Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vizeletcsepegés és terhesség - hogy éltétek túl? Elmúlik majd? fórum

Vizeletcsepegés és terhesség - hogy éltétek túl? Elmúlik majd? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 11. 07:35
Szia! Nekem a várandósság utólsó hónapjában volt ilyen, de szülés után gyorsan elmúlt!
10. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 6. - 63efff35c3)
2008. szept. 18. 09:46
Nekem sem volt!:-)
9. Zizisicc (válaszként erre: 8. - 63efff35c3)
2008. szept. 17. 21:02
Sok sikert! Ha esetleg marad vissza valami, javaslom a Kriston féle intim tornát.
2008. szept. 17. 20:54
Megpróbálok vele ideiglenesen együttélni és remélni, hogy elmúlik szülés után.
7. Zizisicc (válaszként erre: 6. - 63efff35c3)
2008. szept. 17. 20:38
Hát, sajnos a második után már sokkal gyakoribb az előfordulása, persze ez egyénileg függ a kötőszövet állapotától, a szülés lezajlásától, a gát izmok edzettségétől .... stb.
2008. szept. 17. 20:33
Az első természetes szülés volt. De sem közben, sem utána nem volt ilyen problémám.
5. Zizisicc (válaszként erre: 4. - 63efff35c3)
2008. szept. 15. 23:33

Természetesen! A császár abszolút nem gyengíti a gátizmokat, ilyenkor csak annyi gyengülés van, amennyit a hormonok okoznak - ugye terhesség alatt fellazulnak az izmok, szövetek, ízületek - ill. a megnövekedett méh súlya. A hüvelyi szülésnél pedig a hüvelynek kb 10-12x-esére kell tágulni, ami extrém mértékben roncsolhatja, gyengítheti, a hüvely, húgycső izomzatát.

Az első milyen szülés volt?

2008. szept. 15. 23:27

Köszönöm szépen. Érdekes módon nekem az elsőnél nem volt.. akkor azért még remélhetek?

A regenerálódás függ a szülés kimenetelétől? Hogy császár vagy természetes szülés?

3. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 63efff35c3)
2008. szept. 15. 23:19
Az első szülés után általában még magától elmúlik, a hogy visszaerősödnek az izmok, a második után már kisebb az esélye. De ne keseredj el, van rá megoldás! Kriston intim torna a neve, talán hallottál már róla. Itt is van ilyen néven is, ill, asszem inkontinencia néven fórum, írd be a keresőbe, és kiadja őket! Ott már beszélgettünk ezekről a problémákról.
2008. szept. 15. 23:08
Senki?
2008. szept. 4. 18:06

Sziasztok!


Olyan sorstársak tapasztalatait, tanácsait várom, akik szembesültek a 9 hónap alatt/után ezzel a problémával.


Hogy éljem túl? Nagyon kellemetlen. Hogyan tehető könnyebben elviselhetővé? Szülés után elmúlik, ugye? Veletek hogy volt?


Első terhességem alatt semmi hasonló gondom nem volt, most pedig el vagyok keseredve. Nem mindig érzem időben, hogy kell mennem, aztán hirtelen nagyon. Ilyenkorra már elcsepeg. Független a köhögéstől, tüsszentéstől, legalábbis nem vettem észre, hogy ilyenkor lenne probléma. Mindennapos. Kellemetlen. Piszkosnak érzem magam. ;(

Segítsetek kérlek, kérlek titeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook