Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Virtuális neveldék :D fórum

Virtuális neveldék :D (beszélgetős fórum)


2009. nov. 5. 01:20

Sziasztok !


Éppen a Thrillionról jövök :D


Xefande, Te nem szereted a HősemberKépzőt pedig sok előnye van :)

Nem népszerűsíteni akarom, de azt elszeretném mondani mindenkinek -már akit érdekel, tudtommal ez az egyetlen olyan játék, vagy nevelde, ahol nincs emelt díjas SMS. Nem csalják ki a gyerekek pénzét, és ezt a TC után sokra értékelem.

Tetszik még benne az is, naponta 3x írhatsz a "kerekasztalra" történetet, vagy mesét, leírhatod hogy telt a hősöd napja, sikeres volt-e a vadászata, volt-e buliban a héten..

Privátban is írhatsz más hősnevelőknek, sőt, házasságot is köthetsz, bizonyos bölcsességszám után, mikor közös barlangba költöztetek. :)

Hívhatsz fényképészt, dolgozhatsz buznyákért, fogyhatsz, hízhatsz, küldetéseket végezhetsz, és naponta vár a sámán újabb és újabb okosságok megtanítása végett :)

Eleinte álmodban olykor kirabolhatnak, de csak a bunkóra specializálódott tolvajok élnek ebben a világban.

Ha nincs bunkód, nem tudsz vadászni, de sebaj, kérhetsz enni a többiektől, míg nem faragsz magadnak egy újabbat.

Lehet még tőzsdézni is, kőgazdag hősök jóvoltából, süthetsz lepényt a daliás hőslegénynek, cserébe szerenáddal kedveskedik neked..

Nem egy agresszív játék, inkább olyan kis kedves :)

És az árvaházról még nem is beszéltem, ahol a lelkes gondozók ellátják a magukra hagyott hősikéket :)

Na jó, nem fárasztalak tovább benneteket :D

6. 76450038cf (válaszként erre: 2. - 6a062297d0)
2009. nov. 4. 23:17
:))) sőt! :DDD
2009. júl. 1. 22:11

Nekem tevém volt nagyon sokáig, de már nem volt a régi a hangulat a teveclubon, emiatt egyre ritkábban jártam fel, és egyszercsak a tevém eltávozott...

Egyébként én is állatvédő/szerető vagyok...

2009. jún. 29. 08:15

xd

Ha ő ezt szereti, akkor ez így van!

Az más, hogy sokan (köztük te meg én is) nem csípjük az ilyet. A virtuális állatneveldéket kifejezetten rühellem és szerintem be kellene tiltani az összeset, hiszen ha a gyerek megunja, csak törli a karaktert, vagy nem foglalkozik vele, és semmi nem fog történni. Csak ezek után azt szűri le, hogy egy élő állatal is ugyan ezt lehet tenni, és sajnos meg is teszik. Miután ráunt kidobja az út szélén, elkergeti, vagy egyszerűen nem foglalkozik vele. Elvesztik ezek (és nem csak ezeket hibáztatom, sok mást is, de ezt most hagyjuk) miatt a felelősségüket az állatok iránt. Nem vagyok az a kifejezett felnőtt, de mivel állat barát nagyon is vagyok, és sorra ezt tapasztalom, azt hiszem nem lehet emiatt kétszínűnek tartani.

3. riki3 (válaszként erre: 1. - Xefande)
2008. okt. 5. 07:29
Nekem jelenleg a harcosnevelde a kedvencem, itt utcai harcosokat lehet nevelni, sokan játszák, jó buli:)
2008. aug. 9. 16:54
Sok sikert hozzájuk. Amúgy mikor voltál utoljára emberek közt?
2008. aug. 9. 16:15

Sziasztok , indítok egy ilyen témát ahol a virtuális neveldékről tudunk beszélgetni. Jó sokkal játszottam már. Régen az állatnevelde.hu val is. Most a battleknighte , virtualtuningcar , ikariam , warpfire ,de ez nem mindig működik. Az ikariam a kedvencem. Te is írd le h melyikkel játszol.

régen sokat teveklubboztam is de azt meguntam. a hősember képzőt pedig nem szerettem. az ikariamban meg sok a hiba az a baj vele de azt szeretem legjobban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook