Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt, aki Met-et szedett és mégsem segített a ciklus rendezésében? fórum

Volt, aki Met-et szedett és mégsem segített a ciklus rendezésében? (tudásbázis kérdés)


7. zzsuga (válaszként erre: 6. - Kistigriss)
2013. márc. 3. 11:03

T3,T4 és az ATPO hogy áll? Progid mennyi a 21. napon?


Mozgás nélkül nem megy, ha mindig csak gyalogolsz akkor kell keresni egy másik mozgás formát, mert azt megszokta a szervezeted, valami új valami más kell. Tudod az IR diéta lényegét, hogy mit lehet enni és mit nem és mikor?


Mennyik voltak az értékeid? Ha leírod priviben hátha tudok segíteni, mert nem mindig jó az*az érték a babához ami alap esetben máskor jó lenne.

2013. márc. 3. 10:44
Terheléses cukrot csinált a doki, nincs komolyabb eltérés, csak egy nagyon pici,de mivel minden más leletem THS,LH, FSH, rendben van, azt mondta próbáljuk meg ezt a gyógyszert. 2 éve szeretnénk babát:(
5. KKala (válaszként erre: 4. - Kistigriss)
2013. márc. 3. 10:31
És miért kezdted el szedni?? Látom, hogy ciklus rendezést szeretnél elérni, mesélj egy kicsit erről.
2013. márc. 3. 09:54
Úgy külön semmiféle konditerembe vagy hasonló helyre nem járok, de minden nap elég sokat gyalogolok, mellette kerti munkák stb. Szóval ilyeneket csinálok.
2013. márc. 3. 09:14
Szia! Én úgy tudom, hogy a met 3as kombináció esetén segít: Met+diéta+sport. Sportolsz esetleg?
2013. márc. 3. 09:10
Már írtam ki hasonló kérdést, de aki tud írjon már vissza,hogy nektek hogyan hatott ez a gyógyszer? Én már majdnem egy csomaggal beszedtem (60 tabletta)és mégsincs semmi eredménye. Diétát is tartom. Valakinek hozott sikert ez a gyógyszer?
2013. márc. 3. 09:08
Volt, aki Met-et szedett és mégsem segített a ciklus rendezésében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook