Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Visszakérhetem a regisztrációs díjat az Amway-től? fórum

Visszakérhetem a regisztrációs díjat az Amway-től? (tudásbázis kérdés)

2010. szept. 25. 02:48
hat honapon belul igen. a termek arat is vissza teritik amennyiban harom honapon belul vissza kuldod.
20. BZsolt (válaszként erre: 15. - MelisUK)
2009. máj. 7. 12:27

Minden termékre 3 hónapos megelégedettségi garancia van.

Ha nem vagy vele megelégedve add vissza annak a kitől vásároltad, és visszakapod a pénzedet.

Pár dolog a termékekről.

A mosópor használatakor először ki kell járatni a mosógépet 1-szer ruha nélkül. Az SA8 letakarítja a mosógéped belső részét és ha van benne ruha akkor ez a szennyeződés rátapad.

Én úgy használom, hogy egy fél adagolónyit (pohárnyit) öntök a ruha közé, pumpálok rá 2 adag LOC-t és mehet a mosás. NE HASZÁLD A GÉP ADAGOLÓJÁT!

Mielőtt bárkitől is AMWAY terméket vásárolsz kérdezd meg attól akitől veszed hogyan kell használi, mert minden termék koncentrátum.

Megvannak a technikák hogy olcsóbbá tegyük őket mint bármely valük hasonló kategóriás bolti terméket.

19. BZsolt (válaszként erre: 18. - Jupika)
2009. máj. 7. 12:17

1900 Ft-ért megvásároltad a jelentkezési lapot.

Kaptál vele katalógust, árjegyzéket, stb..

Ez volt a kockázatod, ezt nem kaphatod vissza.

A kezdő csomag 10500.-Ft-ba kerül, amivel megkapod már a diszkonjogot (20-35%), valamint teljesökű információt minden termékről, újságelőfizetést stb...

Erre 6 hónap megelégedettségi garanciád van! Amennyiben nem tetszik az üzlet, vagy mást vártál, vagy nem jöttek be neked a termékek írsz agy lemondónyilatkozatot, és elküldöd FAX-on vagy Email-ben az AMWAY-hez, visszafizetik neked a pénzt, a 10.500.-Ft-ot.

Szóval a legrosszabb dolog az történt volna veled, hogy vesztettél 1900:-Ft-ot és fél éven keresztül KB 30%-al olcsóbban megtudtad volna vásárolni a termékeket.

18. Jupika
2009. febr. 27. 20:33
értem. koszonom! Mondjuk még mindig jobb mintha a csomagot is átvettem volna!:/
2009. febr. 26. 21:33
Nem!sajnos a regisztrációs díjat nem lehet visszaigényelni!Ha nem lépsz be akkor ez az egy amit bukni lehet az egészen a regisztrációs díjat...:-(
16. MelisUK (válaszként erre: 15. - MelisUK)
2009. febr. 26. 20:58

És rendeltetésszerűen volt/van minden használva, tudja az anyja is, hogy a mosóporból is mennyit kell tenni, csak nagyon keveset. Nézi is, hogy mennyit tegyen, mert extra drága.

Annyiból jó viszont, hogy van benne vízlágyító, így puhábbak a ruhák. De ezt én simán ecettel megoldom és sokkal olcsóbban kijövök.

2009. febr. 26. 20:57

Nekünk se váltak be a termékeik, én személy szerint nem használtam, de a párom kapott az anyjától ilyen sampont a korpás hajára, a használata után ömlött a fejéből a korpa. Majd a tesója úgy döntött, hogy akkor ő elhasználja a nem korpás fejére, ő is extra korpás lett tőle.

Az párom anyja használja a mosóporukat és használta az öblítőt, de a párom folyton nyavajgott, hogy fehér foltosak a ruhái tőle, a mosópor benne marad...

Egyszer vettünk az anyjának egy Lenor ölbítőt, kipróbálta, azt mondja, hogy ezerszer jobb, mint az Amwayes, azóta azt használja. Lehet, hogy mosóport is vennünk kéne neki ajándékba? :P

14. Jupika (válaszként erre: 13. - Nóra*)
2009. febr. 26. 18:39
és az melyik? :)
13. Nóra* (válaszként erre: 12. - Renkababa)
2009. febr. 24. 12:38
Való igaz, amit írtál. Csak tudod mégis gazdaságosabb nekem valahogy. De ezt ki, hogyan tapasztalja ki. A véleményem az, hogy minden ilyen MLM-s munka és az emberek beszervezéséről szól és a vásárlásról. Tapasztalatból mondom, beugrottam elég sokba. Egy van, amit tisztességesnek tartok az összes között. Nem MLM és mégis pénzhez jutsz.
12. Renkababa (válaszként erre: 11. - Jupika)
2009. febr. 23. 20:57
igen, egyébként én is igy látom..nekem a párom ment bele, én nem is értettem hogy mi miért történik, de sztem a mai társadalomban ezek a termékek iszonyatosan drágák.és az emberek nem azt fogják nézni hogy ez mennyiben egészséges és jó a környezetüknek, nem tehetik meg anyagilag, hogy ezeket megvegyék..
11. Jupika
2009. febr. 22. 20:33
és koszonom a válaszokat!
10. Jupika
2009. febr. 22. 20:33
én nem mondtam, hogy nem jok a termékek, csak a cég maga spekulatív és hát nem is tudom...kihasználják az embereket! A termékeiket nem probáltam még soha! De nem is fogom mert a boltban is van jo minoségu feleannyi áron!Nem fogok egy tusfurdoért kiadni 3000,-Ft-t.
9. Renkababa (válaszként erre: 8. - Rozália)
2009. febr. 22. 19:53
sztem a környezetvédelmet meg a természetes összetételt hagyjuk..(pl.alumínium) Mi is most léptünk ki, de a rengeteg levelezés, visszaküldözgetés kb 10.000Ft-os postaköltséget(ami az ő hibájukból keletkezett)természetesen nem térítették meg, illetve a végére 5000Ft-os minusszal jöttünk ki belőle..inkább hagytuk, csak legyen már vége..
8. Rozália (válaszként erre: 6. - Nóci01)
2009. febr. 20. 08:10

No, ezt azért én is meg tudnám cáfolni. A termékeik igen is jók, sőt nagyon jók. Az előírás és tanács szerint kell őket használni. Ha nem vált be, nem csináltál jól valamit.


A környezetvédelemről akkor még nem is beszélve...:)

7. Nóra* (válaszként erre: 6. - Nóci01)
2009. febr. 20. 08:06

Szia!

Én nem vagyok tagja az Amwaynek,de nagyon sok mindent használok a termékeikből.Nem értem miért nem jók semmire? Néhány tapasztalatot mondhatnék.

Nekem nagyon jól beváltak. Engem is be akartak szervezni, de nem léptem be. Aki beléptetett fordulj hozzá.

2009. febr. 20. 07:50

Sziasztok!

Egy mámoros pillanatomban én is beléptem az Amwaybe de nem nyerte el a tetszésemet!

A vegyi dolgaik nem jók semmire, mert olcsóbban veszek jobb minőséget!

2009. febr. 20. 07:17
Igen, vissza lehet igényelni!!
2009. febr. 20. 04:34
Van egy fórum, a "Mi a véleményetek az Amway termékeiről?". Ott sok termékforgalmazó előfordul, ők biztosan meg tudják mondani.
2009. febr. 20. 00:57
Én úgy tudom, hogy nem. :(
2009. febr. 20. 00:19
A regisztrácios díjat befizettem, de a csomagot nem vettem át! Van jogom visszaigényelni a pénzem?
2009. febr. 20. 00:19
Visszakérhetem a regisztrácios díjat az Amway-tol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook