Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vision szemüvegvásárlásnál lencse + keret max. 40-50 ezerért megvásárolható? fórum

Vision szemüvegvásárlásnál lencse + keret max. 40-50 ezerért megvásárolható? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 15. 18:43

Húszezer kürül is van műszeres viszgálat, szép keret, jó ooptikusi munka együtt.

Pesten, a klasszikus belvárosban.

Sőt, talán a vidékiek drágábbak, mert kisebb a konkurencia.

4. alinka01 (válaszként erre: 3. - Zs58)
2021. szept. 7. 11:57

Nem tudom, ezt miért nekem írtad! Nekem nincs szükségem sem a Vision-ra, sem az általad ajánlottra! Kb. 15 éve a nagyon bonyolult szemüvegeimet mindig a Laczó Optikai Kft.

(Budapest, Teréz krt. 56., a Nyugati postával szemben) készíti a legnagyobb megelégedésemre! Ja, és szemvizsgálat is van... :)

3. zs58 (válaszként erre: 2. - Alinka01)
2021. szept. 7. 08:13
April Optic (Dózsa György u 102 VI.ker.)Szemvizsgálat is van. És nagyon jól dolgoznak.
2. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 15:08
Bemész, elmondod milyen lencsére van szükséged/megmutatod az orvosi felírást, és megmondják a lencse árát. A keret már rajtad áll, mit választasz. - Mit vársz tőlünk, honnan tudnánk, milyen lencséről van szó? Hány dioptriás, egy fókuszú vagy több, cilinder, bevonatok stb.
2021. szept. 6. 14:43
Szemüvegvásárlásnál lencse + keret max. 40-50 ezerért megvásárolható, valakinek sikerült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook