Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vírusos hólyagok, volt valakinek ilyen? fórum

Vírusos hólyagok, volt valakinek ilyen? (tudásbázis kérdés)


6. 90b84d226e (válaszként erre: 4. - 7c79ff1565)
2010. febr. 22. 09:17

Nem tudom mitől alakultak ki. Neki egyébként is elég száraz a bőre. Azt mondta a doki, így nagyobb az esélye, hogy elkap bármit. :(


Az ecsetelő kamillás, a krém 2 %-os...nem tudom elolvasni micsoda, mert rondán írták (tubusos, kevert valami).


A tegnapi akció eredménye: vérhólyag, és ugyanúgy tele, mint tegnap...:((( klafa...

5. 90b84d226e (válaszként erre: 3. - 88e297a0b8)
2010. febr. 22. 09:12
Feneke, combja.
2010. febr. 21. 21:01
milyen hólyagok? Férjem hazahozott munkahelyről valami vírusos herpeszfertőzést v mit, a húnalján és a könyökén jött ki, valami olyan volt a papírra írva ,h zontac szövődmény nélkül. Na ezt elkaptam én is a térdemem két helyen, és az államon is két helyen. A fiam meg az utóbbi időben, egyszer volt a mellkasán egy kezdetben pattanáshoz hasonlító valami, majd az egyre nagyobb lett, mintha vízhólyag lenne, de jó nagy, és piros, meg olyan sebecske, mint az égési sérülés, persze el is múlik, de a folt ott van a helyén. Nemrég meg a köldöke fölött jelent meg, ugyanilyen, de amit adott kenőcsöt a bőrgyógyász, azzal kentük, és nem alakult tovább. Ezek mitől jönnek ki? MErt a férjem továbbadtaa családnak, de mi nagyon vigyáztunk h a pici ne kapja el és mégis... mi ez pontosan? ti milyen krémet kaptatok? cink oxidos zöld ecsetelőket? sűrűt ill híg mentolosat?
3. 88e297a0b8 (válaszként erre: 2. - 90b84d226e)
2010. febr. 21. 20:57
Hol vannak ezek a hólyagok helyileg?
2010. febr. 21. 20:52

Érdekelne, hogy volt-e valakinek ilyen? A gyerek szedte össze valahol. Kaptunk ecsetelőt, krémet, a bőrgyógyásztól, de semmit sem ér. Visszavittem, hogy valami más kéne, erre kaptunk tűt, hogy akkor lyukasszam ki és nyomjam ki. Elvileg ki kéne nyomni, mint egy pattanást, de csak bevérzik, a gyerek ordít. A tű sem ér többet. Csak a felszínét próbálom felkarcolni, de úgy is csak bevérzik neki.

Ezt nem az orvosnak kéne végeznie? :(

2010. febr. 21. 20:49
Vírusos hólyagok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook