Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vodafone, apró betűs rész fórum

Vodafone, apró betűs rész (beszélgetős fórum)


6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2023. jan. 26. 17:11

Én kitökölöm mi miért és ha nem értem megreklamálom

Eleve nem 9% aZ EMELÉS, de azt még megfigyelem hogy egy vagy másfél havi, mert késtek a számlázással

5. libikóka (válaszként erre: 4. - Regin_a)
2023. jan. 26. 15:39

Meg sem próbálom,,,csak sasolom és drukkolok hogy ne legyen semmi.


Csak 1,,az átállásnál ugye megváltozott elvileg a számlaszám,,vagy azonosító,,,bevallom elfeledtem átíratni a banknál,,,,ennek ellenére úgy lekaptak novemberben 3 havi díjat mint a huzat,,akkor már nem számított

2023. jan. 26. 15:35

Felhozom már, mert vitám volt a céggel és érthetetlen a számlázásuk

tv-internet-vonalas telefon

Hajnali fél9-kor felhiv az ügyintéző, minősithetetlen hangminőséggel. Mondtam neki hogy alig hallom és az értelmezhetőség se megfelel, deha már felébresztett, folytassa

Hallgatni is kellemetlen volt, majd közbevágtam, hogy mennyivel lesz drágább a havidíJ

100Ft-ot értettem

Jön a tájékoztató emil 9% emelés mert infláció

OK ennyi még belefér. Lejebb meg ott van hogy 12ezer valamennyi, az idáigi 4990 helyett és olyan tétel amit én nem rendeltem

Váltottunk pár emilt, 500 forinttal lesz drágább, irták, merthogy ki akartam kérni a beszélgetés hanganyagát

Ma jön a számla, érthetetlen többszöriazonos tételek, majd azok minuszolása és ujdonság hogy a médiaboxért is felszámol valamennyit, amit még UPC idejében ingyen kaptam , a tv-internet 6544Ft, tehát 1544Ft-tal lett drágább a közölt 500 -zal szemben

Ez 31%-os emelés ha jól számolom. Annyi?

Ezt azért megreklamálom, kikérem mégis a hanganyagot

Felmondani nem lehet mert telefonba igent mondtam


A lényeg, érti valaki a januári saját Voda internet-tv számláját?

3. globus (válaszként erre: 1. - Apeeng)
2022. dec. 6. 23:58
Én nem. Megkíséreltem, aztán mégis eldobtam. Arra gondoltam, ha elolvasom, nem lesz jobb semmi.
2. Violet18 (válaszként erre: 1. - Apeeng)
2022. dec. 6. 23:53
Sztem senki nem olvassa el, ha mégis az tuti az az ügyfél fajta, akitől megtagadjuk a kiszolgálást 10 perc után 🤣 amúgy arról szól h hiába a hűség vagy bármi más, 9.39%kal emelkedik a számlád januártól. Egységesen minden szolgáltató emelni fog, infláció miatt 😪🤷‍♀️
2022. okt. 28. 15:26
Most kaptam a kábeles számlámat, hozzá mellékelve öt oldalon sűrű apróbetűs rész. Azt szeretném kérdezni, akad-e valaki, aki azt végigolvasta?(természetesen csak azok közül, akik ilyent kaptak)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook