Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vitamin szedése fórum

Vitamin szedése (beszélgetős fórum)


2016. nov. 9. 20:16
nekem azt javasolta a házidoki, hogy ne olyan komplexet vegyek amiben A-Z ig minden benne van, hanem pld a B vitaminból a B Komplexet (ebben a B1-től B12-ig minden benne van) ezen kívül szedek Cinket (a szerves a jó) és Vasat (ebből több féle van de a Béres nem a legjobb azt ne nagyon vegyél)a Kalcium is jó (de itt már figyelni kell hogy a napi mennyiség ne legyen több az ajánlott mg-nél) és ha napi 1 kávéskanál szőlőmagolajat megeszel biztosítva van a napi A, E vitamin. A C vitaminra én Graipfruitot eszem és még nagyon jó a csipkebogyó hideg vízzel leöntve 1 éjszaka állni hagyni (ha nincs bogyód van szárítmány a Herba házban).
2016. nov. 9. 16:26

Magnézium (400 mg) + B1, B6, B12 + folsav

Kalcium (600 mg) + D3

C-vitamin (1000 mg)

Omega-3 (1000 mg)

3. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Bec83ea9c4)
2016. nov. 9. 15:24
Napi régóta szedek vitamin és ásványi anyag pótlás okán komplex tablettát. Nekem bevált ritkán vagyok beteg évente két évente egyszer. Amit mellette szedek női napok környékén magnézium.
2016. nov. 9. 12:24
Kontra*
2016. nov. 9. 12:23

Komplex multivitamin ontra egyenként össze válogatott vitaminkészítmények?


Mindenkép szeretnék elkezdeni szedni plussz vitamint mert érzem hogy az étkezésemmel nem viszem be a megfelelő mennyiséget és most diétázom is de ahogy utánna olvastam úgy látom hiába vannak ezek a multivitamin kapszulák mert még sem tartalmaznak minden vitaminból megfelelő mennyiséget..


Ki mit és mennyit szed?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook