Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Virágkötők segítsetek nekem!! fórum

Virágkötők segítsetek nekem!! (beszélgetős fórum)


14. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 7d6a4534c5)
2010. aug. 26. 21:27
Ahogy szoktam ősszel csinálni: nagy levelek körbe terítve, erre gesztenye, makk, tűztövis, fakéreg, spirálfűz ágak, dió, mogyoró, lámpavirág, kökény ág, szilva, barack mag stb. Cserép vagy fehér tál az alap.
2009. szept. 16. 20:29
Legegyszerűbb ha vázába szépen elrendezel őszi gallyakat. Pl: csipkebogyó ágat, kökényt, galagonyát, amit találtok. Vagy egy olcsó fonott, őszi levelekkel bélelt tálkába vagy kosárba szedjél vadgesztnyét, vagy tegyél bele piacon is kapható kis dísztököket. Ezek nagyon mutatósak tudnak lenni.
2009. szept. 16. 19:56
De aranyos vagy. !! Köszke
11. mommy (válaszként erre: 9. - 7d6a4534c5)
2009. szept. 16. 19:52

Biztosan!! Mármint az öröklést.:)))

Sok sikert az alkotáshoz!!!! Meglátod nem is olyan ördöngösség!!

2009. szept. 16. 19:50
A viragkoteszet szó alatt találsz képeket, hogy milyen formák legyenek. Pld. az asztaldísz ne legyen se túl nagy alapú, se magas, hogy el is lehessen férni mellette, és a magasság miatt lehessen a másik oldalon ülőt látni.
9. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 8. - Mommy)
2009. szept. 16. 19:46
Nagyon köszönöm.Ma voltunk is sétálni és az első lépést megtettük.Gyűjtögettünk mindenféléket.Remélem lessz is hozzá ötletem majd. A 11 éves fiam hatalmas csodákat alkotott már, jár kézműves foglalkozásra is,lehet hogy ezt tőlem örökölte!! :)Köszike mégegyszer.
8. mommy (válaszként erre: 7. - Mommy)
2009. szept. 16. 16:04

Szóval ha tudok segíteni nyugodtan írj!!!!

Nem nagy ördöngösség, csak egy kis kreativitás kell hozzá és a bolti ár töredékéért tudtok klassz dolgokat csinálni.És nem utolsó sorban jó "játék" is!!!!!

7. mommy (válaszként erre: 6. - Mommy)
2009. szept. 16. 15:58
Mi nem szoktuk eldobni pl: ha kapunk virágot a száraz díszeit, a drótot. Tudod a jó lesz valamire!!! A száz forintos boltban fillérekért van művirág, s ha találunk olyat ami tetszik veszünk belőle. Egy kis fenyőgallyal más encsem-bencsemmel lesz belőle mindszenti koszorú. A koszorúalapot vehetsz virágüzletben is, de én szomorúfűzfa ágából csinálok gúzst, azt használjuk mindenféle alapnak.
6. mommy (válaszként erre: 5. - 7d6a4534c5)
2009. szept. 16. 15:47
Akkor nyert ügyed van! Csak gyűjtögetni kell és egy pár eszközt beszerezni: ragasztópisztoly, bele való stiftet,(2000Ft-ba belefér tartalék stifttel együtt) virágkötő drót, de vékony madzag is megteszi stb. Most következik a gyűjtögetés: Vadgesztenye, fűfélék száraz kalásza, bokrok száraz termései, borostyán (ha megszárad olyan marad mint volt) Szóval minden amit úgy látsz, hogy esetleg jó lesz, de más kidobja vagy átlép rajta. ..folyt köv.
5. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 3. - Mommy)
2009. szept. 16. 15:29
Szia. Falun lakom közel az erdőhöz,még nem csináltam semmi ilyesmit de már úgy unom hogy a szebbnél szebb dekorációk sok ezerbe kerülnek,és azt nem engedhetem meg magamnak.Viszont szeretném otthonosabbá tenni a házunkat és ehez van segítségem is két gyerkőcöm biztos segítene nekem elkészíteni.
2009. szept. 16. 15:24
A barkács áruházban lehet kapni sok mindent, ami az alapokhoz kell.
2009. szept. 16. 15:23

Szia! Nem tudom falun laksz vagy városban?? Ha falun akkor könnyebb a helyzet, de városban sem reménytelen!!

Mi sok mindent szoktunk készíteni a lányommal.Olyan dolgokból amin más átlép vagy kidob.

2009. szept. 16. 15:11
Ha van aki képekkel is tudna ötleteket adni azt külön megköszönném.
2009. szept. 16. 15:06
Sziasztok szeretnék sgítséget kérni azoktól akik tudják hogy Őszi szinekben készitett asztaldíszek és egyéb dekorációhoz hol kaphatnék olcsón alapanyagot.A lakásom szeretném szebbé tenni de nincs túl sok pénzem rá ezért szeretném magam elkészíteni.köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook