Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vírusirtó program fórum

Vírusirtó program (beszélgetős fórum)


2009. szept. 23. 21:59

De ha napokra áramtalanítja Valaki, akkor is előfordulhat...

De a vírusirtóra az egér jobbktt.-jával rá kell kattintani, és ott rákatt. a frissítésekre...

2009. szept. 23. 21:58
Nekem akkor írta ki a gépem, amikor új op. rendszert kaptam, és ahogy jöttek a frissítések, úgy eltűnt a felirat is...
2009. szept. 23. 21:57
Avast és NOD32 letölthető ingyenesen. Mindkettő jó, nem árt néha váltogatni ami az egyiken átcsusszan azt a másik elfogja:)
4. mint (válaszként erre: 1. - Murva)
2009. szept. 23. 21:56
Nem tudsz csak egy frissitest csinalni?Akkor nem kellene uj programot letoltened..
2009. szept. 23. 21:55
Avira AntiVir Personal van nekem,ingyenes égy nagyon szuper.Annyi hogy egy év után újra kell frisíteni,de egyszerü.Merem ajánlani ;o)
2. mint (válaszként erre: 1. - Murva)
2009. szept. 23. 21:54
Az avast az ingyenes es eleg jo is.Szerintem mindenkeppen kell virusirto a gepedre.
2009. szept. 23. 21:52
Elavult a vírusvédelmi program azt írja ki a számítógépem.Szerintetek elég a többi védelem ami megvan/tűzfal,kémprog.elleni véd,autom.frissítés,biztons.beállítások/vagy kell telepítenem új vír.véd.programot,azok mind fizetősek,vagy van ingyenes is?Nekem ami volt az rajta volt amikor vettem a gépet valami windsow, vírusbuster.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook