Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszerekre milyen krém vagy praktika tanácsos? fórum

Visszerekre milyen krém vagy praktika tanácsos? (tudásbázis kérdés)


6. klaa
2013. márc. 8. 01:09
Lábat az asztalra! Ingyen van. És néha "menésre" is használni. Ha a testápolóban körömvirág vagy kamilla van, gyulladásgátló...mondjuk minden fürdés után..az viszonylag rendszeres.
2012. dec. 12. 07:47
Hát jó későn válaszoltunk-a fórumindító már nem Hoxa tag!Na de nem baj-talán másoknak hasznos lesz az infó!
2012. dec. 11. 14:30
Nem szabad a lábakat "lógatni", fekvéskor/üléskor jót tesz, ha felpolcolod. Fontos a testmozgás is. Nekem ajánlottak vadgesztenye krémet rá, de mivel napi 5x kéne kenegetni, és ezt nem szeretem, nem használom, így nem tudom, mennyire hatásos. Amikor több panaszom is volt a lábammal, pl. dagadt esténként és fájt is, akkor Venoruton kapszulát szedtem, azóta ezek a panaszok nem jöttek elő és a visszereim se szaporodtak. Ez kb. fél éve volt, és csak viszonyításképp mondom a combom 1 év alatt lett tele viszérrel...
2012. dec. 11. 10:28

Évek óta kordában tartom őket.Rendszeresen-egyet naponta-szedem a Detrelexet és mozgok:lépcsőzök,szobabiciklizek,zumbázok!És hordom a kompressziós harisnyát-igaz vannak napok amikor nem.Nem használok kenőcsöket.A hideg-meleg zuhanyt szoktam én is..de télen nem igen esik jól..

Az érsebész eléggé durván tessékelt műtétre annó...Olvastam róla..és úgy döntöttem hogy ha nem muszáj hát nem műtünk!!

2. klara24 (válaszként erre: 1. - C41f96dc30)
2011. ápr. 23. 07:31
Szia! ajánlom neked kezeltesd ne hanyagold el jó rá alioton gél, de legjobb ha felkeresel egy orvost időben.Nem jársz ugy mint én ápr.19-én volt műtétem puszi
2011. ápr. 22. 19:13

Sziasztok!


Van pár visszér a lábamon!!Combomon pontosítva!!Lilásak hajszál vékonyak igaz van pár vastagabb is ami kékes féle fajta!!


Van rá valami használható mód?Hallottam a hideg-meleg zuhis füdőzésről!!Valami krém tipp?


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook