15:46

Én is ezt mondtam neki, hogy ha majd összeházasodnak úgyis együtt lesznek, de míg lehet éljenek. Zolim is elmegy ide oda a haverjaival, és én csak annyit kértem, hogy szóljon hogy hol van ha valami van tudjam hol keressük. De szerintem ez alap, és mondja is h mos megy pókerezni vagy pub-ba. Ugyan úgy én is szólok ha találkozom bnőimmel és ha hazaér mindig küld sms-t h hazaért aludjak jól. Pedig erre nem kértem. Tökéletesen megvagyunk úgy h nem lógunk egymás nyakán:) Tegnap felhívott "bnőm" és mondta h milyen ember vagyok h arra sem vok képes h meghallgassam vagy valami... Én voltam az aki mindig rohant haza hozzá ha valami vt... de mind1 nagyon felidegesített tegnap és rácsaptam a telefont. Sosem szoktam ilyent, de nekem ne mondja h csak magammal törődök. mikor a műtét előtt átjött beszélgetni akkor is csak az ő gondjaival jött. H a pasija milyen bukó mert h a mizit felesbe fizették és a pasi vette a jegyeket ő meg a kaját... (azt hozzáteszem h ő mondta h megveszi) Találtam olyant is mondani neki h már orvoshoz kéne menni, mert már félelmetes h mindin csak kiakad és azt hajtogatja h öngyilkos lesz. Minden nap retteg h a pasija megcsalja vagy szakít vele. Szerintem ez már beteges vagy nemtom...:S Nagyon összevesztem vele, és mondtam azt is h nekem ilyen bnő nem kell. Olyan barátnő kell aki olyan mint egy testvér.. Legalábbis nekem ilyenre van szükségem.

köszi h meghallgattok!!

933. dana75
2010. ápr. 22. 15:06

Teljesen igazad volt. Mi már 15 éves házasok vagyunk, de biztos nem tartanánk itt ha mindig együtt lettünk volna sülve főve. A mai napig elengedem ha el akar menni v.hova és ő is engem bár már a két gyermek mellett nem járunk sehová, de annak idején mozi disco elmentem én is. De már a dizsiből kinőttünk, Most már max csak napközben bevásárló utakra megyek..:D A párom is néha meló után a kollégájával szokott elugrani ide oda általában műszaki boltokba. Most már nem vagyunk tízen húszon évesek és a kötelesség az első amiben el is fárad az ember, nem sok kedve van bulizni. De amíg fiatalok kötetlenek addig élni kell, mert hamar ki fog hatni a kapcsolatukra. Csak megszokássá válik annak meg nem lesz jó vége.


A másik ha meg csak a saját bajával törődik és a te problémádat figyelembe sem veszi, meg sem hallgat akkor viszont nem igazi barátnő.


Minket nem terhelsz vele nyugodtan írj.. :)

2010. ápr. 21. 11:28

Nem szabadna így lenni pedig... De az emberi faj már csak ilyen :(. Most épp barátnőm (vagyis nem hinném h barátnő, mert ilyen barát nem kell nekem) akadt ki rám. Ki van idegileg, mert a pasijával heti 3x alszanak együtt és h milyen izé ez, meg h mindig együtt kéne lenni stb stb, és kiakadt mert mondtam neki, h nem kell állandóan együtt lenni, meg h neki is szüksége van arra, hogy egy kicsit a haverokkal legyen v vmi. Én sem akarom h minden nap együtt legyünk párommal. Neki is meg nekem is kell egy kis magánélet v mi. Majd ha összeházasodnak akkor úgyis mindig együtt lesznek, de sztem míg nem élnek együtt csak járnak felesleges. Aztán meghallgattam és mondtam h bocsi de megyek enni, mert h aznap még nem ettem és este 7 volt. És kiakadt h milyen már h mikor szüksége van rám akkor lelépek. De most nem ugorhatok mindig amikor füttyent...:s Így is nem egyszer mondtam páromnak h a bnőm miatt nem tudok vele tallni, a bnőm meg lemondta... Februárban mikor a műtétem volt akkor is mondtam neki h mi van, de csak a saját gondjaival jött, én meg mintha nem is mondtam volna semmit.... Nagyon kiakasztó volt... de már valahogy lepereg az amit mond, nem érdekel. Orvos kell neki vagy nem tom...

Ne haragudjatok, hogy megint leírtam min vagyok felháborodva, csak hát nem tom kinek elmondani, mert hát nagyon nincs senki aki meghallgat vagy valami:$ De ígérem már befejeztem:)

931. b643145122 (válaszként erre: 930. - Princess13)
2010. ápr. 21. 10:56

Hát látod, ilyen világba élünk!

A lányom még csak 8 éves, de megismerte az élet árnyoldalát!

930. princess13 (válaszként erre: 929. - B643145122)
2010. ápr. 20. 20:22
igazatok lehet! Csak anyu vt ilyen ilyen helyzetben, de bocsánatot kért, mondta h tapintatlan vt tőle. Bár most jobban aggaszt h egy könyvet kértem szaktársaimtól és 2 hete elfelejtik hozni, 7főre hoznák, úgy h csütörtökön zh a könyvből. Sehol nem lehet kapni, és a felsőbb éveseknek sincs meg. Hát így jártam, majd vmit összeimprovizálok. :) Csak abban a hitben voltam (én naiv), hogy egyetemen a szaktársak ráadásul bnők segítik egymást. Fura h ennyire se képesek az emberek... És ez csak rosszabb lesz, mert munkahelyen sem más:S Legalábbis ahol eddig dolgoztam diákmelón és amit láttam...
929. b643145122 (válaszként erre: 928. - Dana75)
2010. ápr. 20. 10:41
teljes mértékben osztom a véleményed!
928. dana75
2010. ápr. 19. 23:29
Mert aki nem volt ilyen helyzetben az nem is tudja elképzelni milyen érzés!
2010. ápr. 19. 16:17
Nem tudom mér gondolták, h elfelejtem vagy valaha el is fogom:S
926. dana75
2010. ápr. 18. 19:06
Jól tetted, hogy beszéltél vele és örülök, hogy megértett. Ne is hagyd, hogy még jobban összetörjék a lelkedet.
2010. ápr. 18. 10:36
páromnak mondtam. Megértett szerencsére. Anyával majd este találkozom, mert dolgozik. Majd csak lesz valahogy...
924. dana75
2010. ápr. 17. 23:44

Én nem ajánlok fogigátlót mert nem vált be :(


Princess talán a családodnak el kéne mondni mit érzel. Add ki magadból a fájdalmad a dühöt és mindent. Megkönnyebbülsz és talán ők is békén hagynak.

923. dana75 (válaszként erre: 914. - Mindzsi)
2010. ápr. 17. 23:28
Én is ezt mondtam de rákényszerültem sajnos.
2010. ápr. 17. 21:37
nekem ez a tabi azt hiszem 5000-6000 között van. Ne4m foglalkoznék a dologgal, ha ezt nem a saját anyám meg a párom mondaná... Valahogy tőlük fáj egy kicsit:(
921. b643145122 (válaszként erre: 920. - Princess13)
2010. ápr. 17. 20:18

Szia!

Ezt most kezdtem. 7000/3hó. A dokim ezt írta fel, mert én a lindinette30-at szedtem. De köztesvérzésem volt mellette. Azt hogy más mit mond ne foglalkozz velük! Hidd el, nekik is van olyan dolguk, amiért meg lehetne szólni!

920. princess13 (válaszként erre: 919. - B643145122)
2010. ápr. 16. 21:23
az jó? mert a sensonette a leggyengébb és legolcsóbb. De enegem nem az ár érdekel, hanem az h jó legyen. Sztem az azért fontosabb. Most kerültem elég mélypontra. A környezetem úgy kezel mint valami "taknyos kölyköt". Senki nem foglalkozik azzal, hogy esetleg lelkileg mi van velem. Csak ha mondjuk kicsit jobb kedvem van nevetek meg minden akkor meg egyből, hogy elmebeteg vagyok vagy valami. Olyan rossz:( De mind1, majd ezen is túl leszek, de jobban örülnék, ha egy kicsit megértenének, h már nem vagyok az mint aki régen voltam...
919. b643145122 (válaszként erre: 916. - Princess13)
2010. ápr. 16. 18:21
Én volinát szedek.
918. b643145122 (válaszként erre: 914. - Mindzsi)
2010. ápr. 16. 18:21
Hidd el, mindannyiunknak voltak álmatlan éjszakái. De pl, ha gyógyszer melett esnél teherbe mint én, mit csinálnál? Escapelle volt, amibe hormonbomba van!
917. princess13 (válaszként erre: 911. - Dana75)
2010. ápr. 16. 16:08
nekem sem erős, csak zavaró tény h eddig tart...:(
916. princess13 (válaszként erre: 910. - B643145122)
2010. ápr. 16. 16:07
sensonette-t most fogy el az első levél. meglátjuk mi lesz utána
915. princess13 (válaszként erre: 914. - Mindzsi)
2010. ápr. 16. 16:06
hidd el nekünk sem könnyű. Erősnek kell lenni, máshogy nem megy. De ha az élet úgy adja, hogy meg kell tenni, akkor sajnos ez van. Szerencsére ez a fórum sokat segít! Nem elfelejteni a babát, hanem feldolgozni a dolgokat. Elfelejteni nem lehet!!
914. Mindzsi
2010. ápr. 16. 15:20
Én nem ítélem el azt aki megteszi, de én soha nem lennék képes rá... csak akkor csináltatnék abortuszt ha esetleg beteg lenne a magzatom... Én nem tudnék esténként azzal a tudattal feküdni, reggel azzal kelni, hogy megtettem. Hogy megöltem a gyermekem... :(((
2010. ápr. 16. 13:41

Kedves Forumozok!

 

Kommunikációs szakos hallgató vagyok, a médiában dolgozom.Nagyon érdekel civilként is ez a téma. Abszolút nincsenek előítéleteim.Tudom, hogy ez egy szükséges döntés volt sokaknak és a körülmények áldozatai vagytok. Sajnos vannak akik nem így fogják fel. Ezeket az előítéleteskedéseket akarjuk mi legyúrni. olyan lány/hölgy jelentkezését várom,aki felvállalná a helyzetét és ezzel elérhetnénk azt hogy az ilyen lépést megtett hölygekre ne nézzenek rossz szemmel.

Minél előbb várom a válaszokat.

Itt vagy telefonon elérnek. (06-20-332-50-66)

Előre is köszönöm. S.Flóra

912. dana75 (válaszként erre: 907. - Princess13)
2010. ápr. 16. 13:03
jobbulást!
911. dana75 (válaszként erre: 909. - Princess13)
2010. ápr. 16. 13:03
Nekem is általában 7-8 napig tart de nem erős legalább. Csak sok.. :(
910. b643145122 (válaszként erre: 909. - Princess13)
2010. ápr. 16. 12:08
Nem irigyellek. Szedsz most valamit?
2010. ápr. 16. 12:06
nekem 7 nap:S műtét előtt is annyi vt mindig...
908. b643145122 (válaszként erre: 907. - Princess13)
2010. ápr. 16. 11:47
Nekem ez a vérzésem 5-ik napja, de már a tb elég. Meddig tart neked?
2010. ápr. 15. 16:39
Itt szakad az eső, náthás lettem, 3 autó terített be vízzel, és láttam rajtuk h élvezték, mert direkt mentek bele a jó mély tócsákba... :( Én csak reménykedem h ezentúl lerövidül a vérzésem, de... valahogy nem bízom benne:D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook