Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszakaphatom még? fórum

Visszakaphatom még? (beszélgetős fórum)


1 2
55. georgina84 (válaszként erre: 53. - Macilaci0404)
2010. okt. 15. 20:56
Szia, sajnálom, hogy ezt kell írnom, de tapasztalatok alapján beszélek, ennek a lánynak van valakije. Azért tűnik el, jobban mondva, azért bunkkan fel csak nagy ritkán (valószínűleg akkor, amikor vagy összeveszik a párjával vagy unatkozil). Keress olyat, akit tényleg érdekelsz, mindig, megérdemled!
54. Jasmine24 (válaszként erre: 53. - Macilaci0404)
2010. okt. 15. 13:23

Szia!


Hat en egy kicsit furanak talalom, hogy mindig eltunik egy jo par honapra es utana meg hirtelen elobukkan a semmibol. Ha ennyire nem akart Veled talalkozni, akkor talan van valami takargatni valoja. En mindenesetre nem fuznek nagy remenyeket egy ilyen emberhez, akarmennyire is volt kedves a leveleiben. Lehet csak jatszottak Veled! De ez csak az en velemenyem a storyd-bol.

2010. okt. 15. 01:32

Sziasztok!


Igazabol nem biztos, hogy szorosan idetartozik, de az alabbi dologban szeretnem a tanacsotokat kerni. Kulfoldon elo es dolgozo fiatalember vagyok. Diplomas, jo egzisztenciaval. 2007 novembereben megismerkedtem egy lannyal chaten keresztul, es napi szinten beszelgettunk tobb orat 2008 majusaig. Akkor hazajottem szabira, de elotte mondtam neki, hogy nagyon helyesnek es kedvesnek tartom, szeretnek vele megismerkedni szemelyesen is.Nem jott ossze a dolog, o eltunt. En amig itt voltam probaltam vele felvenni a kapcsolatot, de nem reagalt. Szabadsag lejart, en vissza kulfoldre. Utana is kuldtem neki e-mail-t, szuletesnapjara e-kepeslapot, stb. es a szuletesnapi kepeslapra, amit iden, 2010-ben kuldtem neki, az elkuldes utan 2 honappal reagalt, es megint elkezdtunk levelezni. Nagyon orultem Neki, jo volt ujra olvasni Rola, mi van Vele, mert egy rendkivuli lanynak ismertem meg a chatekbol, aki nagyon belopta magat a szivembe.Most augusztus eleje ota megint eltunt nem valaszol a leveleimre... Rettenetesen furja az oldalamat a kivancsisag, nagyon szeretnek vele talalkozni. Nem ertem miert tunt el akkor, es azt sem hogy most ujra miert... A leveleink nagyon pozitiv es kedves hangveteluek voltak...Mit javasoltok, ha legkozelebb hazajutok, hogy tudnam megkeresni, talalkozni Vele?

2010. okt. 14. 18:44

En is ugy latom, hogy o lezarta magaban ezt a dolgot. Ket ember kotodese nagyon sokfele lehet. Nyilvan kedvel, erdekli, hogy hogy vagy, nem akar kitorolni az eletebol, a resze vagy.

De ilyen hosszu ido utan mar higgadtan el tudja donteni, hogy nem szeretne ugy folytatni. Sajnalom, ha ez neked faj.

Kezeld ugy a dolgot, hogy majd 10 ev mulva osszejosztok. De addig nem, addig told felre. Eld az eleted, es egyszer csak azt veszed eszre, hogy mar nem is szeretned, elmult. Nalam legalabbis ez mindig bejott.

51. melinda0328 (válaszként erre: 38. - Bolgi)
2010. okt. 14. 17:41

Szerintem ha kerek perec megmondta, akkor nincs. Még találgatnod se kell, megmondta!!!

Az ember változik, 22 évesen még majdnem gyerekek vagyunk.

Szerintem keresned se kéne, úgy felejtheted el a legkönnyebben. Ha mindig találkoztok, beszéltek, semmi nem fog múlni, vagy ha szerencséd van, és ő nem táplálja a (baráti vagy akármilyen) kapcsolatot belőled is ki fog égni valami!

50. Jasmine24 (válaszként erre: 32. - Bolgi)
2010. okt. 14. 17:03

Bocsi, de ravenni senkit nem lehet arra hogy szeressen. Vagy erzi, vagy nem.

Szerintem hagynod kellene, ha 1 ev mar eltelt azotan hogy rakerdeztel nala, es semmi nem tortent, akkor meg foleg!!!

2010. okt. 14. 16:50
Ha el tudod fogadni, mint barát akkor jó ha több kell???Szerintem ne erőltesd!!Nagyon nehéz túljutni rajta én tudom pedig nálunk nem volt harmadik sem és szerintem azért kell mert sokáig csak Ő volt!De az már nem lesz az igazi!!Ha Ő talált mást akkor meg hagyjad had legyen boldog!És próbálj Te is az lenni!!De ezért tenni kell bármennyire is fáj!!És ne Őt keresd másban!
48. rozsa13 (válaszként erre: 46. - Bolgi)
2010. okt. 14. 16:27

Szerintem már feléje nem tudsz hatni! Tanulj az estből és ha uj kapcsolatod lessz ne kövesd el ujra ezt a hibát! Inkább kezd teljesen uj életet! Így lenne tisztességes vele és veled szembe is!

Hidd el kissebb vita estén ugy is egymás fejéhez vágnátok az elmult idők sérelmeit!

47. Katus73 (válaszként erre: 45. - Bolgi)
2010. okt. 14. 16:12

Nem. És nem is adtam. Már nem szerettem. Megváltoztam. Tudtam, hogy nem tudnék vele élni. Még a közös fiúnk kedvéért sem.

Aztán megtaláltam a párom, boldog vagyok, férjhez mentem. :)

46. bolgi
2010. okt. 14. 15:47
Mivel tudnám táplálni a szerelmet ha más kell neki per pillanat? Maradjak a barátja? Vagy inkább ne beszéljek vele hátha eszébe jutok???
45. bolgi (válaszként erre: 44. - Katus73)
2010. okt. 14. 15:45
És te már nem tudnál neki adni esélyt?
44. Katus73 (válaszként erre: 43. - Bolgi)
2010. okt. 14. 15:38

Szia!


Bizony változik. Amikor elment a volt férjem én meg szerelmes voltam belé. Neki más kellett és azt én úgy nem akartam. Aztán tavaly 4 és fél év után "meggondolta" magát. Addigra viszont az én szerelmem eltűnt, sőt... De ez egy hosszú és más történet. Szóval csak azt akarom mondani, hogy bizony változik a szerelem és megszűnik, ha nem táplálod.


Katus

43. bolgi (válaszként erre: 42. - Ricuti)
2010. okt. 14. 15:17
Akkor még eléggé gyerekeszű voltam. Sok mindenről elég naivan gondolkoztam. Igazából együtt nőttünk fel, talán ezért is ragaszkodok hozzá ennyire. Azóta sok mindenre rájöttem... Arra gondoltam annak idején én is azt mondtam neki amikor szakítottam, hogy már nem érzek úgy mint régen. Talán ő benne is változhat ez a dolog.
42. ricuti (válaszként erre: 41. - Bolgi)
2010. okt. 14. 15:02

"azt mondta hogy már túl van rajtam nem érzi azt a szerelmet mint régen"


nem gondolom, h. olyannal kéne tervezni, aki ezt mondja... és gondolj arra is (őszintén), h a "kicsit szülői nyomásra" kötött házasságban hogy érezted magad, kb akkoriban, mikor megcsaltad... tényleg érdemes róla ábrándoznod?

41. bolgi
2010. okt. 14. 14:53
Ha túl van rajtam már semmi esélyem?
40. ricuti (válaszként erre: 39. - Bolgi)
2010. okt. 14. 14:49
Vagy talán idő kell, és aztán a megfelelő jelölt is betoppan ;) !!!
39. bolgi (válaszként erre: 37. - Ricuti)
2010. okt. 14. 14:47
Több jelentkező is lenne de nekem nem igazán jönnek be nekem ő kellene. :(
38. bolgi (válaszként erre: 36. - Melinda0328)
2010. okt. 14. 14:46
Szóval akkor már nincs esélyem? Mit tehetek?
37. ricuti
2010. okt. 14. 14:45

Szia!


Nem ilyen tanácsra vársz, de azért leírom: nekem az az érzésem, hogy mivel egyedül vagy és hiányzik a szeretettség érzése, most oda kapkodsz, ahol utoljára jót kaptál, de ez nem szerelem, és talán nincs értelme felkavarni őt sem...megint.

Hagyd őt élni, és éld Te is a saját életed, mert hidd el, te már nem az a lány vagy, mint amikor összeházasodtatok, és ő sem az a fiú...

A saját idődet vesztegeted most éppen...

Talán még tudod is, csak most ez a legkézenfekvőbb. Hm?

36. melinda0328 (válaszként erre: 30. - Bolgi)
2010. okt. 14. 14:28
Szerintem feldolgozta a dolgokat és váltott...
35. bolgi
2010. okt. 14. 14:02
Nem ő is keres
34. annácskaa (válaszként erre: 33. - Bolgi)
2010. okt. 14. 14:00

te keresed,nem?

Vagy ő is??

33. bolgi
2010. okt. 14. 13:52
Ha annyira élni akarja az életét akkor miért nem szakít meg velem minden kapcsolatot?
32. bolgi
2010. okt. 14. 13:51
Hogyan tudnám rávenni hogy újra visszajöjjenek az érzései????
31. bolgi
2010. okt. 14. 13:50
Én annyira úgy érzem hogy egymáshoz valók vagyunk, ráadásul annyira csalódtam önmagamban ezzel a megcsalásos dologban és úgy fáj hogy nem tudom helyrehozni.
30. bolgi
2010. okt. 14. 13:47

Mondjuk azt mondta hogy már túl van rajtam nem érzi azt a szerelmet mint régen. Akkor szörnyen érezte magát, de túl jutott rajta, elfogadta hogy ennek így kellett lenni.Most vett egy lakást, a melóját nagyon szereti, alakulóban van egy kapcsolata, irántam már csak barátságot érez.

Szóval elég reménytelennek tűnik. Én abban reménykedem hogy csak idő kell neki, de már egy éve felhoztam a dolgot. Mennyi idő kellhet egy ilyen dolog feldolgozására?

29. annácskaa (válaszként erre: 28. - Rozsa13)
2010. okt. 14. 13:39

Ja igen bocsánat!

A 2hsz közöttit el sem olvastam,csak az ő kérdésére válaszoltam.

Így már mindjárt másabb a szitu...

28. rozsa13 (válaszként erre: 26. - Annácskaa)
2010. okt. 14. 13:34
Szerintem itt nem a srác hibázott, hanem bogi és ezt ő le is írta!Nem értem miért kell minden férfit egy kalap alá venni, akkor a nőket is lehetne éppen ugy! Általában mind a férfiakban, mind a nőkben vannak jók is és rosszak is!
2010. okt. 14. 13:30

Őszintén ha fordított esetbe lennétek, te vajon mernél bízni ujra benne? Hisz másra vágytál, keveset lenne otthon a munkája miatt, természetes hogy bizalmatlan!

Már egyszer megbocsájtott, és te vissza éltél vele! Szerintem örülj a barátságának és érd be ennyivel!

26. annácskaa (válaszként erre: 12. - Bolgi)
2010. okt. 14. 13:22

Mert ezt ő fogalmazta meg a legjobban,éli most az életét,játszadozik,valószínűleg veled is...:(

Ilyen hülye idióták ezek a pasik!

De mint írtam,nem taktikázna,ha érezne még valamit!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook