Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vitriolfüggők és adrenalinfüggők fórum

Vitriolfüggők és adrenalinfüggők (beszélgetős fórum)


9. 7f08b2ac90 (válaszként erre: 1. - .iZaBeLL.)
2015. jan. 12. 20:13
Neurotikusak (?:)
2014. júl. 19. 08:15
Úgy látszik,nem sok lehetőséget tudtok mondani.Nehezebb a helyzet ha közeli rokonról van szó.Én jelenleg a nagy ívben elkerülésével próbálkozom,de talán ha egy hétig jön össsze.
7. syria (válaszként erre: 5. - 408020f45e)
2014. júl. 17. 18:02
Hogy lehet az ilyenektől megszabadulni? Van valakinek receptje? :)
6. 3da8f53e4a (válaszként erre: 5. - 408020f45e)
2014. júl. 17. 12:37

...jól látod a dolgot, ez valóban így van :(

És ilyenkor jön a ha" és akkor ha nem úgy van valami, akkor "meghalunk"...

5. 408020f45e (válaszként erre: 3. - 3da8f53e4a)
2014. júl. 16. 20:31
Ennél már csak az a rosszabb, hogy ha nem tud derékig belemászni máséba, meg van sértve, hogy kihagyják és ettől valóságos mártírt játszik. (profi szinten) Innen már csak egy lépés a lelki terror.
2014. júl. 16. 20:28

Nekem van egy kolléganőm, az ia azt csinálta, hogy a kb 2-3 éves fürdőszobáját szétverette, újat álmodott meg és sorolta, hogy mennyi baja van a mesterrel, az anyagbeszerzéssl stb. de én megkérdeztem tőle: te most panaszkodsz vagy dicsekszel?!

Mert, ha valakinek annyi pénze van, hogy a szinte újat szétvereti, mert már nem tetszik a színe, az ne sopánkodjon. Ha panaszkodik, az inkább már dicsekvés. Nem?

De valóban vannak olyanok, akik állandóan panaszkodnak! Én nagyon le tudok fáradni az ilyentől, ő meg aztán jól van, mert volt kire rázúdítani. De az ilyen tényleg mindenen tud keseregni, panaszkodni. A süt a nap, azért. Ha nem süt, azért. Ha vendége van, azért. Ha nincs, azért...Szóval senki ne higgye, hogy valódi bajról van szó, amikor "szenved" az illető! Csak egyszerűen ez az élet stílusa.

Tényleg képes leszívni az ember energiáját! :(

3. 3da8f53e4a (válaszként erre: 2. - Syria)
2014. júl. 16. 20:10

Valóban azok :( Nem is tudom van-e ettől még rosszabb?


...ha nincs saját problémája, belefolyik a máséba. Majd ő megoldja" címmel :(

2. syria (válaszként erre: 1. - .iZaBeLL.)
2014. júl. 16. 19:58

Sehogy.


Az ilyeneket úgy hívják: energiavámpír.

Nem képes örülni a sikereinek; ha éppen nincs problémája, akkor keres magának és másokat is belevon a saját, mondvacsinált gondjaiba.

2014. júl. 16. 19:52

Sziasztok!


Él körülöttetek is olyan ember, aki nem bír nyugton maradni? Van egy ismerősöm, akivel napi szinten összeköt a sorsom.

Sosem nyugszik. Ha épp nincs semmi problémája, kreál magának. Ha épp senkivel sincs veszekednivalója, akkor a boltban, közlekedés közben generál vitákat idegenekkel.

Sosem örül annak, ami épp van, mindig új dolgokra hajt, hogy idegeskedhessen. Most épp szétvereti a fél lakását, pedig nem olyan régen lett felújítva. Most újra fújtathat közben mindenen, szívhat, idegeskedhet.

Élvezi, ha idegeskedik. Élvezi, ha veszekedhet.

Mi ebben a jó?

Hogy lehet egy ilyen ember mellett élni?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook