Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vision Therapy-látás fejlesztés fórum

Vision Therapy-látás fejlesztés (beszélgetős fórum)


4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - New(l))
2020. aug. 13. 16:28

26.-ára kaptam időpontot neki, egyenlőre csak annyit tudok, hogy a szemizmával nem stimmel valami és ez miatt, van amit teljesen másnak látja a dolgokat amik..

Például az érett barackot, papagájnak nézte a minap.

K betűt csak egy pontnak látja. Csoda, hogy ír és olvas.

Így majd pontosat 26.-a után tudok mondani én is.

szempatia.com

Erre keress rá, oda megyünk.

Ő érte mindent megteszek.

2020. aug. 13. 16:19

Most kérdeztem meg párom, tud-erről valamit (optometrista), de még nem nagyon találkozott senkivel, aki részt vett volna ilyen terápián. Kíváncsiságból megnéztem a neten, mit írnak róla, ha jól értem, itt nem várható dioptria javulás, hanem pl. jobb koordináció, egyéb készségek erősödése, ilyesmi?

Én 1 évesen kaptam meg az első csodás szódásüvegemet, +10-zel kezdtünk, plusz cilinderek. Átmentem én mindenen, csodadoktor, alternatív gyógyító, szemtorna... Most 37 évesen úgy a fele mindkét szemem,de érzem hogy romlott az elmúlt fél évben. Szombaton beméri párom, szembe kell néznem a ténnyel, hogy ez már jobb nem lesz. Őszintén szólva megvisel. :(

Nem tudom mi a gond a kislányodnál, de jó hogy próbálkoztok.

2020. aug. 13. 15:26
Éreztem, hogy senkinek nincs tapasztalata, aminek örülök, hisz nincs rá szükség. ☺️
2020. aug. 6. 13:55

Sziasztok!

Sajnos kiderült, hogy fel kell járunk Pestre a lányunkkal terápiára, mert csak ezzel javítható a látása.

Van valakinek tapasztalata?

Rengeteg sikertörténetet olvastam így bizakodó vagyok, de valahol félek is tőle.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook