Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » VoipCheapCom.... fórum

VoipCheapCom.... (beszélgetős fórum)

4. féknyom (válaszként erre: 3. - Sacarnes)
2010. márc. 23. 20:15

Igazán nincs mit, nem olvastam el, lehet nem tudtál meg belőle semmit, passz.

Minden jót!:)

2010. márc. 23. 20:14
köszönöm a választ!
2. féknyom (válaszként erre: 1. - Sacarnes)
2010. márc. 23. 20:12

Szia!

Én még nem is hallottam erről, de rákerestem, ezt találtam:

"Extra számlát nem fognak küldeni. Viszont az úgynevezett "freeday"-nak feltétele van:

az pedig, hogy a minimális összeggel (azt hiszem, hogy 10EUR) feltöltsd a számlát. Ezért cserébe 90 nap ingyenességet kapsz (és még a feltöltött összeget is lebeszélheted utána, tehát "nem vész el".)

Egy héten (azaz egymást követő 7 napban!) maximum 300 percet beszélhetsz.

Vagyis ha ezt a lehetőséget "maximálisan ki akarod használni", akkor ha napi 42 percet beszélsz minden áldott nap a 90 napon keresztül (így jön ki a 7 egymást követő napon a 300 perc alatti érték), akkor "ingyen" tudsz beszélni. De ha kiszámolod, valójában az a free az olyan 60 fillér körül van / perc. (Ez a "legjobb" esetben. Ennél csak "rosszabb értékeket" kapsz egy percre vonatkozóan)


Tehát nem ingyenes, bár mindenképp gazdaságos megoldás.


A számládat feltölteni internetes fizetésre alkalmas bankkártyával (internetkártya, vagy jogosított dombornyomott bankkártya) tudod."

2010. márc. 23. 20:07
Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül,hogy a VoipCheapCom-ot ingyen tudom-e használni Németországból?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook