Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vital Power 4in1. Ismeri valaki ezt a gépet, milyen, érdemes megvenni, főleg a gyümölcscentrifuga része érdekelne? fórum

Vital Power 4in1. Ismeri valaki ezt a gépet, milyen, érdemes megvenni, főleg a gyümölcscentrifuga része érdekelne? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 1. 13:17
Itt a [link] megtalálhatod a recepteket, más finomságokkal együtt.
2009. febr. 1. 13:15

A gyümik elég jól kipréselhetőek, nem sok lé marad benne. A recepteket egy másik topikon már "osztogattam", de szinte minden csak fantázia kérdése. A turmix tökéletes gyors krémlevesekhez, habos kávéhoz, italokhoz, a darálóval minden fűszer és cukor, kávé, mák...porrá darálható. Az aprítóval a "káposztareszelőnkézlereszelést" úszom meg a leginkább, de a hagymaaprítás is tök jó vele. Igaz nem lesznek egyenletes+szabályos kockák, de legalább nem folyik ki a szemem.

Igazából nekem a Vital Center gép van meg évek óta, nem tudom, hogy a Vital Power az ugyanaz?! Turmix,gyümicentrifuga,aprító,daráló...

3. Reni33 (válaszként erre: 2. - Pné Veronika)
2009. jan. 31. 14:44
Szia! Köszi,hogy válaszoltál! A gyümölcsöket mennyire szárazra préseli ki,még mire lehet használni,te mire szoktad? Te is úgy rendelted meg a TV products oldaláról?
2. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Reni33)
2009. jan. 31. 14:25
Szia. Nekem van, kérdezz és szívesen válaszolok. A gyümiket nagyon jól felhasználhatod, nekem nagyon bevált.
2009. jan. 31. 14:16
Sziasztok! Ismeri valaki ezt a gépet,milyen,érdemes megvenni,főleg a gyümölcscentrifuga része érdekelne,mennyire préseli ki a gyümölcsöt? Köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook