Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászati vizsgálatok magán úton. fórum

Nőgyógyászati vizsgálatok magán úton. (beszélgetős fórum)


7. Suzy2828 (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2019. márc. 21. 14:18
Délben hazajöttem Sk-ba elmentem ismerős segítségével orvoshoz! Nagyon rendes volt, rögtön adott beutalókat, sőt felhívta az ovosokat! Hematologiara aprilis 18án, inmunológushoz junius 5én kell mennem!Nagyon rendes volt, és látni, hogy érti a dolgát!Reggel sokat gondolkoztunk és így döntöttünk és örülök, hogy ma fogadott is, igaz megkellett fizetnem, de már megérte!csak azt felejtettem el, hogy ha netán a hematológiánal kiderül a baj mennyek-e tovább! Köszönöm, hogy írtál nekem :)
2019. márc. 21. 09:46
ciklus szerint nem midnegy mikor mész, elötte legalább 1 honapig sem te sem a párod nem lehet beteg, de hivd fel a g1 intézetet és mindent el tudnak mondani.
5. Suzy2828 (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2019. márc. 21. 09:43
Köszönöm a válaszod! És oda gyorsan lehet időpontot kapni vagy nagy a váró lista?
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Suzy2828)
2019. márc. 21. 09:39
na akkor igy mindenképp Habab-ra menj. az nk 65 ezer és nem mutat ki midnent viszont a habab-ban mindent néznek. sajnos nagyon drága 130e Ft de jobb ha kiderül mint még több vetélést átélni. 3 után sajnos valami ok tuti van. jobb esetben "csak" trombozis hajlam az könnyebben és olcsobban kezelhetö.
3. Suzy2828 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2019. márc. 21. 09:08
Három vetélésem volt, teherbeesésel nincs gond csak sajnos még a szívhangig se jutunk el! Őszinte leszek orvost váltottam mivel az előző most sem akart még elküldeni, de akihez mentem felsorolta, hogy endokrinokógia, hematokogia, inmunológia és genetikai kivizsgálás kell! Endokrin.magánba megyek oda sikerült hamar kapnom, genetikára adott beutalót a többire azt mondta, hogy mennyek a synlaba! Ott tartok, hogy nem érdekell a pénz, de legalább abba segíthetett volna ha bemegyek mire kérjem! Pl.ahogy Te is írta NK funkció meg hasonló! Akkor tudsz nekem segíteni az inmunológia részénél? Nagyon megköszöném :)
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Suzy2828)
2019. márc. 21. 08:56
meddöségi kivizgsálás? immunologiai vizgsálatban tudnak segiteni. nk sejt ilyesmit néznek synlabban de nem mindenhol. ha volt több sikertelen lombikod, vagy vetélésed érdemes inkább Habab vizsgálatot csináltatni abban tényeg minden immun gond benne van tudtommal. összeférhetetlenséget vizsgál stb. ezt csak Pesten nézik a G1 intézetben. Haematologiai kivizsgálásnál gondolom a trombozis hajalamra kiváncsi, azt nézik magán laborokban söt van rá dns teszt amit nyálbol néznek. én pl kifogtam egy pesti helyen év eleján 25e helyett 16e-ért. a vérvétel 30 körül van legalábbis nekem régen annyit mondtak rá synlabban. ott a leiden és mthfr mutáciot kell nézni meg valami protrombint ha jol emlékszem de ezt ugyis tudják meg a neten is fent vannak róla az infok.
2019. márc. 21. 08:41
A nőgyógyászom annyit mondott legjobb lenne magán úton elvégezni a vizsgálatokat! De azt nem mondta, hogy konkrétan mire kérjem ha bemegyek a synlaba! Sajnos Győrben nemtaláltam inmunológust! Ha bemegyek a synlaba, ott segítenek? Endokrinologushoz már eljutottam, genetikára adott időpontot, csak sajnos henatologiára és inmunológiára nem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook