Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt akinek nyúlós nyákja volt a ciklus 24. napján, mégis terhes volt? fórum

Volt akinek nyúlós nyákja volt a ciklus 24. napján, mégis terhes volt? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 27. 12:54
Köszi a válaszokat!
9. 6e9a7464a5 (válaszként erre: 1. - Szkitti.)
2015. nov. 26. 19:15
igen, én igy voltam..
8. NomNom (válaszként erre: 1. - Szkitti.)
2015. nov. 26. 12:32
Furcsa, mert az ilyen tojásfehérje-szerű nyák inkább az ovuláció környékén jellemző.
7. SophieAnne (válaszként erre: 6. - Szkitti.)
2015. nov. 26. 12:21
Szimplán megérzés. :) Az első fiammal - rá 5 hónapot vártunk - nem volt ilyen. Ő akkor jött, mikor már feladni készültem. A második fiam az első hónapban sikerült, de nála is első perctől kezdve tudtam, hogy összejött. A harmadik fiam a 2. hónapban jött össze. Az első hónapban jó időben voltunk együtt, még is tudtam, hogy nem lesz a mi hónapunk. A második hónapban hamarabb voltunk együtt, ennek ellenére tudtam, hogy sikerült. :) Aztán lehet csak véletlen megérzés, fene sem tudja. :)
6. szkitti. (válaszként erre: 5. - SophieAnne)
2015. nov. 26. 12:02
Miből érezted? Csak olyan megérzés volt hogy tuti? Vagy valami tünet volt?
5. SophieAnne (válaszként erre: 4. - SophieAnne)
2015. nov. 26. 11:54
Mondjuk én teszt nélkül, már félidő után biztosra éreztem, hogy sikerült. :)
4. SophieAnne (válaszként erre: 1. - Szkitti.)
2015. nov. 26. 11:52
Nekem volt, még is terhes voltam. Pedig minden mensi előtt három nappal kezdődött mindig, az utolsó ciklusomban is. Most 22 hetes a lakó. :)
2015. nov. 26. 11:51
Nekem már volt nyúlos is,vizes is,száraz is,mégis mindig megjött.Elhiszem,hogy a sok próbálkozás után kapaszkodsz az utolsó szalmaszálba is,de ez a nyák nem mérvadó sajna,szerintem.Drukkolok,hogy mihamarabb sikerüljön a baba. :)
2015. nov. 26. 11:22

Én úgy tudom hogy a mensi közeledtével tapasztalható nyúlós tojásfehérje szerű nyák azt jelenti hogy meg fog jönni, és nekem eddig mindig így is volt.

Régóta próbálkozunk egyre jobban el vagyok keseredve...


Kell a reménysugár hogy mi van ha még lehetek ebben a hónapban terhes annak ellenére hogy ilyet tapasztaltam...

2015. nov. 26. 11:21
Volt akinek nyúlós nyákja volt a ciklus 24. napján még is terhes volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook