Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszered van? fórum

Visszered van? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszered van?

2018. szept. 23. 20:34
Még nincs!
2018. szept. 23. 20:23
Sajna van.
20. kleeri (válaszként erre: 6. - Agi.cs)
2018. szept. 23. 20:19
[link] visszérműtét, egynapos sebészet,nézd meg ezt, igazából TB-re megy, de magánklinika, ezért kell fizetni minimális díjat, nekem is van visszerem de én nem akarom megműttetni, de gondoltam rá, igy találtam ezt a klinikát
19. emzke
2012. máj. 29. 10:58
Sziasztok Emilia vagyok Erdélyből Csikszeredábol valaki tudna nekem segiteni az ottani visszér műtétekről mert itthon már egyszer meg műttetem de még csufabul ki jőtt és mind a két lábamon és nagyon zavar itt már nem merem ujra műttetni mert csak meg mocskolják 33 évesen kellemetlen.
2012. jan. 5. 07:18
igen az van a fogamzastabletta okozta/jo evekkel ezelott/,de nem faj.
2009. szept. 30. 09:05
nincs
2009. szept. 29. 11:45

Gerincérzéstelenítés!


Tapasztalatok? Fáj???

2009. márc. 9. 09:04
Sajnos, a terhességi idő alatt jött ki. Időnként nagyon fáj és csak az egyik lábamon.
2008. nov. 21. 12:21
sziasztok!nekem az első terheségem allat jöt ki a visszerem! A nagy súly többlet az óka.Megszeretném műtetni de nagyon félek.
2008. okt. 31. 20:39
Sziasztok! Én egy órája jöttem az orvostól. Rászántam magam és elmentem egy jó érsebészhez. Ultrahanggal megvizsgálta a problémás részt és azt ajánlotta, hogy ki kell szedni a fővénát, ami a legnagyobb gondot okozza. Eltávolítja a lilaságot okozó hajszálereket. December elején műtenek. Műtöttek már itt valakit? Bocsi de nem olvastam vissza.
2007. nov. 22. 20:00

Hú most néztem vissza!

Örülök, hogy neked bejött, nekem halványította, de már nagyon erős volt, ott csak halványabb lett, ahol kevésbé, azt nagyon meg kell nézni, hogy látni lehessen. :) Most leálltam vele, de újra kezdem majd kenni. :)

11. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 10. - Igynogy)
2007. szept. 8. 19:10

Eltelt egy kis idő.

Nekem bejött.

10. igynogy (válaszként erre: 9. - 031d5c7fc0)
2007. szept. 8. 13:27
Hát nekem a forte is halványított, de kipróbálom a másikat is majd. Tudom eltűntetni nem lehet, de ha legalább annyira elhalványodik, hogy engem nem zavar, akkor jó. :)
9. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 8. - 031d5c7fc0)
2007. aug. 17. 17:55
Most hogy ezt leírtam (előbb zuhanyoztam) gondoltam, be is kenem Medhiruddal a lábam, bár nem hiszek benne. de pozitive látom, tényleg halványodott. Én 2 hete használom, elég hanyagul, mondjuk 2 naponta 1-szer.
8. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 7. - Igynogy)
2007. aug. 17. 17:52
Nekem a gyógyszertáros nő azt mondja, a tapasztalatok azt mondják, hogy a Medhirud krém talán halványítja a látható kis seprűvénákat, a Pr.forte a fájdalmat csökkenti, de esztétikailag nem segít.
2007. jún. 20. 09:23
Elkezdtem használni a krémet, 4 napja kenem a lábam. Nem tudom hogy fog e használni, anyum szerint nincs olyan erős már. A drogériában azt mondta az eladó, hogy ez nagyon jó, ha ez nem segít akkor már más sem. Na majd meglátjuk. Naponta 2-3 szor kell bekenni a lábat, és a kúra időtartama 4-12 hét. Nem tudom fog e segíteni, de majd visszajelzek hogy milyen. Árban sem rossz, én 1570-ért vettem.
2007. máj. 21. 12:52

Sziasztok!

Elég visszeres a lábam, lila hajszáleres. Szűlés után mégjobban kijött :( pedig még csak 29 éves vagyok. Tudom, hogy hajlam, sajnos a családban is van anyukámnak, nagymamámnak...

Tud valaki olyan megbízható kórházat Budapesten, ahova érdemes evvel fordulni? Akár műtét is szóbajöhet...tudja valaki ennek a körübelüli árát?

Köszi: Ági

2007. máj. 8. 09:22
Van már valakinek tapasztalata ezzel a plerudin krémmel kapcsolatban?
2007. ápr. 25. 17:29
Ez nekem is jól jönne, mert bizony hiába vagyok még csak 25 éves, jelentős a súlytöbbletem és már visszeres a lábam. MOndjuk a családban is mindenkinek, pl anyumnak, pedig ő csont meg bőr. Hajlam. Ugyhogy mind a ketten ki fogjuk próbálni, egy próbát megér :)
2007. márc. 29. 09:10
Nekem is volt venorutongél de csak enyhít a fájdalmon.Az orvosnak igaza van ha előjött elmúlni már nem fog.Nekem 2-szer műtötték a lábam.A plerudin forte-t én is ki akarom próbálni.
2007. márc. 28. 19:15

Ez érdekelne. Van valakinek tapasztalata ezekkel a krémekkel kapcsolatban?


Nekem ugyan még csak hajszálerek látszanak ki erősebben (nem tudom, higy hívják ezt pontosan), de időnként az is fáj. A háziorvos szerint ha ez egyszer előjött, akkor elmúlni már nem fog. Venoruton gélen kívül nem tudott mást mondani.


"Természetes" gyógymódokkal kapcsolatban olvastam valahol erről, hogy kimondottan az úszást ajánlják rá, mint sportot.

2007. márc. 16. 12:32
Visszered van?
Ha ezt elolvastad megnyugszol talán!
Kinek kisebb, kinek nagyobb probléma a visszér. Eleinte inkább csak esztétikailag zavaró, később viszont már komoly gondokat és fájdalmakat is okozhat.
Részletesebben az orvosod is tud segíteni, de csak akkor, ha nem idegbeteg módjára törsz rá!

Ugrás a teljes írásra: Visszered van?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook