Visszér? (beszélgetős fórum)


6. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Kmeli)
2011. máj. 30. 13:51

Biztosan visszér, mivel visszér = véna (onnan van az elnevezés, hogy a szívbe visszaa szállítja a vért).


Ha arra gondolsz, hogy visszértágulat-e, akkor igen, lehetséges, hogy az. A fájdalom viszont gyulladásra utal (phlebitis).

5. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Kmeli)
2011. máj. 30. 13:49

Ajánlom a Lioton gélt! Én is azt használom és nagyon jó! Felszíni vénák megbetegedései és szövődményei, tompa sérülések, zúzódások kezelésére alkalmas. Recept nélkül kapható, bár elég húzós az ára. Az 50 g-os olyan 1500 Ft körül van.


Egyébként tényleg nem árt megnézetni az orvossal!

2011. máj. 30. 13:44
Nekem a combomon van hosszú nagyon és nagyon látszik és zsibbadni szokott.
2011. máj. 30. 13:43

Sajnos a nyári melegben előfordul, hogy a visszerek fájnak.

Nekem is vannak visszereim, de még soha nem fájtak, viszont a testvéremnek minden nyáron ilyen gondja van.


Visszérkrém használata sokat segít a helyzeten, de első körben nem árt egy orvosnak megmutatni.

2011. máj. 30. 13:43
Nézesd meg orvossal, ő pontosan megmondja hogy viszér vagy nem. Én a combomon lévőre gondoltam hogy az, de megvizsgálták és nem az.
2011. máj. 30. 13:38
Mindkét lábszáram belső felén jól észrevehetően kirajzolódnak az erek.Nincs ugyan kidudorodva,de eléggé látszik és fáj. A jobb lábamon jobban látszik,a balon nem annyira,de az mégis jobban fáj.Pár éve már ott van ez nekem,és éreztem időnként hogy fájdogál,de mostanában egyre jobban görcsöl.Ez már visszér??Ha az,és ha már fáj,az már rég rossz??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook