Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Visszajött" a BUMERÁNG!!!!!!:):):-)) fórum

"Visszajött" a BUMERÁNG!!!!!!:):):-)) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. szept. 6. 11:39
A múltheti turné videói már fent vannak a bumeráng.hu-n.
2010. szept. 6. 09:01

Sziasztok/


Nálatok működik a webtv?


Múlt héten sem tudtam megnyitni, és most sem. Mit csinálok rosszul?

2010. szept. 5. 17:51
:(
382. bumburka (válaszként erre: 381. - Stokimagdi)
2010. szept. 5. 15:36

Áhhhhhhhhh!Olyan mérges vagyok!!!!!!!!Elért a dögvész:nátha,láz,ilyesmi.3/4tízkor keltem fel.:P:P:PMajd jövőre.....

Egy ismerősöm mutatott képeket.Legalább ez megvolt.:(((

2010. szept. 2. 19:02

Heeeeeejjjjj Bumburka, mi ujság Kaposváron???

Találkoztál a fiúkkal?

2010. aug. 31. 06:53
Hajrá ! :D
379. bumburka (válaszként erre: 378. - Stokimagdi)
2010. aug. 30. 22:17
Nem dolgozom aznap.Levadászom őket az tutti.
2010. aug. 30. 09:34
:D
2010. aug. 29. 20:48

Holnap indul a mosolyturné!!!!

Csütörtökön jönnek Kaposvárra.:))))))

2010. aug. 22. 20:18

Nagyon szeretem a Bumerángot, ezért fel szoktam tölteni a kedvenceimet egy videómegosztó oldalra. Ha érdekel titeket, akkor nézzétek meg! :)


[link]


Hajrá Bumeráng :)

375. Rozália (válaszként erre: 373. - Zebracsikó)
2010. aug. 14. 07:20
Ez most érdekes, mert én is, amennyire tiltakoztam a Neo ellen, és sokáig nem is hallgattam, csak a Bumerángot, az adás további részét nem, már nem tekerem el. Rájöttem, vannak zenék, amiket a Sláger nem játszott, most a Neo leadja és nekem meg tetszik... De ha mégis visszajönne a Sláger és a Bumeráng visszamenne (?), akkor én is oda mennék, ahol a Bumeráng szól:)
2010. aug. 13. 20:22
Megutáltam őket egy életre! Elmondom, miért: évekkel ezelőtt a Boros és a Bochkor Mikulás-estét tartott a gyerekeknek. Nagyon idétlenek voltak, Boros volt a Mikulás, Bochkor meg a krampusz. Röhögtek, vihogtak, Bochkor Borosnak: nyald ki!, meg egyebek. Boros lövészárkot emlegetett, meg géppisztolysorozat is hallatszott a háttérben. Egy kislány valamit kért az apukájának, erre Boros azt kérdezte: egy sorozatot? A kislány azt válaszolta, hogy nem. Ez a két alak, már túl sokat képzelt magáról, hogy még ezt is megengedték maguknak: elrontani a gyerekek Mikulás estélyét, főleg ennek a szegény kislánynak a napját. Ezeknek az otromba, normálisan viselkedni nem tudó embereknek felháborított a viselkedése. Egyszer Jézust a kereszten is a vicceik céltáblájává tették. Ezt már nem hallgattam végig, hanem elzártam a készüléket. A Sláger rádió többi dolgozójával semmi bajom, csak ennek a két.....nem mondom ki. Ennyit a Bumerángról!
373. zebracsikó (válaszként erre: 372. - Teodora196)
2010. júl. 15. 12:32

Tegnap a kocsiban -szokás szerint- a Neo szólt, és éppen arról beszélgettünk, hogy mi lesz ennek a bírósági döntésnek a következménye.

Akkor gondolkodtam el ezen, hogy milyen érzéseim lennének, ha a Sláger visszajönne, a Neo-t meg megszüntetnék.

Aztán rájöttem: ugyan nem tetszik mindig a Neo zenei kínálata, de a Sláger a vége felé meg már túlzottan statikus volt.

SZóval nem bánnám, ha a Neo maradna (ráadásul a Neo-t szerintem nem lehet megszüntetni jogilag akkor sem, ha bebizonyosodott, hogy a páylázatukkal bajok vannak).

372. Teodora196 (válaszként erre: 371. - Stokimagdi)
2010. júl. 15. 12:03

Hát a mai adásba egy szót se szóltk róla, a face book-t még nem néztem ma. A blikk, és a bors oldalán lajos nyilatkozik, hogy az ügyvéd fiával tanulmányozták az itéletet, és nem tudtak rájőnni a lényegre.

Mindenesetre érdekes az egész. Ti őrülnétek ha visszajőnne a sláger?

2010. júl. 15. 09:17

Nana.hu

" Ujra zenélhet a Danubius és a Slágerrádió ? "

2010. júl. 14. 23:23

Nohát! Ebbe oszt minden bemásolódott.

:D:D:D

2010. júl. 14. 23:22

2010. július 14., szerda - Örs, Stella. ˆ1999-2010 Index.hu Zrt. Minden jog fenntartva. 24 óraCímlap

Belföld

Külföld

Bulvár

Gazdaság

Tech

Tudomány

Kult

Fesztivál| Cinematrix| Műsorok| Média| Képgyár| Könyv| Ortográf Cirkusz| Életmód| Lángoló gitárok Sport

Vélemény

Videó

RSSMédia Jogerősen pert nyert a Sláger rádió

Index/MTI, Független Hírügynökség

2010. július 14., szerda 14:32 | Frissítve: 3 órája

A jogerős ítélet szerint ki kellett volna zárni a most sugárzó nyertes adót. Várhatóan a Danubius ügyében is hasonló ítélet születik, de hiába akar visszatérni a Sláger, nincs lehetősége. Kárpótlást kérhet az államtól.


Jogerősen pert nyert a Sláger rádió az Országos Rádió és Televízió Testület ellen, közölte Jakus László, a Sláger pénzügyi igazgatója szerdán. Közleményében azt írta, a Fővárosi Ítélőtábla szerdán helybenhagyta a Fővárosi Bíróság januári ítéletét, amely szerint az ORTT már be sem fogadhatta volna a Neo FM pályázatát, ezért nem nyilváníthatta volna nyertessé, és nem is köthetett volna a céggel műsorszolgáltatási szerződést.


Az ORTT a döntés miatt felülvizsgálati kérelemmel a Legfelsőbb Bírósághoz fordul.


A Sláger "elvárja" az ORTT-től, hogy a jogerős ítéletben foglaltaknak tegyen eleget, azaz haladéktalanul mondja fel a Neo FM műsorszolgáltatási szerződését, és hozzon jogszerű döntést az országos rádiós frekvenciapályázatok ügyében. "Ennek eredménye a Sláger meggyőződése szerint csak az lehet, hogy a rádió visszakapja frekvenciáját" - írta a pénzügyi igazgató. Mint írta, "minden további halogatás napról napra növeli azt a kárt, amit az ORTT törvénytelen döntésével a Sláger rádiónak okozott".


"Az Országgyűlés meghosszabbított ülésszaka lehetőséget biztosít arra, hogy a Parlament megválassza az ORTT hiányzó tagjait, és így a választások óta működésképtelen testület ismét felálljon, és eleget tegyen a jogerős bírósági döntésnek" - szögezte le. Hozzátette: a Sláger készen áll arra, hogy pályázatának törvényes elbírálása esetén azonnal megkezdje a műsorszolgáltatást.



hirdetés

hirdetéshirdetés

hirdetés

Várhatóan ilyen eredmény születik majd a Danubius ügyében is, hiszen már januárban is hasonló döntés született [1] [1] mindkét rádió ügyében. A bíróság akkor is kimondta, hogy az ORTT alaki érvénytelenség miatt be sem fogadhatta volna be a most már működő Neo FM és Class FM pályázatát sem. Januárban a bíróság mindkét perben elutasította a felpereseknek az eredeti - a pályáztatás előtti - állapot helyreállítására vonatkozó kérelmét, és ezen a mostani ítélet sem változtatott.


Várhatóan az államnak kártérítést kell majd fizetni a szabálytalan pályázatban, jogellenesen alulmaradt rádióknak, a Neo FM és a Class FM viszont továbbra is szólhat majd a tavaly kiosztott országos frekvenciákon. A Sláger-közlemény annyiban pontosításra szorul, hogy a rádiótól nem elvették a frekvenciát, hanem lejárt a szerződése, majd a mai döntés értelmében jogellenes pályázaton veszített.


Az ORTT tavaly október 28-án a Fidesz, a KDNP és az MSZP által delegált tagok voksával határozott a két országos kereskedelmi rádió műsorszolgáltatási jogosultságának odaítéléséről; a döntést egyhangúlag hozták. A kisebbik vételkörzetű, a lakosság 67 százalékát elérő - 2009. november 18-áig a Danubius rádió által használt - jogosultságot az Advenio Zrt., a nagyobbik, 81 százalékos lefedettséget biztosító, a Sláger Rádió adását továbbító hullámsávot pedig az FM1 konzorcium nyerte el hét évre. A frekvenciadöntés másnapján - november 30-i hatállyal - lemondott tisztségéről Majtényi László, az ORTT elnöke.


Címkék: sláger rádió, danubius rádió, neo fm, advenio, class fm, ortt

A cikkben hivatkozott linkek:

[1] [link]

A cikkben hivatkozott linkek:

[1] [link]

Küldje el ezt a cikket | Nyomtatás | A lap tetejére


hirdetés


hirdetés


hirdetés


hirdetésKapcsolódó anyagok:Az ORTT döntése jogellenes volt, de az új rádiók maradnak a helyükön

A felperes Sláger Rádió fizetheti ki a perköltséget.

Létrejött a Sláger-Danubius-bizottság

A testület a rádiók frekvenciájára kiírt ORTT-pályázat elbírálása során felmerült pártkötődések és háttéralkuk szerepét vizsgálná, de a tagjait már nem választották meg, ezért nem lép működésbe.

A Sláger és a Danubius Rádió megszűnik

Az Advenio és az FM1-konzorcium nyert a rádiós frekvenciára kiírt pályázaton, Majtényit leszavazták.

Mindenkinek a Sláger frekvenciája kellene

Egyre magasabban lobbiznak a frekvenciáért, miközben kiderült, mégis hogy tudnák egyes pályázók bevételük felét átutalni az államnak.

Merényletre készülnek a pártrádiók ellen

Az ORTT kidobná a rádiós tenderről azokat a pályázókat, amelyek szemérmetlenül sokat ígértek. A Fidesz rádiója kieshet, az MSZP viszont jól járhat.

A Class FM magyar slágerekkel támad

Bochkor vagy Sebestyén Balázs a reggel királya?

A Sláger tulajdonosa a visszatérést tervezi

A neten folytatja a Danubius

Hány embernek hiányzik majd a Bumeráng?

A Roxy Rádió nem eladó a Slágernek

Szerződés köti a Slágerhez Bochkorékat

Perel a Sláger Rádió, itt marad a Danubius

Rádiópályázat: A Fidesz és az MSZP nem támogatja a vizsgálóbizottság létrehozását

Új rádiók: kevesebb zene a Neon, kultúra és örökzöldek a Klasszon

Novembertől jöhetnek az új országos rádiók

Alkotmányellenes a Sláger és a Danubius frekvenciahosszabbítása

A Sláger frekvenciáját akarja a Kossuth rádió

Országos rádióadót indítana az Est Media Group

Súlyos jogsértés a rádiópályázatoknál

Az SZDSZ szerint ki kell zárni az Adveniót

Több rádiós pályázat is irreális Majtényi szerint

Kizártak egy céget a rádiós pályázatból

Pártok dönthetnek az országos rádiókról

Vezetőn veszekszik a Sláger és a Danubius

Újra pályázniuk kell a kereskedelmi rádióknak

Alkotmányellenes a Sláger és a Danubius frekvenciahosszabbítása

Kiírták a pályázatot a Danubius és a Sláger frekvenciájára

Hasonló cikkekAz ORTT elnöke az ügyészséghez fordult

Már Bajnai is félti a rádiós pályázat tisztaságát

A Neo FM szerint nem végleges a lenyúlt logó

Aláírta a műsorszolgáltatási szerződést a két új rádió

Bochkor Gábor egy időre eltűnik

Ganxsta váltja Bochkorékat

A Radiócafé társat keres, hogy országot adót indítson

Majtényi szerint nem kell új rádiós pályázat

Címkefelhőamerikai média, danubius, digitális átállás, fidesz, közszolgálati tévé, magyar rádió, média, médiatörvény, mtv, nézettség, ortt, rádió, rtl klub, sláger rádió, sorozat, televízió, tévé, tv, tv2, viasat3

A kult rovat cikkeiKulturális visszaéléseket vizsgálnak

Jogerősen pert nyert a Sláger rádió

Itthon negyedszerre is zabálták Shrekéket

Százezer archív képpel bővült az MTI Fotóbankja

Béláim! Miért szerettük Pelikán elvtársat?

CinematrixItthon negyedszerre is zabálták Shrekéket

Béláim! Miért szerettük Pelikán elvtársat?

Sopronban lehet az animációs szupervásár

Minimum felelőtlen gazdálkodás az MMKA-nál

Meghalt Kállai Ferenc

Comment:comAngelina Jolie egy csöcsös android

Hétfőn és kedden sajnos elmaradt a tévéajánló, ezért most extra nagy mellű Angelina Jolie-val vezeklünk.

KönyvesBlogBikácsy Gergely: Forlán, a matracos - Foci Vb a Literán

Forlán előtt volt már nagy klasszisa Uruguaynak, Schiaffino, majd a világ leggyorsabbja, bizonyos Recoba, sőt nem olyan rég volt már F kezdőbetűs klasszisa is: Fonseca.

Ortográf CirkuszOrtográf seggrepacsi celebekkel

Mexikói nátha

És idén nincs karácsony

Nesztek, reformhelyesírás

Csoda szar

Legolvasottabb az IndexenGurulós bőrönddel, de csövesen érkeztek a lányok a Soundra

Puyol szál törülközőben fogadta a királynét

Készül a nagyberuházások halállistája

Meghalt Kállai Ferenc

Öngyilkosság miatt lett vége a show-nak

Larissa Riquelme mindenképpen levetkőzik

DíványD-vitaminnal és mozgással az Alzheimer kór ellen

Az Alzheimer kór ellen mozgással és D vitaminnal is lehet harcolni, ezt állítja két tanulmány, amelyeket az Egyesült Államokban ismertettek az Alzheimer Kór Nemzetközi Konferenciáján.

Világító pólóban indulj a Szigetre!

A tarot a tudatalatti tanácsait közvetíti

Bookline Barabási Albert-László:

Villanások - a jövő kiszámítható

Ár: 3980 Ft

Internetes kedvezmény: 15%

Internetes ár: 3383 Ft

2010 FIFA Világbajnokság Dél Afrika - Csapatok, játékosok, helyszínek

Ár: 1999 Ft

Internetes kedvezmény: 15%

Internetes ár: 1700 Ft

Russell, Alec:

Harc Dél-Afrika lelkéért - Mandela után

Ár: 3900 Ft

Internetes kedvezmény: 15%

Internetes ár: 3315 Ft

Filmzene:

Eclipse (The Twilight Saga) Original Motion Picture Score

Ár: 4390 Ft

Internetes kedvezmény: 5%

Internetes ár: 4171 Ft C-travel ajánlatokVakáció az egész családnak


Fenyves erdő közepén hatalmas parkban wellness medencék, sportpályák, játszótér, kerti tó és grillterasz várja Önt és családját!

55 000 Ft / fő / 5 éjtőlNyereményjáték


Játssz velünk a 2 éjszakás 2 személyes wellness-utazásért! Válaszolj egy egyszerű kérdésre és lehet is csomagolni az utazáshoz!Nyári kikapcsolódás Hévízen


Hévízen Klimatizált szobák, csodálatos élményfürdő, uszoda, a gyermekeknek pancsoló, játszótér és játszószoba várja a család minden tagját! 89.400 Ft / fő / 6 éjtőlHonfoglaló Azt hiszed, hogy sokat tudsz?

Játssz Magyarország legnépszerűbb stratégiai kvízjátékával!

hirdetés



Áruház| Blogok| Fórum| Időjárás| Indafotó| IndaVideó| Könyvek| Levelezés| Mozi| Népítélet| ONGO| Pixinfó| Portfolio.hu| Prohardver| Térképpont Totalbike| Totalcar| Továbbtanulás| C-Travel| Velvet| Zene| Mutációk:Észak| Hirös| Kelet| Pécs| Sopron| Transindex| West ˆ 1999-2010 Index.hu Zrt.| Impresszum | Médiaajánlat | Szerzői jogok | Az Index.hu adatvédelmi elvei | RSS

368. stokimagdi (válaszként erre: 365. - Zebracsikó)
2010. júl. 14. 23:11

Igen volt már róla szó, csak nem volt még jogerős.

Azt hiszem.

367. stokimagdi (válaszként erre: 364. - Teodora196)
2010. júl. 14. 23:11

Váóóóó, az előbb láttam a cikket, most akartam beirniiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D

366. zebracsikó (válaszként erre: 364. - Teodora196)
2010. júl. 14. 16:21
holnap biztosan beszélnek majd erről a Bumerángban
365. zebracsikó (válaszként erre: 364. - Teodora196)
2010. júl. 14. 16:18

én hallottam az ítéletről fű alatt pár hónappal ezelőtt már.

Kíváncsi vagyok a következményekre.

2010. júl. 14. 16:06

Nem tudom tudtok e róla: Jogerősen pert nyert a sláger rádió az Ortt ellen.

[link]

Hát ez most érdekes felállást szülhet a bumerángnak is.

Én mindenesetre a slágert jobban kedveltem mint a neot. Kizárólag a bumerángot hallgatom csak.

363. bumburka (válaszként erre: 360. - Zebracsikó)
2010. júl. 10. 21:42

Szép hétvégét mindenkinek!!!!:))))))

Mostanság én is-sokszor.

362. stokimagdi (válaszként erre: 360. - Zebracsikó)
2010. júl. 9. 22:34

Én nem.

Be se vagyok regizve

Nekem bőven elég az iwiw, meg az email-ek, meg az msn.

361. Teodora196 (válaszként erre: 360. - Zebracsikó)
2010. júl. 8. 14:14

Hát igen oda is lehet menni. Én a neten szoktam hallgatni a műsort. Ma Bochika ráfázott, mert a fogadás értelmébe neki kell a focicipőt megvenni.

Egyébként szerintem Bochkor elvette Andikát, erre tőbbgyanu is van.Szép karikagyürűt visel Andika, és tőbb elszólás is volt már. Pl. Azurák mondta tudunk egymás esküvőjéről.Tnap meg Lajos szólta el magát hogy tud valami bulvárhírt amivel az ősszes ujságírót rászabadithatja Gáborra.

Én mindenesetre szoritok nekik,és ha így van sok boldogságot.

2010. júl. 7. 23:06
biztos mindenki a facebook-os oldalon tanyázik.
2010. júl. 7. 21:12
Kihalt a fórum?
2010. júl. 7. 09:47

Hééééééééééééé lyányok !!!!!!!!!!!!!!

Mi ez a pangás?????????????

2010. jún. 25. 12:49
Hahóóóóóóóóó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
356. stokimagdi (válaszként erre: 355. - Zebracsikó)
2010. jún. 19. 19:32
Én is.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook