Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntő nő Oroszlán aszcendenssel...van itt a Hoxán? fórum

Vízöntő nő Oroszlán aszcendenssel...van itt a Hoxán? (beszélgetős fórum)


16. medali
2015. jún. 21. 20:44
En :)
15. syos
2011. ápr. 26. 17:30
én ismerek egy vízöntőhölgyet oroszlán aszcendensel és elragadó, nagyon kedves:) optimista és életvidám
14. Emylie
2010. nov. 30. 15:40

Szia Kincsek:)

Hűű, ezek nehéz kérdések, mert nekem minden a hangulattól függ. Rengeteg ismerősöm van, de leginkább ők keresnek engem, mert én egyedül is megvagyok legtöbbször. Általában vidám vagyok társaságban, igénylem hogy a középpontban legyek és szeretek úgymond szerepelni. Szerintem a legtöbb ember szeret, bár nőknél látom sokszor hogy irigyek vagy féltékenyek rám a magabiztosságom miatt. mostanában kezd előjönni szerintem az aszcendensem hatása, mert kb 1 éve sokkal több hangsúlyt fektetek a külsőmre, mondhatni megszépültem :)) imádom egyébként ha csodálnak, dicsérnek, szeretem az erdeti bókokat, de persze nem mutatom, hogy örülök :)Viszont s férfiak túl sokszor hiszik, hogy lehet esélyük nálam, és sokan fárasztanak úgymond... :/

nem tudom mire vagy még kíváncsi igazából rengeteget tudnák írni még :)

Neked milyenek a kapcsolataid, hány éves vagy?

13. Emylie
2010. nov. 28. 19:22

Helló!

Bár régen nem írt senki, most vettem észre ezt a kérdést. Én vízöntő vagyok oroszlán aszcendenssel!

Mire vagy kíváncsi? :)

12. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 10. - 8ba6c5fcf8)
2010. szept. 16. 10:22
11. korisa
2010. szept. 16. 09:28
Apám vízöntő oroszlán asc-el!!!
2010. szept. 16. 09:03
Ebből egy is elég, mármint a vízöntőből vagy az oroszlánból. :) Nem unatkozol az biztos! :)
9. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 7. - Hte23)
2010. szept. 9. 09:58

Az se rossz! :-)

Akkor te egy szenvedélyes ember lehetsz. A bak fejjel megy a falnak, a vízöntő meg utálja a korlátokat, a szabályokat.

8. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 6. - Kincsek)
2010. szept. 9. 09:57

Igen, az oroszlán és a vízöntő két teljesen különböző jegy. A tűz és a víz... :-) Ettől függetlenül állítólag ez a két jegy egyébként nagyon jól kijön egymással. Hát, nem tudom.

A volt férjem vízöntő, és az egész házasságunk harc volt. Folyton rivalizáltunk egymással. Vehemencia az volt benne is rendesen. :-)

A férjem szintén oroszlán. Ráadásul dupla, az aszcendense is az. Erre meg azt mondják, hogy két dudás egy csárdában, de ez abszolút nem jellemző a házasságunkra. Egyáltalán nem megy a rivalizálás.

7. hte23 (válaszként erre: 6. - Kincsek)
2010. szept. 8. 13:16
Én is Vizöntő vagyok, de Bak aszcendessel.
6. Kincsek (válaszként erre: 5. - Fa3d5b4d84)
2010. szept. 5. 12:03

Hát én sose gondoltam "oroszlánosnak" magam, viszont így belegondolva...sokszor teszek olyan dolgot, amivel megalázkodom, de tudom hogy másoknak jólesik. Akkor az az érzés van bennem, higy ha megdobnak kővel...dobd vissza kenyérrel.

Aztán másnap végig gondolom és rájövök, hogy milyen hülye voltam és ekkor jön be az oroszlán, vagy tör ki belőlem és akkor elvárom, hogy minden úgy történjen, ahogy szeretném, de ezt nem fejezem ki szavakkal.


Kicsit kuszaság, de ilyenkor úgy érzem két lélek lakozik bennem, az egyik mindig jót akar, mindenáron, a másik önzősködik és nézi a saját érdekeit is.

5. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 1. - Kincsek)
2010. aug. 31. 15:42

Szia!

Én épp fordítva vagyok: oroszlán és vízöntő aszcendens.

Érdekes ez a kombináció... Engem kettősség jellemez. A vízöntő szereti a szabadságot, utálja a korlátokat, a szabályokat. Az oroszlán épp az ellenkezője: tartozni akar valakihez, akitől aztán elvárja, hogy minden földi jóval elhalmozza.


Szóval én is utálom, ha megmondják, hogy mit csináljak vagy mit ne, de ugyanakkor szeretem az állandóságot, a biztonságot.


Állítólag 30 fölött már jobban az aszcendens dominál. Ezt is észrevettem magamon. Most már inkább vízöntős vagyok. :-)

2010. aug. 31. 14:56
Senki?
2010. aug. 30. 08:53
Én az lennék és keresek másokat, írjatok bátran!
2010. aug. 30. 08:52
Beragadt a billentyűzetem...Szóval akad itt a Hoxán Vízöntő nő, Oroszlán aszcendenssel?
2010. aug. 30. 08:50
Vízöntő nő Oroszlán aszcendenssel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook