Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Viselkedés zavaros kutya fórum

Viselkedés zavaros kutya (beszélgetős fórum)


2014. júl. 1. 11:16

Szerintem egy kutya 1 éves koron túl viselkedészavaros, ha bepisil, ráadásul az asztalra, ahol a gazda étele van ... :O

Mindenképpen szakember tanácsát kérném.

2014. júl. 1. 11:11
Köszönöm a válaszokat. Az ivarérettség is okozott gondot, az unalom is biztosan, de napi 4 séta mellett nem tudok többet menni vele. Most ivartalaníttattuk, próbálunk többet foglalkozni vele és kicsit megmutatni neki, hogy nem ő a falkavezér. :D
7. Bcicus (válaszként erre: 1. - E5a7f881af)
2014. máj. 22. 00:27
Nem viselkedés zavaros, csak egy fiatal, unatkozó kutya.
6. kisj
2014. máj. 20. 21:14

Szerintem a kutyád nem viselkedészavaros.

Egyszerűen csak kifejezi a nemtetszését.

5. simple (válaszként erre: 1. - E5a7f881af)
2014. máj. 20. 14:10
Unatkozik, foglalkozni kéne vele, ennyi a titka.
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - E5a7f881af)
2014. máj. 20. 14:09

Ivarérett is lett időközben.

Lehet, hogy a szüleid is elkényeztették kicsit, de az is lehet, hogy ott nem volt egyedül soha. Volt társasága mindig.

2014. máj. 20. 08:44
Szerintem is unatkozik.Esetleg keresni kell neki olyan játékot ami annyira érdekli,hogy el van vele.És persze meg kell mutatni neki,hogy rosszat csinált.
2. Kubiak (válaszként erre: 1. - E5a7f881af)
2014. máj. 19. 20:48
Unatkozik.
2014. máj. 19. 20:40

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni! Van egy kis bolognese kutyusom, 1 éves múlt és az utóbbi időben furán viselkedik. Mikor nem vagyok itthon, mindent szétszed, a cipőket leszedi a polcról, a tápot szétszórja, a kis fekhelyét szétcibálja, pórázt..., mindent, amit elér. :-( De, ha itthon vagyok, nincs vele baj, eljátszik, minden rendben vele. A legrosszabb, hogy felugrik az asztalra, ha tud és odapisil. :-( Volt 2 hónap, amíg haza kellett vinnem a szüleimhez, lehet, hogy ez a trauma okozta ezt nála? Hogy lehetne ezt orvosolni? Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook