Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vissza akarom szerezni a férjem fórum

Vissza akarom szerezni a férjem (beszélgetős fórum)


1 2
2020. szept. 30. 10:57
Válás témát felhozta már vagy arról nem esett szó?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csakegynő)
2020. szept. 30. 10:52
Esély kb mindenre van, és helyre is tudnátok hozni, de mivel csak te a karod, ő meg mással boldog, el kell engedned. Törekedj inkább arra, hogy a gyerek és az apja közötti kapcsolattartás rád vonatkozó része normális legyen.
2020. szept. 30. 10:36

Sziasztok!


A férjem hónapja elhagyott a szeretőjért össze is költöztek, azt nem tudom pontosan mióta tart a viszony fél évre tippelek.... éve voltunk együtt ebből éve voltunk házasok és van 15 hónapos kisbabánk.

A mai napig azt hazudta nekem h nem hozzá költözött és hogy szerelmes de tudja h el fog múlni..... és hogy nincsenek tervei a jövőre nem tudja mit akar stb...a baba miatt heti 1 szer szoktunk találkozni, de olyan hideg velem semmi kedvesség semmi testi kontakt nincsen irányomba...csak a babáról érdeklődik ha ír egy üzenetet néha..tehát minden jel arra utal h komolyan gondolja és válni szeretne ...nekem nagyon nagyon fáj h így alakult a dolog nyílván én is hibáztam elhidegültünk egymástól a terhesség és a baba születése után...ő szeretetre elismerésre vágyik...azt mondja a másik nő természete tetszik neki nagyon...szóval totál szerelmes már az anyósomnak is bemutatta...tehát nyílvánvaló h komolyan gondolja.....tudom h egy ilyen emberért nem érdemes küzdenem és lehet sőt valószínű esélytelen is vagyok h visszaszerezzem de légy szíves aki volt hasonló szituban van még esély arra h legalább megpróbáljuk rendbe hozni a kapcsolatunkat? Mennyi ideig van esély h esetleg meggondolja magát? Vagy esélytelen? Kérek mondjatok valamit nagyon kétségbe vagyok esve....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook