Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Voll-diagnosztika tapasztalatok fórum

Voll-diagnosztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2017. jún. 2. 15:29
Szeretném elvégezni a Voll diagnosztikai képzést, de nem tudom, hogy milyen érdeklődés lenne iránta. Ha lenne valakinek pozitív tapasztalata és megírná annak nagyon örülnék! Köszönöm mindenkinek!
17. Vacker (válaszként erre: 16. - Vacker)
2014. júl. 24. 12:31

Az ingyenes alkalmazás link-je helyesen:

[link]

16. Vacker
2014. júl. 24. 12:29

Megtörve a több, mint egy évig tartó csendet, álljon itt némi áttekintés a Voll féle diagnosztika mibenlétéről:

A Voll-féle diagnosztika a bőr megadott pontjain történő elektromos vezetőképesség mérésen alapul.

Az elmélet szerint mért értékek nagysága összefüggésben áll az adott ponthoz tartozó meridiánon vagy szervben zajló folyamatok intenzitásával. Azaz túl magas érték esetén felfokozott működésre, gyulladásos folyamatokra utal a mérési eredmény, míg a túl alacsony mért érték alulműködést jelez. Az elmélet a ponton mért mutatóesés nagyságának, tehát a mért maximumértékhez képest a pár másodperces mérési idő alatt történt értékcsökkenésnek is jelentőséget tulajdonít. A nagyobb mutatóesés gyengébb regenerációt, működést jelez Dr. Reinhold Voll tanai szerint.

A Voll-féle diagnosztikát gyakran használják állapotfelmérésre, allergia vizsgálatokra illetve étrendkiegészítők bemérésére/kiválasztására is.


Ha részletesebben érdekel, hogy hol találhatóak a pontok, illetve miről adnak információt az egyes pontokon mért értékek, akkor ajánlom figyelmedbe az ingyenes AcuMap EAV alkalmazást, mely immáron Androidos eszközökön is hozzáférhető a Google Play szolgáltatásán keresztül az alábbi link segítségével:

[link] d=hu.minel.acumap.eav

15. rokker
2012. dec. 12. 16:37

Én Némethné Mártánál voltam ( [link] első mérés 7000, utána 5000 Ft. Utókövetés 3 havonta esedékes. Ő gyógynövénnyel dolgozik, mások homeopátiás készítménnyel. A gyógynövény szerintem jobb. Újbudán rendel.


Szerintem Márta jó szakember (ez fontos: [link] - egyetértek), de kíváncsi vagyok, ki van még.

14. rokker (válaszként erre: 13. - Sziszi63)
2012. dec. 11. 18:12

Kérdezed, hol csinálnak ilyen vizsgálatot.


Azt írja a fórum szabályzat, hogy

"Kérjük, ne reklámozz (se terméket, se üzletet, se más honlapot)!"


Akkor hogyan tudunk egymásnak Voll-mérő szakembereket ajánlani?

2011. aug. 1. 20:09

Szia!

Engem is érdekelne, hogy hol csinálnak még ilyen vizsgálatot? Nekem emésztési problémáim vannak. (gyomorsav, puffadás, hányinger)

12. Szelike11 (válaszként erre: 7. - Miratamara)
2011. júl. 19. 16:42

Szia!!

Hol voltál ezen a vizsgálaton? Szted érdemes elmenni, valóban jó??Régóta fáj a hasam, senki nem tudja mitől.

11. miratamara (válaszként erre: 10. - Zizabella)
2010. jan. 9. 13:25

Szerintem nem az, mert kimutatja a betegségeket!!!

Valóban!!! A családomból régebben már más is volt, és meggyógyult a javasolt szerektől!!!Nem kell antibiotikumokat szedni, csak természetes szereket!!! De te tudod...:)

10. zizabella (válaszként erre: 9. - Miratamara)
2010. jan. 9. 13:18
akkor így elég kamunak tűnik...
9. miratamara (válaszként erre: 8. - Zizabella)
2010. jan. 9. 13:16
Hááát, először megvizsgálnak a géppel, ami kimutatja, hogy hol van probléma, és erre milyen homeopátiás, gyógynövényes tablettákat vagy cseppeket kell szedned!!! Vagyis a gép csak kimutatja a probléma gyökerét!!!
2010. jan. 9. 13:09
Én úgy értelmeztem eddig, hogy ezen a vizsgálaton megállapitják hogy mi bajod van, és ezzel a szerkentyűvel kezelik is....vagy ez egy másik vizsgálat?? segítsetek...
2010. jan. 9. 12:51

Sziasztok!!!

Hát, ez a 26000ft engem is sziven ütött!!!

Főként azért,mert én, igaz hogy vidéken lakom és gondolom itt mások az árak, de pont tegnap voltam ilyen állapotfelmérésen...5000ft volt!!!

Azért a különbség elég durva!!! És ahogy utánna néztem neten, ugyanaz a vizsgálat!!!

Egyébként ajánlom mindenkinek!!! Igaz a homeopátiás szerek sem olcsók, de én meg fogom vásárolni!!! Nincs nagy problémám szerencsére, de amit a gép alapján meg lehetett állapítani, az mind igaz és valós volt!!!

Szóval szerintem érdemes elmenni!!!

6. 45f5ce422c (válaszként erre: 1. - Pocy88)
2008. jún. 15. 17:07

Szia!

Abszolút megéri! Nekünk a párommal olyan dolgokra derült fény, ami hosszútávon drasztikus következményekkel járt volna...viszont mi egy kezelésért fejenként csak 15ezret fizettünk, nem 26-ot.

2008. jún. 15. 06:47
Mindenképpen megéri, mert minden kimutatható vele. De készülj fel rá, hogy a homeopátiás bogyók is majdnem ennyibe kerülnek. Mi a lányom manduláját mentettük meg így annó. Majd írd meg a tapasztalataidat!
2008. jún. 4. 08:49
Mi voltunk már. Hogy megéri-e? Ha sehol máshol nem jöttek rá a bajra és a gyógymódra, csak itt, akkor persze, hogy megéri.
2008. máj. 30. 13:10

Szia!

Egy olyan módszer, ami feltérképezi a testedben a gócokat, gyulladásokat, daganatokat. Elvileg az egész testet átvizsgálja, fájdalommentes. Ha valami nem stimmel, kapsz homeopátiás szereket, vagy ha komoly a dolog, szakorvoshoz küldenek.

2. PRÜNCÖ (válaszként erre: 1. - Pocy88)
2008. máj. 30. 13:06

SZIA!

MI EZ?

2008. máj. 30. 12:54

Sziasztok!

Ha valaki hallott róla, esetleg tapasztalata is van, szívesen olvasnám. Megér 26.000 ft-ot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook