Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Víz ömlött a laptopomra, van esély arra, hogy kiszárad és használható lesz? fórum

Víz ömlött a laptopomra, van esély arra, hogy kiszárad és használható lesz? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 4. 06:08
Nekem a víztől nem ment tönkre teljesen, egy kis csere én megjavították. a tejeskávét a másik nem birta, teljesen tropára ment sajna.
9. Ági0603 (válaszként erre: 8. - Marinusz11)
2012. máj. 3. 13:57

sajnos hallgatói laptop szóval kötött helyre kell bevinnem,ha beviszem...sajnos:/

de nagyon szépen köszönöm azért.

2012. máj. 3. 13:55

Szia!


Laptopszervízbe dolgoztam!A párom még ott van ha kell egy telefonszám hová vidd!

Egy tuti 2-3 napon belül vidd szervízbe da ha aznap viszed még nagyobb az esély hogy megmenthető!

Ha kell a telefonszám ide írj:szabogitta.gitta@gmail.com

Szép napot!

7. HnéViktória (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2012. máj. 3. 13:54

Szia !

Nekem vörösbor :)

A hiba ugyanaz volt ...csatlakoztattam hozzá billentyűzetet,azzal használtam,és kb,1-2 hónap múlva tökéletesen megjavult.

6. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 5. - 4fbd4b2862)
2012. máj. 3. 13:52
és szerviz!
2012. máj. 3. 13:51
szia!Igen én is így jártam tavaly csak 2deci tejeskávé +10cent tejszínhabbal megspékelve....elvittük valami szervízbe,ahol azt mondták vége a gépnek,de múlt héten csak úgy bekapcsoltuk és működött..hogy meddig azt nem tudom!Szóval egy ideig még pihentesd szerintem!
2012. máj. 3. 13:50
renden.köszönöm.
3. linksys (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2012. máj. 3. 13:49
szia, szerintem azt szervízbe kell vinni, ahol szétszedik és kiszárítják,mert olyan helyekre is belemehet a víz,, amit szétszedés nélkül nem lehet megoldani.Áramtalanítani kell teljesen, és ne kapcsold be,mert károsodhat még jobban.
2012. máj. 3. 13:48
pár nap múlva próbáld újra,utána szervíz :( addig ne is kapcsolgasd,mert csak ronthatsz a helyzeten.
2012. máj. 3. 13:46
Tegnap este víz ömlött a laptopomra.kb egy deci lehetett...:( fejjel lefelé fordítottam és kicsorgott belőle a víz de aztán először össze vissza betűket írt egymás után,aztán pedig már nem is reagált semmire.kikapcsoltam hagytam száradni de ma fél nappal később,még mindig semmi.van esély még rá h szervíz nélkül megúszom? vagy esetleg kiszárad magától?járt már valaki hasonlóan?:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook