Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volán :( fórum

Volán :( (beszélgetős fórum)

14. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - 37403e3af4)
2013. máj. 9. 07:15
Ha tartották volna a menetrendet, akkor meg a 9:41-es érkezéseddel a ):40-es buszt lekésed. És lehet, hogy így volt, és a néni tévedett.
13. grizus
2013. máj. 9. 07:12
Igazad van. Negyedóra késést már szóvá lehet tenni. De csak imádkozni lehet, hogy csináljanak valamit ez ügyben.
12. mikono (válaszként erre: 11. - Globus)
2013. máj. 1. 19:30
Nálunk is van lakossági fórum, de senki nem tenne ilyen ügyért semmit. Megkérdeztem más utast hogy vélekedik erről, azt mondta: ez van, meg kell szokni. A volánt meg ugye nem érdekli a dolog. :(
11. globus (válaszként erre: 10. - Mikono)
2013. máj. 1. 19:26
Nálunk ilyesmikkel kapcsolatban szokott lenni lakossági fórum, de oda nem megy el senki.
10. mikono
2013. máj. 1. 19:23

Elég rég írtak ide, de ezt úgy érzem ki kell írnom magamból.


Tegnap jövök haza a szokásos busszal, :10:25-kor indul Szolnokról Jászkarajenőre, Kőröstetétlenen keresztül. Azaz ez változott, csak erről nem tudtam.

Kőröstetétlenen mondja a sofőr, mindenki szálljon le, mert megváltozott a menetrend. Most már csak eddig közlekedik ez a járat. A jászkarajenőieknek meg kell várniuk a 10:58-as ceglédi járatot, ami bemegy Jászkarajenőre. Aztán helyesbít, hogy a 11:32-est, mert 11:00-ra ért be Kőröstetétlenre.

Ez elég felháborító, Jászkarajenő 5 percre sincs buszzal Kőröstetétlentől, mivel szomszéd községek. Általában sok karai utazik rajta, mégis megszüntették. Így közvetlen karára 6:55 és 12:00 között nincs is járat délelőtt. Pedig csak 25 km-re van Szolnoktól.

Ehhez hozzátartozik az is, hogy a ceglédi járatok szokása 20-30 perceket késni. Így 1 órás várakozás volt az 5 perces buszútért.

Egyre drágábbak a jegyek, bérletek és ilyen szolgáltatást kapunk érte, ez szerintem felháborító.

2009. nov. 6. 17:02
Hát én sem vagyok megelégedve a szolgáltatásukkal. Én Budapestről szoktam Esztergomba utazni a főiskolára, és hideg időszakban majd' megfagyok! Kizárt, hogy fűtenének, sőt...Mintha valahonnan hűvösebb levegő jönne... Marha kellemes így végigutazni majdnem másfél órát. Konkrétan kabátban ülök, de sokszor a kesztyű is rajtam van...
8. 99279bb06f (válaszként erre: 7. - 37403e3af4)
2009. nov. 6. 12:13
A te órád szerint voltál akkor ott. A sofőr órája lehet, hogy 45-öt mutatott, amikor a megállónál volt.
2009. nov. 6. 12:01
Még annyi, ha olvastad az első hsz-t akkor abban benne van hogy 9:41-től 9:55-ig kint várakoztam...
6. 37403e3af4 (válaszként erre: 4. - 99279bb06f)
2009. nov. 6. 11:58
Nos, eszem ágában sincs feljelenteni senkit, csak annyit szeretnék, hogy legyen a menetrend betartva. 5 kilométert kellett volna megtennem a mai időjárási viszonyok között az orvosomhoz akihez kontrollra lettem volna hivatalos, mivel tüdőgyulladásom volt, nem hiszem hogy sokat kellene ebben a hidegben sétálgatnom ahhoz hogy esetleg visszaessek, amihez egy sofőr és a Volán miatt sincs kedvem. 1-2 perc az igen, Szerintem a kb 15 perces csúszás nem fér bele, a néni azt mondta kb "félkor elment"
2009. nov. 6. 11:54
Nos, megírtam egy kellemes emailt... Nem tudom, remélem hogy lesz valami reakció!
4. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - 37403e3af4)
2009. nov. 6. 11:46

Az autóbusz Esztergomból indul, mire Almásfüzitőre ér, az hány kilométer? Ha nincs utas, akkor lassabban megy, vagy várakozik - mások meg ezért jelentik fel a sofőrt.

Valószínűleg nem ez az első buszos utazásod. Tudhatnád, hogy nem lehet kiszámítani ekkora távolságon, hogy mikor ér oda az autóbusz.

Ráadásul percre pontosan!

Ez nagyon komolytalan dolog, amiért reklamálni akarsz.

Bele gondoltál, hogy mivel jár ez a sorförre nézve? Elveszítheti az állását csak azért,mert te feljelented!!!!

Gondolkodj előtte!

Egy fiatal nő ekkora távot meg tudna tenni gyalog is, nem?

2009. nov. 6. 11:34
Köszi a tanácsot, mindjárt meg is nézem!
2. Borsa (válaszként erre: 1. - 37403e3af4)
2009. nov. 6. 11:17
Szia, próbálkozz a Volán társaság internetes panaszfalán. Én oda szoktam írni, ha van valami. Annak van írásos nyoma, kénytelen nyekkenni rá valamit.
2009. nov. 6. 11:03

Sziasztok! Meg szeretném osztani veletek mai felháborodásom tárgyát, és hogy mennyire nem lehet telefonon intézkedni. Ma Almásfüzitő felsőről szerettem volna Komárom felé utazni az Almásfüzitőről 9:40 kor induló, és Almásfüzitő felsőre 9:45 kor érkező busszal, csakhogy ( bár én 9:41 kor már kint voltam a megállóban ) a busz nem jött, sőt, még 9:55 kor sem jött. Arra jött egy idős hölgy, tőle érdeklődtem, és azt mondta hogy az "fél körül elment". Kérdezem én : miért van a menetrend, ha a buszok nem akkor közlekednek mint ami abban le van írva?!

Ezek után haza jöttem, megpróbáltam telefonálni ez ügyben. Lássuk az eredményt : Budapesten azt javasolták, hívjam Komáromot vagy Esztergomot ez ügyben. Hívtam Komáromot ahol egy barátságos úr azt mondta hogy ez Esztergomra tartozik. Próbálom hívni Esztergomot jééé, a hívott számon előfizető nem kapcsolható (pedig a Volán honlapján volt ez a szám ) . Nos, rendben, végülis van internet, másik szám, ezt pedig nem veszi fel senki...

Ha volt, hasonló problémátok, érezzetek együtt velem és írjátok le :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook