Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Profession.hu-n vissza szoktak jelezni akkor is, ha nem hívnak be állásinterjúra? fórum

A Profession.hu-n vissza szoktak jelezni akkor is, ha nem hívnak be állásinterjúra? (tudásbázis kérdés)


2021. okt. 30. 15:10

Ahogy az előttem szólók is említették,a profession egy állásportál. Közvetítő szerepet tölt be az álláskeresési folyamatban. A munkaadók súlyos pénzeket fizetnek azért, hogy a hirdetésük megjelenhessen ezen a felületen. Ha visszajelzést kapsz egy-egy pályázatod felől, akkor azt valószínűleg az adott cég (ahová jelentkeztél) HR-esétől kapod.

Tapasztalataim szerint 90%-ban nem jeleznek vissza, ha nem nyerted el a tetszésüket.

9. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Eva2022)
2021. okt. 29. 05:52
Nincs összefüggésben az h ki jelez vissza és ki nem azzal, h hol adtak fel a hirdetés. Cégtől fugg
2021. okt. 28. 20:28

Szerintem fogadd el, hogy a legtobb helyrol nem szoktak.


Attol fuggetlenul, h mit gondolok errol, a mai magyar valosag az, hogy akkor kapsz visszajelzest, ha behivnak interjura.


Aztan az esetek nagy szazalekaban az interju utani nemről már sajnos nem erkezik visszajelzés.

2021. okt. 28. 17:53
Többnyire..nem.
6. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Eva2022)
2021. okt. 28. 16:12

Profession-ön; ha van profilod; te tudsz magadnak allasokat menteni es kovetni, a visszajelzeseket. Pl.; hogy visszahivtak; szem. interju volt...

Szoval; ha az oldalon keresztul palyaztal, akkor is mindenkeppen a toborzoknal; vagy a konkret munkaltato HR reszlegenel erdeklodj.

A profession arra jo; hogy nezd; hogy aktualis-e meg az allashirdetes; viszont vedd figyelembe azt is; hogy bizonyos pozik allandoan meg vannak hirdetve; attol fuggetlenul; hogy van-e mogotte aktualis munkaerohiany.

2021. okt. 28. 15:38
Nekem igen
2021. okt. 28. 15:01
Nem; multiktol jobb esetben kaptam 1 emailt; hogy sikertelenul palyaztam.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Eva2022)
2021. okt. 28. 14:44
Szélhámos banda az.
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Eva2022)
2021. okt. 28. 14:32
Nem, pláne nem a profession. Max az adott cég írhat ha van kedve de nem jellemző ha be sem hívtak, akkor is rikta, hogy megírják hogy nem rád esett a választás ha voltál interjún.
2021. okt. 28. 14:24

Profession.hu-n vissza szoktak jelezni akkor is ha nem hivnak be állásinterjúra önéletrajz beküldése után?

Elutasitó email-re gondolok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook