Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Visszaszeretném nézni a csillagszületiket rtlmost.hu-n, de szaggat kb 1 percenként a lejátszásnál. Miért? fórum

Visszaszeretném nézni a csillagszületiket rtlmost.hu-n, de szaggat kb 1 percenként a lejátszásnál. Miért? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 13. 21:36
Nekem is a BK szokott, de ha teljes képernyőre nyitom, akkor abbahagyja.
2009. nov. 29. 16:16
várd meg, hogy teljesen betöltsön a videó, ha azután is akadozik... akkor nem tudom :(
2009. nov. 23. 16:23
Én az online videókkal voltam/vagyok bajban,ahhoz ugyebár a divx playert kéri,meg codeceket.Le is töltöttem mindent,de nem jó,sehogy sem működik.Így marad továbbra is az,hogy letöltök mindent,ami kell,bár az rtlmost-on azért legtöbbször meg tudjuk nézni a sorozatokat.A Szökés pénteki részét sehogy sem engedte,azt le is töltöttem.
13. nadine81 (válaszként erre: 12. - 673567bc24)
2009. nov. 23. 16:20
Szia.Szerintem töröld le a mostanit(start menü->programok hozzáférhetőségei->adobe flash player->eltávolítás).Újra töltsd le,akkor talán jó lesz.
2009. nov. 23. 12:21

sziasztok!Tudom,hogy ez nem ide való téma,csak látom,vannak akik értenek itt a letöltéshez!Ha valaki tudna nekem segíteni,nagyon örülnék! :))


Szóval:Tegnap újrarakattam a gépemet,de sajnos,letörölték róla az adobe flash playert-ami többek közt kellene nekem a zene lejátszásához!Elküldték e-mail-ben,a programot,le is töltődött,berakta a progit a D-meghajtóba!Már a futtatás részénél tartok,meg is van,de kidob egy kis fehér ablakot aminek a jobb felén a következő felirat áll:Try again--hiába nyomok rá,nem történik semmi,a program viszont nem működik!Hogyan tovább?vagy hogy kezdjem el?Lenne esetleg valaki,aki elölről tudna nekem segíteni,az egészet felrakni?

2009. nov. 23. 09:28
Szerintem nekik kéne javítani az oldalon.Ajál valami letöltést a nézéshez, a múltkor letöltöttem, de javulás nem volt.
2009. nov. 22. 22:37
Igen,mi is a Barátok közttel voltunk így a múltkor.Nekünk közepes netünk van,mármint nem a leglassabb.A Szökést meg egyáltalán nem tudtuk megnézni a pénteki részt.Így letöltöttem:)
2009. nov. 22. 22:23
Nekem nagynehezen sikerült. Mi a Barátok közttel vagyunk így. Pedig a leggyorsabb netünk van elvileg.
2009. nov. 22. 21:14
Mi se tudtuk megnézni.Talán holnap.Volt már ilyen.Szerintem az oldalban lehet a hiba,lehet túl sokan nézik...vagy nem tudom.
7. zsu1984 (válaszként erre: 4. - D26ecf54c1)
2009. nov. 22. 16:25
nem kell megvárni, hogy teljesen betöltsön, kicsibe is nézheted és akkor nem szaggat
2009. nov. 22. 16:19
ok. köszi
5. g_eszter (válaszként erre: 4. - D26ecf54c1)
2009. nov. 22. 16:16

a letoltes az interneted sebessegetol fugg, nem a codectol. varj egy kicsit, h egy resze toltodjon be, s akkor kezd el nezni.

s ha megy vmi,ami hasznalja az internetet rogton szedd ki

2009. nov. 22. 16:12
igen kinagyítottam, de hát ez olyan rossz először le kell hogy töltsön az kb 45 perc helyett lesz 100 perc. meg így az is rossz hogy azonnal akarnám nézni, nem órák múlva. mondták hogy kevés a kodekem a gépen, azt is letöletöttem ma de semmivel sem gyosrsabb a letöltés.
2009. nov. 22. 16:07
Ki nagyítottad egész képernyősre?
2009. nov. 22. 16:07
hagyd egy ideig, h toltodjon be, s aztan nezd meg
2009. nov. 22. 16:07
Visszaszeretném nézni a csillagszületiket rtlmost.hu-n, de szaggat kb 1 percenként a lejátszásnál. Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook