Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt akit évekig csalt a párja, és ebből semmit sem vett észre? fórum

Volt akit évekig csalt a párja, és ebből semmit sem vett észre? (beszélgetős fórum)

12. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 23. 01:29
te így jártál?
2020. ápr. 23. 01:14

Én legjobb tudomásom szerint nem vettem ilyenben részt, de tudok példákat.

Az egyik szomszéd majdnem két évtized után jött rá, hogy szerető férjének van egy párhuzamos családja is, egy tizenéves gyerekkel. Ő sokat dolgozott a család mellett és úgy tűnt, hogy a férj is ezt csinálja. Volt meglepi, mikor kiderült, hogy nem.

A másik, amit testközelből szemléltem, az a volt főnököm, egy jóképű, fiatal srác. Tudtuk, hogy van párja, de úgy tudtuk, hogy szakított vele, mikor felvett hozzánk egy új munkaerőt, akivel ripsz-ropsz járni kezdett és sőt majdhogynem együtt is éltek. Bár azért maradt az albérlet anyával, aki a változatosság kedvéért szintén velük dolgozott. Ez így ment vagy egy évig. S majd mikor kiderült, hogy a főnök régi párja koránt sem múlt idő, a kollegina bent bőgött két napig és átkozta a srácot. Majd egy hét múlva újra fellángolt az érzelem és visszafogadta főnököt, bár a boldogság utána már csak vagy fél évig tartott. Ugyanis kibukott, hogy a srác céges hitelt igényelt, hogy lakást vegyen a másik lánnyal, akivel nem hogy nem szakított, de el is jegyzett időközben és ezzel vége lett a szappanoperákkal vetekedő munkahelyi románcnak. Hogy közben a menyasszony mit tudott és mit nem, azt nem tudom. Minden esetre nem csoda, hogy a srác kezdett kissé leharcolt lenni, mert a két full time partner mellett még keményen dolgozott is, és rengeteget túlórázott.

10. oneman (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 23. 00:27
Tudok olyan nőt aki évekig félrelépett és a férjének tudomásom szerint sosem tűnt fel.
2020. ápr. 22. 09:40
Voltam ilyen szituban,elég ügyesen csináltam.De én szálltam ki,nem vette a másik fél észre.Na olyan is volt mikor lebuktam😉
2020. ápr. 22. 06:58
Külföldön dolgozó ismerősöm mesélte, hogy a családban, akinél dolgoztak az apukának ugyanabban az utcában volt egy “párhuzamos” családja is.Nem olyan ritka ez, csak hitelesen kell a férfinak alakítani a nagyon elfoglalt, sokszor estékig dolgozó, olykor hosszabb üzleti utakra utazó munkaerőt.
2020. ápr. 21. 20:09
Szüleimnek volt. Végül szerencsére meg tudtàk oldani. Édesanyám meg tudott bocsájtani. Ez több mint 20 éve volt azóta is minden rendben közöttük. Fél év volt amíg külön élt Édesapám.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 21. 19:33
Ha egy balek és egy szélhámos egymásra talál eltarthat hónapokig vagy az öröklétig, mire észbe kap valaki, hogy szívatják.
2020. ápr. 21. 18:55
Volt! Máig nem tudok rájönni, hogy a Szomszédokban Böhm úrnak volt-e viszonya Mágenheim dokival? Pedig szerfelett gyanús, nagyon-nagyon gyanús. Minden olyan idillinek tűnt. Most már mindegy. :-(
4. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 21. 18:37
Nagyon naív vagy....
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 21. 18:18
Jó nagy balek vagy.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 21. 18:15
Gondolod, hogy mi névvel erre sztorizgatni fogunk?
2020. ápr. 21. 18:01
Hónapokig vagy évekig tartó szeretői viszonyt, volt hogy nem vetettek észre? Minden szép és idilli volt és fel sem tűnt a harmadik fél jelenléte?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook