Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Visszaszokni a hétköznapokba? fórum

Visszaszokni a hétköznapokba? (beszélgetős fórum)


17. varadero (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 22:52
Mindenkinek más ez az élethelyzet. A gyermekeim egyetemre meg gimibe járnak, már nem kell velük tanulni, max néha noszogatni őket. A ház tele van laptoppal, tablettel, PC-vel meg minden egyéb kütyüvel. (hobbiból javítom is őket) Ha kell ebben tudok nekik segíteni, de hál' istennek nem szorulnak rá. Mondhatjuk ez most sokakkal ellentétben számomra nem olyan rossz szituáció. A főzés eddig is itthon volt, de most besegítenek a gyerekek is. Az alapanyag beszerzése macerásabb, de hát megoldottunk már ennél cifrább helyzeteket is. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy sok háztartásban komoly nehézségeket okoz ez az állapot, de csak a fórumindító kérdésre válaszoltam: Engem így érintett.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Varadero)
2020. márc. 30. 21:37
Na igen, de kisgyerek mellett sok minden változott. Muszáj otthon maradni, muszáj tanulnia, muszáj minden nap meleg ételt készíteni. Szóval kifordult a világ, legalábbis nálam.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2020. márc. 30. 21:34
😳😳😳😳
14. Guruljka (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2020. márc. 30. 21:14
A Miskolci Egyetem szeptember elejére halasztotta a diplomaátadót.
13. varadero (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 21:11
Nincs mibe visszarázódnom. Ugyanúgy dolgozom mint eddig, a napirendem is nagyjából ugyanaz. 😉 Most éjszaka dolgozom, kb. ugyanannyi emberrel találkozom mint máskor.
2020. márc. 30. 20:21
Alig várom már hogy újra a régi legyen minden. Hol telefonon hívnak hol emailben és nem haladok a munkával
11. Channa* (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2020. márc. 30. 20:08
Én is mindig így érzem. De már akkor is, ha fél órával kelek később...
10. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 19:50
Kb fél éve 1x keltem 9 körül. Úgy éreztem, hogy el van cseszve az egész nap.
9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 19:47
5 előtt kelek minden nap. Szeretek korán kelni. Főleg nyáron.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timycat)
2020. márc. 30. 19:12

Munka terén én kicsit most örülök is, mert a főnököm elég retró, nem tudta volna elképzelni, hogy havi 2x bejárassal lehet intézni az ügyeket.

Most legalább rájön, hogy a home office az nem non-stop fenékvakarás😁😁

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2020. márc. 30. 18:48

Azt én is.

Nekem mindig is a korán kelés volt pl a mumusom, amit most jóideig hanyagolok, mert általában 9 után ébreszt a gyerek.😁😁

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 18:15
Semmi. Mérhetetlen boldogságot fogok érezni ha egyszer vége lesz. Bár ott tartanánk.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 17:44

Én már alig várom, hogy ki kelljen mozdulni itthonról. Élőben jobban esik és hatékonyabb is a kommunikáció a kollegákkal. Kergetjük egymást telefonon, hívom az egyiket foglalt, hívom a másikat az is, aztán lehet egymással beszélnek, néha bekapcsolnak konferenciába, néha nem. Vagy az egyik visszahív, addig csörget a másik és még vagy fél tucat ember... Néha azt se tudom hol tartok, kit kell még visszahívni és ki az akivel azóta már megbeszéltem a dolgokat.


Egyébként ugyanúgy kelek, fekszek és végzem a dolgom, mintha be kellene mennem az irodába, azzal hogy nekünk most egy picit több a dolgunk.

Néha nem tudom hogy milyen nap van. Pl tegnap reggel nekiültem a munkának, vártam a reggeli email-cunamit aztán rájöttem hogy vasárnap van. ☺️


Ez a home office így nem fog hiányozni, megmaradhat a max. heti 2 napnál.

4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 17:30
De, ma gondolkodtam ezen. Nehéz lesz, de majd belerázódunk újra.
3. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 17:21

Én is nagyon várom a visszaállást és nem félek tőle.


Egyébként én most is minden reggel 6-kor felkelek. Itthon dolgozok, nem délután kezdek a melómba, hanem ugyan úgy 8-1/2 9 között. Most fejeztem be.


A rendszerem ugyan úgy meg van, csak nem bkv-zok.

2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 17:08
Én részemről már nagyon várom. Harmadik hete vagyok itthon.
2020. márc. 30. 16:48

Nem tartasz attól, hogy nehéz lesz visszarázódni a hétköznapokba, ha vége lesz a veszélyhelyzetnek?


Az én fejemben bizony már megfordult, hogy nem lesz könnyű: koránkelés, munkába járás, vezeteni a dugóban, újra szemtől szemben a főnökkel, és még lehet ne sorolni.


Mindannyiunknak más okoz majd nehézséget. Neked mi? :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook