Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » VOB kiírása DVD-re. Hogyan? fórum

VOB kiírása DVD-re. Hogyan? (tudásbázis kérdés)


8. bc1caac042 (válaszként erre: 6. - VTünde)
2010. febr. 6. 22:00

Hogy én milyen mázlista vagyok! :) Megtaláltam a fogyókúrás naplódat, étrendekkel. Csúcs szuper vagy!

Szívből gratulálok neked! Bocs az OFF-olásért!

2010. febr. 6. 21:54
Csak segíteni akartam, komolyan. Anno nekem is elmagyarázták, én is csak onnan tudom. :) Jó éjszakát!
6. VTünde (válaszként erre: 5. - Bc1caac042)
2010. febr. 6. 21:40

Szerintem nem rosszindulatból írta, már kaptam segítséget, Neked is köszönöm szépen!


Egyébként meg kezdő vagyok ebben, tehát annyi h Nero Vision sajna nem volt elég:(

De ekkora részletességgel nem kellett volna írni, viszont hátha másnak segít!

2010. febr. 6. 21:33

Már bocs, de megírtam, hogy milyen program kell hozzá. Leírjam lépésről lépésre? Tessék:

Nyisd meg a Nero-t.

Válaszd a Nero Vision programot. Válaszd a "DVD készítése"-t, azon belül a DVD videot. Jobboldalt válaszd a "Video fájlok hozzáadását". Jelöld ki a VOB fájl-t, amit hozzá akarsz adni. Kijön egy ablak, kattints az "igen"-re. A program analizálja a fájl-t, és listába veszi. Alul kiírja, hogy mennyi helyet foglal majd a lemezen. Jobboldalt lenn kattints a "következő"-re. Kijön az ablak, válaszd a "bezárást." Kttints jobboldalt lenn a "következő"-re. Ismét ablak >> bezárás>> következő. Ismét "bezárás", jobboldalt "írás". Vársz, megírja, kész.

Ha így se megy, akkor sorry.

4. levendula6 (válaszként erre: 3. - VTünde)
2010. febr. 6. 20:10
Látom, nincsenek itt a nagytudásúak. :(
2010. febr. 6. 19:46

Szia!


Nekem Nero 8-am van, azzal nem lehet ilyet?

2010. febr. 6. 18:45
Nero Vision progival.
2010. febr. 6. 18:10
VOB kiírása DVD-re. Hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook