Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vitaminok fórum

Vitaminok (beszélgetős fórum)


6. mongi (válaszként erre: 4. - Encike 2)
2008. ápr. 13. 22:52
Szerintem ez alkati dolog is.A Cebion meg a béres is tök jók szerintem,de a vitaminok nem akadályozzák meg,hogy beteg legyen valaki,csak erősítik a szervezet ellenállóképességét,úgyhogy nem nagyon tudsz mit tenni ellene.Talán a gyerekorvos tud valami jót mondani!
2008. ápr. 13. 22:50
Mi Vitacolant és Cebiont szoktunk télen.Kevesebbszer is beteg.
2008. ápr. 9. 23:01

Ha adtok vitamint, melyiket?

Mi a Bérest szedtük a Cebionnal, de igyis beteges. Most pl hányingere van és fáj a hasa. 5 éves.

Mit tanácsoltok?

Köszi

2008. ápr. 8. 22:06
Nem szed egyik gyerekem sem,és hálistennek egyikőjük sem beteges.Egész télen nem volt náthánál komolyabb bajuk...na,akkor kaptak c-vitamint külön,de egyébként sok alma,narancs,citrom elfogyott :)
2008. ápr. 8. 21:56
Szia! Szerintem ha vitamint szed egy gyerek, attól még a saját szervezete győzi le a betegséget. A vitaminok, főleg a C-vitamin, a szervezetet, immunrendszert erősíti, így a szervezet le tudja győzni a betegséget.Viszont, ha nem szed és beteg lesz, antibiotikumot kap, akkor már nem maga küzdi le, mert a gyógyszer megteszi helyette. Arról nem is beszélve, hogy mennyi mellékhatása van mondjuk az antibiotikumnak. És itt ne csak a súlyosokat értsd, pl.: egy antibiotikum az összes hasznos bacilust is megöli, ami nem túl jó! Én adok vitamint a gyerekemnek, szerencsére nem is beteg sokat, pedig az óvódába sokmindent össze lehet szedni... Én azt mondom adj neki bátran, baja nem lesz tőle.
2008. ápr. 4. 13:14

Ti szedettek valamilyen immunerősítőt a gyereketekkel?

Nem tudom eldönteni,hogy a szervezete küzdje le a betegségeket,vagy valamilyen vitamint,immunerősítőt kapjanak állandóan.Ehhez meg nem szokik hozzá a szervezet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook