Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt-e abortuszod valaha? fórum

Volt-e abortuszod valaha? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jan. 13. 12:19
Igen, több is...
965. o.andi
2011. jan. 12. 20:33
volt bizony több is...:(
2010. dec. 21. 22:49
Nem, soha!
2010. dec. 21. 22:39
Szerencsére nem volt!
2010. dec. 21. 18:16

Volt, de eü. okok miatt: elhalt a 7 hetes magzatom:(

Utána sajnos megtörtént- de ez volt az első és utolsó!!

2010. dec. 21. 18:11
nem és nem is lesz!
2010. okt. 3. 13:15
eddig még nem ,és nem is szeretném , hogy legyen
2010. okt. 3. 12:34
Sziasztok
2010. szept. 6. 10:32
Igen.
957. Ella89
2010. szept. 2. 19:08
2 nem tervezett terhességem volt eddig a lehető legrosszabbkor, de megtartottam őket. Lea 16 hónapos, a picivel most vagyok 22 hetes. Nem lennék rá képes, akkor inkább fogadja valaki örökbe és nevelje fel, de sose tudnám megölni a saját babámat.
956. b643145122 (válaszként erre: 953. - JDTT)
2010. jún. 14. 21:25
nm.
2010. jún. 14. 21:06
nem
2010. jún. 14. 21:05
nem soha
953. JDTT
2010. jún. 14. 21:02
Köszi!
952. b643145122 (válaszként erre: 951. - JDTT)
2010. jún. 14. 20:36
Ha gyesen van 10000-et. A max 28920.
951. JDTT
2010. jún. 14. 18:27
Még soha nem volt neki,ez is egy lelki tőrés, abbahagyta a gyógyszert,mert a párja kiment külföldre dolgozni,megszakítással védekeztek,hogy ne terhelje a szervezetét a gyógyszerrel,amíg kint van,de 3 hete itthon volt,és sajnos megesett!Ha van valaki a fórumon,segítsen,hogy mennyit kell befizetni!
950. JDTT
2010. jún. 14. 18:12
Sziasztok,a sógornőm terhes lett,ez a baba lenne neki a negyedik,a legkisebb nincs még kettő éves,nincs regisztrálva,és általam kérdezi,hogy mennyibe kerül az abortusz?
949. princess13 (válaszként erre: 948. - B643145122)
2010. jún. 3. 10:40
Hát én is azt hittem h ez a kis patak nem tud akkora bajt okozni, de a természetet sosem szabad lebecsülni... Főleg a vizeket nem. Mindenki egy merő ideg, van aki 3 napja nem alszik, sár meg dzsuva van mindenhol. Nagyon szörnyű :s
948. b643145122 (válaszként erre: 947. - Princess13)
2010. jún. 2. 17:15
Nem lennék a helyedben! Mi a harmadik emeleten lakunk, ha ide feljön a víz igen nagy baj lenne!
2010. jún. 2. 15:14
Szia, remélem csak a súly miatt volt, de nem fáj már a hasam, szal ma is zsákoztunk, musz, mert nagyon kevés az ember sőt délbe átszakadt a gát is így megint a fél falu úszik:S Bőnyben élek... Sajnos megint hallattunk magunkról a híreben és nem éppen valami jó dologgal...
946. b643145122 (válaszként erre: 945. - Princess13)
2010. jún. 1. 18:38

Nem emeltél nagyot? Szerintem csak a súly miatt van. Az én fiam 16-17 kilós

őt emelgettem a műtét után 3 nappal, nekem is fájt, de nem lett semmi bajom. Este melegvizes borogatást tegyél rá! Elég már az esőből! Nem irigyellek! Hol laksz helyileg?

2010. jún. 1. 18:33

sziasztok,

egy kérdés... az mennyire nagy baj, ha báj a hasam ott a méhem környékén? igazából tegnap kimentünk homokzsákot pakolni, mert ismét úszik a falu:$

944. princess13 (válaszként erre: 943. - Kincsooo)
2010. máj. 14. 16:36

Nem kell félni a nőgyógyásztól én má majdnem megszoktam h járkálni kell hozzájuk... De ez nem bent alvós szerencsére. Reggel bemész és én már híradóra otthon voltam. Úgy volt hogy 4kor mehetünk, de közbejött 1-2 sürgős műtét ami miatt 3/4 6kor engedtek el.

Majd mond el mit mondott! Nem lesz könnyű lelkileg sajnos, de minden rendben lesz!!

Én mikor megtudtam mi lesz rengeteget sírtam, sminkelni nem tudtam magam, és tudom h nem tehettem szinte semmiről szégyenérzetem volt annyira, h sminkelni képtelen vtam magam. Hidd el ha sírsz lehet jobb lesz. Nekem sokat segített h sírtam.

943. kincsooo (válaszként erre: 942. - Princess13)
2010. máj. 13. 13:30

nagyon szépen köszönöm princesss :](K) tényleg sokat segítettél, sajnálom, hogy neked is át kellett élned, még ha nem is érzem még saját bőrömön, hogy miről is beszélek, mi is áll előttem és mögötted, már a gondolattól remeg a gyomrom. mert én sem gondoltam volna soha, hogy ez velem is megtörténhet. úgy félek, hogy sírni sem tudok, viszont tényleg NAGYON köszönöm, mert sikerült lelket öntened belém, az utolsó mondatod volt a kedvenc részem, azóta is ez visszhangzik bennem mikor eluralkodik rajtam a pánik.

jó volt így személyesen átélve elolvasni, hogy mi fog történni, sokkal emberibb mint ahogy sok helyen szárazon hivatalosan megfogalmazzák. holnap megyek a dokihoz, bár még életemben nem voltam nőgyógyásznál, de azt hiszem nem húzhatom tovább a találkozást. még a kórházban sem kellett bent aludnom soha és még műtétem sem volt és ez az egész annyira irreálisnak tűnik, de sajnos igaz. tényleg köszönök mindent nagyonnagyon és majd még jelentkezem. k.

942. princess13 (válaszként erre: 941. - Kincsooo)
2010. máj. 13. 13:01

szia,

Teljesen átérzem a helyzeted abból a szempontból, hogy én elsős vagyok egyetemen. Vizsgaidőszak végén tudtam meg h terhes vagyok. Menj el dokihoz minél hamarabb, ő tud biztosat mondani, de a halvány csík is jelenthet terhességet. Az abortusztabletta nem legális mivel elvérezhetsz tőle. Én is megkérdeztem. Maga a műtét nem fáj, de viszont mikor a tágító pálcát felhelyezik az nem kellemes. Meg nálunk bunkók vtak a dokik is. A műtét után vérezgetsz meg fáradt leszel. De szövődmény elvileg nincs. Dokitól függően kell visszamenni kontrollra, de esetemben ez 2 hét volt. Nekem semmi szövődmény nem lett. Aztán műtét előtt el kell menni egy védőnőhöz aki elmagyarázza a dolgokat, 2x kell elmenni és elmagyarázza h mi hány merre meddig, aztán ad egy csekket amit be kell fizetni 28000 valamennyi a műtét ha nincs enyhítő körülmény. ezek pl ha hátrányos helyzetű vagy meg van má gyereked stb stb. Nekem teljes árat kellett fizetni. Maga a műtét 10-15 perc, nem sok. Semmi fájdalmat nem érzel, max amikor az altató szurit kapod, de annyi. A műtét nem kaparással végzik hanem vákuummal, mert az biztonságosabb. Jah meg kellett nekem vinni vércsoport papírt, mert ugye az minden műtéthez kell. Esetek többségébe semmi szövődmény. Itt a legnagyobb megrázkódtatás a lelki. Jah meg a kórházba a szobába "sorstársakkal" vagy együtt és az is "könnyít" a dolgon, legalábbis nekem könnyített. De mindent el fognak mondani és nem kell félni, bár tom ezt könnyű mondani! Remélem valamennyire tudtam segíteni. Kitartást nem lesz semmi baj!!

2010. máj. 13. 10:18

sziasztok. kincső vagyok, 18 éves, most tudtam le az írásbeli érettségiket amik jól sikerültek, egyetemre készülök, tanulok a szóbelikre, várom a nyarat és úgy tűnik terhes vagyok. egy hete késik, pedig nem szokott, vettem terhességi tesztet és bár az elsőt halványan, de 2 csíkot látok. a barátom mellettem áll, anyukám is és mindenki és a döntés egyértelműen abortusz. nem szeretném bántani azt a bizonyos kis leendő életet, de hogy tudna egy gyerek felnevelni egy babát? mert én erre még nem állok készen. nem egy éjszakás kalandról van szó, a barátommal jó ideje együtt vagyunk és szeretjük egymást és óvszert szoktunk használni -meg próbáltunk már hüvelytablettát is, és most akartam elkezdeni a tablettát, már meg is vettem- sajnos, tudom, hiba volt, de párszor a megszakításos módszert választottuk. és most itt a következménye. mérnöki szakra készülök, hamarosan rajz-alkalmasságim lesz, de szeretnék tovább tanulni és amúgy sem állok készen egy kisbabára.

kérlek segítsetek! nagyon félek az abortusztól, bár sok blogot végigböngésztem és a ti kommentjeiteket is olvasgattam, de még mindig nem sokat tudok róla. az abortusztabletta legális már például? és ahhoz kell pluszban kaparás? és az injekció? és az abortusz nagyon fájdalmas -a lelki trauma mellett-? és mennyire valószínű a szövődmények kialakulása? mennyibe kerül? hogyan történik pontosan? félek, hogy ez a helyzet tönkreteszi a kapcsolatunkat, a szexuális életünket, vagy akár az egész életünket.

nagyon félek. kérlek segítsetek!!

2010. ápr. 27. 10:21
Én is reménykedem valami munkában... Hátha, mert amik vannak diákoknak az ilyen virágágyás kapálás meg ilyesmik:S Ilyent azért mégse... Ügyvéd mellé akartam menni, de anyu mondta h még gyakorlatom nincs mert első éves vok, ebben igaza van, csak úgy jó lenne valami ilyesmit mégis...
939. b643145122 (válaszként erre: 938. - Princess13)
2010. ápr. 26. 19:10
Teljes mértékben egyetértek! Igaz ez a munka csak 3 hétig tart, de az is több a semminél!
2010. ápr. 26. 19:05

Gratulálok a munkához:)

Én is kicsit fennakadtam volt barátosnőmön, de már vége ennek a barátságnak. Jobb így, neki is nekem is. Vannak olyan barátaim akik a bajban is azok, nem csak akkor amikor minden jó. Ezeket megbecsülöm és ők is engem... De aki így viselkedik az ne mondja magát a barátomnak!

2010. ápr. 25. 20:53

Sziasztok!

Bocsi hogy nem voltam, napokig, de el voltam havazva. Képzeljétek el, június 1-től 3 hétre de lett munkám! Több a semminél!

Az tudom mondani arra amit írtatok, hogy az igaz barát, az a bajban is barát! Én is akkor tapasztaltam meg! És ez már gyerekkorban is kiderül.

A lányomnak volt tavaly egy komoly szájfertőzése, és mikor már mehetett suliba, még sebes volt kívül. Azt akinek ő a legjobb barátjának gondolt, fujjoggott rá. Nagyon el volt kenődve!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook