Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszér műtét nélkül fórum

Visszér műtét nélkül (beszélgetős fórum)


2022. márc. 29. 23:07
Nekem volt lézeres visszérműtétem. Budapesten a VP-MEDben dr. Oláh Zoltán csinálta mindkét lábamon. Csúnyák voltak a visszereim, de ami nagyobb baj volt, fájtak is a lábaim a gyulladástól. A műtét óta az erek szépen felszívódtak, a fájdalom megszűnt, kevésbé vizesednek a lábaim, nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Drága, de nem bántam meg egy percig sem.
3. Panka77777 (válaszként erre: 2. - *lime*)
2022. márc. 29. 17:40
Még nem voltam konzultáción, de nekem normál zöld színű visszerem van, nem seprűvéna.
2022. márc. 29. 12:42

Helló! Megkérdezhetem, hogy kivel beszéltél aki elvállalta?

Én seprűvéna kezelésen voltam, de ott is csak a pirosas színűeket vállalták el, a lilásakat már nem is kezelik, mert hatástalan. Voltam egy VEER technológiás kezelésen, ott TALÁN jobb lett az eredmény 1 fokkal mint az előző állapot (sok hónap után, egy jóideig rosszabb volt) aztán elmentem egy lézeres próba kezelésre, de pillanatnyilag azt mondhatom, hogy rosszabb az állapot, mint volt. Kb. januárban voltam szóval nagyjából 2 hónapja, még bízom benne, hogy fog halványulni, de a pillanatnyi állás szerint egyáltalán nem mondhatom, hogy javult a helyzet.

2022. márc. 29. 11:40

Sziasztok!

Visszér kezelésre szeretnék elmenni, már két orvost is találtam, akik műtét nélkül (pl. lézeres eljárással) tudják kezelni a problémát.

Ki volt már ilyen vagy hasonló, műtét nélküli visszérkezelésen? Nem olcsó, ahogy néztem, magánúton végezhető.

Köszönöm előre is a tapasztalatok megosztását!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook