Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vista alatt hogyan lehet visszatenni az eltunt ikonokat? fórum

Vista alatt hogyan lehet visszatenni az eltunt ikonokat? (tudásbázis kérdés)


9. 0260f21e84 (válaszként erre: 8. - Cicaanya)
2008. okt. 15. 13:01
Mire gondolsz? Hangkartyara?
2008. okt. 15. 11:14
de hozz mindent tudni kell a gépról! mert sok minden nem nem kompatibilis a vistával! ,vagy lehet más a gond ;) vagy kitudja?
2008. okt. 13. 07:08

Koszonom mindenkinek a valaszokat. Attol tartok, holmi ikonfogdosasnal kicsit bonyolultabb, es az ujrainditas (1.) sem jott be.


(2.)Ha a jobb gommbal az ures reszrol elohoztam a (valami ertesitesireszbol) a rendszerikonokat, az ora van csak kipipalva es a tobbit NEM lehet, sem a halozatot, sem a hangerot, sem az akkumulatort.

3. windos+R gomb, beirtam sndvol, ott fel is tudtam erositeni vegre a hangot, csak igy maceras.


4. kiprobaltam megint az ikonhuzogatast, azt irja ki, lehetetlen innen megnyitni :((


Van ami tetszik nekem a vistaban (a gyorskereses a startmenuben pl), de meg mindig nem tudtam megszokni, en is xp-t hasznaltam sokaig.


Egyeb otlete van valakinek? Es esetleg kulfoldiul is le tudna irni?


Tina25, akkor te miota elsz ezzel a problemaval? Igy is marad ez ameddig vilag a vilag?

6. filmes (válaszként erre: 5. - 36662af67d)
2008. okt. 12. 23:28
Nem felhasználóbarát. Mindent hatszor kérdez, kiveszi a kezedből a gépet szinte. Csak eszi-nem eszi alapon ezt kapod, új gépet nem telepítenek xp-re. A MAC egyébként jobb, mint a Windows, de azt meg itthon szovtver híján nem használhatod.
2008. okt. 12. 23:19

Sziasztok! Nekem is volt ezzel problémám, de én bármit csinálhattam vele nem tudtam visszahozni! :(

És ezen kívül még van egy csomó probléma a Vistával! Nagyon haragszom rá, és arra is akinek a pihent agyából kipattant!!! :S

2008. okt. 12. 23:05
Ha minden elment, ujraindítás. Ha nem jó akkor sem: rendszervisszaállítás. Ird be a vista súgóba, leírja hogy kell.
3. Cszsuka (válaszként erre: 2. - 0260f21e84)
2008. okt. 12. 22:48

Én most kipróbáltam: Start menü- hangok és audioeszközök

Azon belül megfogod az egérrel a hangszóró ikont és lehúzod a tálcára.

2008. okt. 12. 22:42
Tudja valaki, hogy lehet visszaszerezni az eltunt ikonokat? A hang lenne a legfontosabb.
2008. okt. 12. 22:41
W Vista-eltunt ikonok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook