Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vizes jellegű orrfolyás fórum

Vizes jellegű orrfolyás (beszélgetős fórum)


5. mkjudit (válaszként erre: 3. - 9bbb5bd983)
2009. aug. 1. 18:07
Az en kicsimnek ahanyszor jott a foga mindig taknyos volt. Volt, hogy 10 heten keresztul, amikor egymas utan bujtak a fogacskak. En csak akkor szivtam,amikor mar nem folyt ki, hanem besurusodott. Orrcseppet nem kapott, csak, ha nem tudott tole ejszaka aludni. Nem kapott semmi gyogyszert, magatol elmult.
2009. júl. 4. 22:19
Zsófinál már 3 napja tart, tegnap voltunk dokinál, de nem mondott rá semmit...
3. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 4. 16:38
Szia! A lányomnak nem régen volt egy ilyen vizes orrfolyása. Azt hittem, beteg lesz, betaknyosodott, de nem lett belőle semmi. Én szívtam neki, fújni csak kicsit tudja, és nem akartam, hogy bent maradjon. Mert az is rámehet a fülére. és cseppentettem is pár napig, hogy kijöjjön. Jó dolognak tartom, szerintem nem felesleges. Végül fogalmam sincs, mi lehetett, kicsit ment a hasa is, jött az egyik szemfoga, benyelhetett valamit, ami nem volt vészes. De allergiára is gondoltam, figyeltem nagyon, mitől lehet, de elmúlt. Remélem, ti is így jártok!
2. ice kuszi (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 4. 15:31

Az én kislányomnak egyszer volt ilyen vizes orrfolyása két napig, valószínű valami vírustól! Én nem tudtam szívni semmit az orrából, nem jött le semmi, szóval szerintem felesleges. Orrcseppet se használtunk, két nap alatt magától elmúlt! Pár napig még "szüttyögött", ennyi!

Ha gyanítod, hogy vírus, inkább adj neki sok vitamint!

2009. júl. 4. 15:14
Mit ajánlotok kisgyermeknek, ha "vizesen" folyik az orra? Érdemes ilyenkor is orrszívót használni, vagy elég ha megtörlöm, ne kínozzam? Esetleg orrcsepp segíthet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook