Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Visszeres láb és edzés fórum

Visszeres láb és edzés (beszélgetős fórum)


2. Icu-s (válaszként erre: 1. - 5d33d03be7)
2018. máj. 22. 10:59

Szia!Konkrét dolgokkal én sem nagyon tudok szolgálni,de én is ebben a cipőben járok sajnos.

Nekem két műtétem volt már,de egy éve megváltozott a munkahelyem és ülő munkám lett ami által plusz10 kg fel is szaladt ezt a lábaim nagyon megérezték.

Most elkezdtem ismét diétázni,biciklizni és otthoni kisebb edzéseket végezni(futópad,gugolás..).

Amit tapasztalatból tudok javasolni/ajánlani az a Lioton gél,nekem egyedül ez enyhített picit a panaszaimon és a mozgás amit mindenképp be kell iktatni a trombózisveszély miatt is.Szerintem a futópad használatával nem okozol problémát,ha nem viszed túlzásba a nehézségi fokozatot...sőt szerintem kifejezetten jót tesz :) A mozgást nekem orvos is javasolta bár ott konkrétan a biciklizésről esett szó.

Kíváncsian várom én is a reakciókat a "kérdésedre".

További szép napot és kitartást kívánok! :)

2018. máj. 21. 13:03

Sziasztok


8 évvel ezelőtt már volt egy komoly viszér műtétem és most újra kezd egyre jobban kiujulni..most főleg a lábfejemnél illettve a boka körül fáj igazán 😕 és két dologra is várom a tapasztalataitok.

Elöször is kinek mi vált be a konkrét fájdalom enyhítésére (krém,tabletta) illetve ki milyen gyakorlatokat végez edzésnél akár otthon akár teremben hogy ne terhelje túlságosan az érintett lábat akár fogyás miatt is...

Van itthon egy nagyon jó futópadom de most félek kicsit,hogy ne hogy nagyobb bajt csináljak mint van...és két kettlebell 6 és 10 kg sak.

Reménykedem benne h9gy akad itt aki ért a témához és tud segíteni ...szeretnék még 10 kg tól elbúcsúzni de a diéta kevés muszáj megtámogatnom mozgással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook