Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vizöntők számára fórum

Vizöntők számára (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 26. 16:46

Vízöntő vagyok. Öntörvényű, hihetelenül kreatív. Nincs kedvencem semmiben, csak azt tudom, mi az, amit ki nem állhatok! A kék és zöld színt, és a hazug embereket. Rendkívül jó ember ismerő vagyok, ebben még soha nem csalódtam. (Férfiban sem.) Mindenem a szabadság!

Ha jellemezni szeretném magam pontosan, akkor azt kell mondjam, én vagyok Jonathan a sirály.

(Richard Bach: Johnatan a sirály)

2010. febr. 25. 15:47
Szia én vizöntő vagyok halak az akcendensem jo alkalmaszkodó a természetem de gyerekként agressziv és öntörvényü voltam az öntörvényüségem megmaradt a másik is de csak ha a gyerekeimröl van sz de allabol jó természet a vizöntő
30. survivor3 (válaszként erre: 1. - 5f3b9a27bc)
2010. febr. 22. 07:57

nagyon aranyosak és nagyon szépek

erősek és okosak is

29. ilda75
2010. febr. 22. 07:44
En is vizonto vagyok,eleg bonyolult a jellemem,sokszor meg magamon is elcsodalkozok.
28. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 27. - 656f03db60)
2010. febr. 11. 18:36

Én is, de az összes teljeskörű vízöntőt mutat, csak a "kisebb"-ek nem.


(blue vagyok :) )

27. 656f03db60 (válaszként erre: 24. - 6d7bb5d08f)
2010. jan. 17. 22:23
az asszem' bak
26. 656f03db60 (válaszként erre: 25. - C19f5f79fa)
2010. jan. 17. 22:22
Én is úgy örülnék majd egyszer egy vízöntő kislánynak. :) Szeretem ezt a jegyet, nagyon!
2009. nov. 6. 14:49

Sziasztok! Nálunk én is és a lányom is vízöntő:)

3 nap van köztünk ő jan23 én jan26.Ő bika aszcendenssel én skorpióval.

2009. nov. 6. 14:44

Hello! ^^

Én január 20-án születtem és már nagyon érdekelne, hogy bak vagy vízöntő vagyok-e, mert ahányféle horoszkóp van, annyiféleképpen jelölik be a határt...XD Egyébként az a legviccesebb, hogy keverten tartalmazom mindkét horoszkóp tulajdonságait. Leggyakrabban a vízöntőé teng túl, de van, hogy mély depresszióba esek ismeretlen okokból. A bakból végülis csak ezt kaptam, na meg, hogy néha szeretek egyedül lenni. A többi viszont vízöntő.

Köszi az infokat! ^^

23. Cuczy
2008. nov. 25. 11:58

Helló Mindenkinek!


Jóllehet régebben nagy rajongója voltam a horoszkóposdinak, egészen addig, amíg pár évvel ezelőtt el nem mentem több asztrológushoz is.

2 hete és a múlt héten ismét volt két vállalkozó kedvű ismerősöm, akik vállalták, hogy "megnéznek", de mindkettejüknek más jött ki.

Az egyikük szerint 2010-ben születik majd gyerekem, és csak az az egy lesz, a másik asztrológus tegnap küldte át az agyagot, ő szerinte 2 gyerek lesz, és szerinte egyik sem 2012 előtt...

Az első asztrológus szerint 4-5 év múlva elköltözöm, és még a hosszú távú külföldi munkát is esélyesnek látja, a második szerint a két gyerek miatt ő ezt egyáltalán nem látja a horoszkópomban...

Ja! Ezek sem egyforma aszcendenst hoztak ki a számításokból. Az egyik szerint vízöntő, a másik szerint halak.

Most akkor maradjak szkeptikus, vagy melyiknek higgyek?

Amúgy amit jellemzést írtak, az sem mindenben egyezik, ami viszont igen, az teljesen általános és bárki másra ráhúzható lenne.

Szóval, most már végképp nem tudom kinek és minek higgyek... :)

2008. nov. 23. 19:35

Közben keresgéltem kicsit, Nyilas az aszcendensem, még a helyet is kérdezte, hol születtem, nem tudtam, hogy az is fontos:-)


Mostmár teljesen megnyugodtam! Egyébként, amit ír a vízöntőről a horoszkópom és most az aszcendesem is, teljesen én vagyok. Szerintem ez nagyon ritka, hogy minden stimmel.

2008. nov. 23. 19:30

Én is vízöntő vagyok, de biztosan, mint a többi jegynél is, mi is különbözünk:-))

Nekem valahogy semmiből sincs kedvencem:-o

Viszont szerencseszámom van;)

És a kedvencnek mondható napok a péntek és a szombat.

Általában mindenből többet szeretek:-) és nem tudok választani.


Hogy lehet megtudni melyik aszcendesben vagyok? Mert az viszont érdekelne. Éjjel 2-kor születtem.

20. Jami
2008. okt. 31. 14:17
én is Vízöntő vagyok és asztrológusnál is voltam aki nem igazán tudot pontos dolgokat mondani így nincs valami jó tapasztalatom :(
2008. okt. 31. 12:46
pasi vízöntőről a barátnőmmel közös véleményünk szerint: önző, egoista, "művész "lélek
18. pymary
2008. okt. 31. 12:40

vízöntő vagyok. Utálom a hazugságot.

Utálom a kék színt.

Inkább lakásban a sárga; narancs. zöld Ruháknál:Barna; Kheki;de szeretem az élénk színeket is: Piros; Sötétlila; Zöld

Szerencseszámom nincs.

Kedvenc napom a kedd.

Imádom a nyarat; Utálom az őszt.

Szeretem a virágokat. Leginkább a hawai rózsát(hibiszkusz).Tulipán; Ibolya;

Az élet dolgaiért harcolnom kell; végül nem adom fel sikerül.Szóval kitartó vagyok; nem adom fel.

Asszem ennyi.

17. Cuczy
2008. okt. 11. 00:48

Háááát akkor most megtudtad, hogy én milyen vízöntő vagyok... :)

Már ha tudsz a sorok között olvasni... :)

2008. okt. 9. 20:22
Lehet, h kicsit félreérthető a topikom, én nem hiszek a horoszkópokban, csak érdekel, ki milyen, mint vizöntő, és az asztrológia sem érdekel annyira, inkább csak a csillagjegyem, de az is csak ilyen szinten, ahog beszélünk róla.
15. Cuczy
2008. okt. 9. 18:47

Szia Bozsika!


Hát én is ezért mentem el többhöz. Az elsőnél még én is így gondoltam, de ma már megrendült bennük a bizalmam.

Volt olyan is, aki olyan időpontot kapott, amikor még javában a Muter pocakjában készülődtem a születésre...

Ez azért fura.

Azóta ha bármelyik felajánlja, hogy na "majd ő kiszámolja a tutit", előre szólok, hogy csak akkor fizetem ki, ha stimmel.

Érdekes, nem tolonganak már... :)

14. bozsika51 (válaszként erre: 13. - Cuczy)
2008. okt. 9. 17:36

Én is voltam 1x asztrológusnál, csak egynél.. Nekem az az 1 is két aszcendenst határolt be.. :):) Először Halak, majd Rák aszcendenst. A Rák jobban passzol.

Én azért kicsit hiszek benne, talán csak rossz asztrológust választottam.

13. Cuczy
2008. okt. 9. 14:51

Helló ismét mindenkinek!


Hogy ne haljon be a dolog, bedobok egy kis véleményt, aztán szét lehet cincálni:


Általánosságban véve a véleményem az asztrológiáról a következő:

Van benne valami, de ehhez abból indulok ki, hogy a "régiek" - akik évszázadokon keresztül a megfigyeléseik alapján összefoglalták, és kategorizálták, nyilván nem csak felszínesen kezelték a dolgot.

Hogy aztán napjainkban ezt ki hogy értelmezi, misztifikája túl, az már egy másik dolog.


Egy biztos: összesen 6x voltam különböző asztrológusnál, de néhánynak azt mondtam, nem tudom pontosan hánykor születtem.

Szerintetek mindnek ugyanaz az aszcendens jött ki a megadott adatok és életesemények alapján?

12. wicska (válaszként erre: 11. - Cuczy)
2008. okt. 8. 21:10
Na jó de csak akkor!:)
11. Cuczy (válaszként erre: 9. - Wicska)
2008. okt. 8. 12:24

Wicska!


Ha a hétfő ünnepnapra esik, akkor azért csak szereted neeem? (Jó kis hosszú 7vége... :)

10. Cuczy (válaszként erre: 7. - 5f3b9a27bc)
2008. okt. 8. 12:21
Tényleg a napraforgó! A régi lakásomban az előszobában csak napraforgós képeket tettem a falra. A végén már a plafonon is voltak! :)
2008. okt. 8. 11:10
Én is vízöntő vagyok kedvenc napom a péntek,kedvenc kövem nincs, kedvenc szín a zöld, kedvenc virágom a liliom amit nem szeretek az a rózsaszín, és a hétfő de azt ki szereti.
2008. okt. 8. 07:45
Szrbusztok VizQntök. Zsenik is vagytok még, Forradalmárók, újítók is...
7. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 6. - Cuczy)
2008. okt. 7. 23:08

én a napraforgót szeretem nagyon, a szobámba is van egy csomó, jól passzol a király kék vázához, amugy az orchideát szeretem még.

én amugy a drapp és a vajszínt utálom, soha nem volt még olyan szinű ruhám, de mindenben utálom azt a színt, valahogy nagyon nem tetszik!

6. Cuczy (válaszként erre: 5. - 5f3b9a27bc)
2008. okt. 7. 22:16

Érdekes amit írsz, mert pl. én a lilát bizonyos dolgokban szeretem. Fura, de falszínként a lila bizonyos árnyalatai kifejezetten tetszenek. Ruhában viszont a halványlilát utálom, a sötétlilát viszont igen kedvelem, és mások szerint is jól áll.

Egy időben szinte csak feketét hordtam, volt, hogy a khaki és homokszíneket kívántam, sőt még a lakásomat is! És volt olyan időszak is, hogy csak a kék különböző árnyalatiban éreztem jól magam (és csak nyáron).

Virágban a pipacs a kedvencem, illetve a Magnólia, de az inkább csak az illata miatt kedvenc. Neked?

5. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 4. - Varbóc)
2008. okt. 7. 21:51
Azért ennyire nem akarok belemélyedni, csak gondoltam, mindenki beírhatna valamit, ami őt esetleg jellemzi, pl a vízöntők színe a kék mellett a lila, én pl kifejezetten utálom a lila színt. Kedvenc kövem nincs, de szerencseszámom az van!
2008. okt. 7. 19:29
A közelmultban újra megjelentették Parker: Asztrológia cimű könyvét. Ez egy igazi, minden szempontból mértékadó munka. Ebben kellene utánanézned, mert mindenki más egy kicsit mellébeszél.
3. Cuczy (válaszként erre: 1. - 5f3b9a27bc)
2008. okt. 7. 19:11

Szia!


Értem mire gondolsz, de szerintem ez így elég felszínes.(Sokan sok mindent írnak, de még senki nem vette magának a fáradtságot, hogy komoly kutatásokkal, vagy bármivel alátámassza/megcáfolja...)


De kérésedre, íme:

Kedvenc kövem a zafír és a gyémánt. Szerencseszámom nincs.

Kedvenc napom: a napsütéses munkaszüneti nap.

Kedvenc színeim: világos bébikéktől a sötétkékig, át a türkíz valamennyi árnyalatán.

Mit szeretnél még tudni?

Dupla vízöntő vagyok, asszem "szaki" a témában :)

De ha nem, majd valaki megcáfolja...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook