Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszatérhet hozzám egy nap? fórum

Visszatérhet hozzám egy nap? (beszélgetős fórum)


2022. nov. 22. 10:46

Ismerős téma ,mintha nemrég lett volna.


Bármi is lehet.

2022. nov. 22. 10:40
Ne haragudj, de egy 18 éves fiú még csaknem gyerek. Még nem egy kiforrt személyiség. Ne várj rá. Jó volt, szép volt, ennyi volt. Ismerkedj, járj el társaságba, szórakozz, most annak van itt az ideje.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2022. nov. 22. 09:26

Egyáltalán nem akartam féltékennyé tenni ezzel, csak bűntudatom volt miatta és őszinte akartam lenni vele.

Nem mondanám azért ,hogy hasonlít ,csak amióta elhunyt én voltam a legfontosabb ember az életében.

2022. nov. 22. 09:21
Nem sok értelme lenne.
2022. nov. 22. 08:59
Szerintem engedd el a visszavárást.
2022. nov. 22. 08:57

Még akár az is lehet, hogy igen de én most mindenképp békén hagynám. Borzasztó nehéz azt tudom de muszáj hagynod, ha a ti szerelmetek annyira igaz, hogy folytatódnia kell akkor fogsz neki annyira hiányozni, hogy visszatér. Ha nem akkor pedig jó úton haladnak a dolgok, bármennyire is nehéz.

Egy 18 éves srác első szerelme legtöbbször nem az utolsó, egyszerűen férfiak, vadászösztön stb...egészséges ha kiélik magukat mielőtt megállapodnak.

Hagyd most békén, kétlem, hogy a szakítás valódi oka az a kis flört volt amit ráadásul el is mondtál neki, az már csak egy löket volt, bár nem tudom hogy mondtad el neki, csak úgy hogy szeretted volna, hogy tudjon róla vagy féltékennyé akartad őt ezzel tenni...

A leírtak alapján nincs jó passzban a srác úgy hogy bárhogyan is de nem volt jó döntés. Az sem feltétlen szerencsés egyébként, hogy a mamájához hasonít téged...

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 08:52
Visszatérhet, de inkább ne térjen.
2022. nov. 22. 08:44

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal,mindennél jobban szeretem őt.

Nem sok energiát fektetett a kapcsolatunkba az utóbbi időben,lelkileg nincs jól, rengeteg nehézség van az életében jelenleg. Én azt gondolom mindig is támogattam,nincs még egy ember aki úgy ismeri őt mint én, ő is többször elmondta ,hogy a lelki társa vagyok.mindig figyeltem rá,próbáltam meghallgatni, mindent megtenni érte.sajnos elkövettem egy nagy hibát és folyamatosan próbáltam rávenni a változásra ,mert nem foglalkozott velem,és ezt nem bírtam. A társaságunkban volt egy srác akivel joban lettem és kedveltem hogy o torodott velem,flörtöltem vele egyszer(semmi komoly,inkább csak egy mosoly vagy ilyesmi). Nagyon bűntudatom volt emiatt és el akartam mondani a barátomnak.megtettem. Akkor kezdett el eltávolodni tőlem. :( próbáltam küzdeni ellene,es azzal is csak mégjobban ellöktem magamtól. Volt már pár szünetünk,mert kicsit más életszakasz miatt sokszor voltak nézeteltéréseink. De 2 napig sose bírta és szerelmes leveleket írt nekem, keresett, viszont ha vele voltam nem volt változás abban amit kértem, bele van fáradva az élet minden területébe…Tudom,hogy nagyon mély érzésű és egy évig szerelmes volt belém mielőtt összejöttünk. Ő is sok sérelmet okozott nekem,nem kisebb dolgokkal,viszont én erősebb vagyok lelkileg. Én voltam az első szerelme.Szakítottunk véglegesen , rettenetesen érzem magam, azt mondta ,hogy ekkor kezdődött benne hogy távolodik tőlem és úgy érzi egyre távolabb lesz…viszont mikor kérdeztem tőle még mindig a lelki társának tart engem .. a fájdalom teszi ezt vele? Elmúlik ez valaha?

Tényleg el tud valaki egy ilyen dolog miatt távolodni? Vagy csak idő kérdése és ha igazán szeret vissza tér hozzám?

A szíve mélyén érzem ,hogy vágyik rám, de ellök magától teljesen. Remélem az idő segít. Úgy érezte,hogy szeretem,de meg akarom változtatni,pedig én csak azt szerettem volna ,hogy önmaga legyen.Tudom , hogy egyedül kell most lennie, és megerősödnie, megtapasztalni más nőkkel, megtalálnia önmagát… de nagyon fáj… a mamája volt akit mindennél jobban szeretett,mindig hozzá hasonlított engem. Egyszer még azt is mondta,hogy nála is jobban szeret. Ami a legnagyobb szó lehetett tőle. Tudom hogy hibáztam dolgokban és ő is, sajnos mind a ketten hozzájárultunk ahhoz ,hogy ide jussunk..sajnos mása vágyunk jelenleg az életben, de annyit küzdött értem és ő sem akarta feladni… fáj hogy eltávolodott.

Mindig is azt éreztem,hogy ő a tökéletes ember,de rossz időben, mert nem képes magát sem szeretni és az érzelmeit megélni, ami egy nagy feladat számára, szívből remélem megtalálja a boldogságot. Írtam neki egy levelet, és azt mondta,hogy szóról szóra leírtam az összes érzését,és minden szava igaz…azóta alig alszom és eszem.. tudom nem várhatom tőle ,hogy én legyek az egyetlen ember az életében, de mégis remélem,hogy hiányzom majd neki és az fog eszébe jutni,hogy bárcsak vissza jöhetne hozzám.

Szerintetek ha igazán szeretett vissza térhet hozzám egy nap?

20 éves lány és 18 éves fiú a volt barátom..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook