Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vírus a mobiltelefonon, hogyan lehet orvosolni? fórum

Vírus a mobiltelefonon, hogyan lehet orvosolni? (tudásbázis kérdés)


2021. márc. 15. 09:24

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Nem bírtam magammal: Amit a 2-es pont alatt írtam, azt akartam kipróbálni. Tudok bármit törölni a mobiltelefonról illetve fájlokat oda-vissza másolni, de a számítógépről nem tudom vírusírtóval ellenőrizni a telefont.


Amit Janszi írt, az számomra már macerás, bár lehet, hogy egy tini kirázná a kisujjából. :D Azt hiszem, a boltba visszük majd.

6. janszi (válaszként erre: 1. - 80ASIQ)
2021. márc. 15. 05:16
Már ha biztonságról van szó,esetedben én ezt tenném:telepítenék a számítógépre egy normális vírusirtót(én a Kaspersky-ben bízom,vagy jobbat,azt gondolom 30 nap ingyenes,de a fizetősből a több licences is megéri),lementeném a telefonról ami fontos lehet rajta,majd a telefon saját vírusirtójával mennék egy kört,ha nem,akkor erre(a telefonra) is telepítenék egy vírusirtót(másik mail címmel ismét 30 napos ingyenes próba azt gondolom),és ezzel a vírusirtóval is mennék egy kört,de előtte kicserélném a sim kártyát egy olyanra,amit nem sajnálsz,és az adatokat se róla,és nem venném ki a micro sd kártyát ha van benne,ha nincs eredmény,akkor gyári beállítások visszaállítása.A telefon szaküzletes is ezt a kört futná(vagy fogja is),csak pénzért.Ezt gondolom.Ha a gyereknek lenne ismerőse aki ügyes,az is jó lehet(a fiúk műszaki téren lehetnek ügyesebbek).
2021. márc. 15. 02:36
Nem kell vele sehova se menni. :) Ha Chrome-ot hasznalsz, Beallitasok, bongeszesi elozmenyek torlese. Vagy letorlod a bongeszot, aztan ujra rakod. Vagy ha vegkepp nem megy, ujrainstallalod a rendszert a mobilodon. Gyari beallitasok visszaállitasa. Csak akkor minden torlodik a mobilodrol. :/
4. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2021. márc. 14. 22:52
Ebben is lehet valami.
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2021. márc. 14. 22:27
Inkább a boltba, nehogy a vírus átmenjen a számítógépre.
2021. márc. 14. 22:26

Nagyon valószínűnek tartom, hogy nejem vagy én bevisszük a telefont a boltjába, hátha ott meg tudják szüntetni a jelenséget.

Még az az ötlet is eszembe jutott, hogy kábellel összekötöm a telefont a számítógéppel és a számítógépre telepített jónak mondott vírusírtóval megpróbálom orvosolni a problémát. (Érdekes vagyok, hogy nem tudok a dolognak örülni...)

Azért örülnék, ha valaki írna erre reakciót, járt-e így és mi lett a megoldás.

2021. márc. 14. 22:21

Üdvözlöm az erre járókat!

Ritkán hozok létre topikot, de most megpróbálom.

A probléma a következő: A mai napon (2021.03.14) a feleségem a mobiltelefonján a wikipedián keresett rá valamire. Nem női nemiszervre!! Azóta kb két órahosszánként női nemiszervek jelennek meg a kijelzőjén. A telefon felajánlott egy vírusírtót, amivel a jelenséget sikerülne megszüntetni. A lányom kínlódott vele (ő már okosabb mint én, ami nem csoda!) de nem járt sikerrel. Mi ilyenkor a teendő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook